Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anka_23

Dlaczego wszystko jest dzisiaj zamknięte!!!

Polecane posty

chyba nie czytacie tego co piszę nie mogłam kupić wcześniej mój mąż lubi swoją pracę więc po co ma ją zmieniać uważam że takie produkty jak chleb czy mleko powinny być dostępne zawsze bo np zdarza się że mleko skiśnie a chleb spleśnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli kupiony poprzedniego dnia chleb nie będziesz moczyć w wodzie to Ci nie spleśnieje, w ogóle po co założyłaś ten topic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** ** *** *** ***
jak uważasz to otworz własny sklep i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalaa
to zatrudnij się w sklepie z pieczywem i mlekiem otwartym w Święta będziesz miała chleb i mleko Ugotuj coś dzieciom potem od tych fast foodów grubasy rosną P.S. szkoda, że księgarnie były zamknięte miałabyś szansę kupić słownik ortograficzny Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bardzo rozumiem dlaczego nazywacie mnie hrabianką ciężko pracuję z mężem, a jak jest święto i mam wolne to chce chleb kupić, żeby nie być głodnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa jak ci chleb spleśnieje przez 1 dzień albo mleko uht co za głupia baba ile ty masz lat 23 czy może 2 lata i 3 miesiące :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedede
a ty dlaczego nie pracujesz?? bo swieto? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bardzo rozumiem o czym piszecie bo dzieciom gotuje codziennie obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie masz chleba
jak się dba o jedzenie to nic z nim się nie stanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogłam wcześniej kupić chleba, bo mam akuat chore dziecko jedno i nie chciałam z nim wychodzić na dwór meża nie było 4 dni, więc też nie mógł kupić chleba wrócił o 19 z pracy wczoraj, a na 20 byliśmy już umówieni na sylwestra nie było kiedy jechać specjalnie po chleb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka_23 ... kup se krowę to będziesz miała mleka cho cho :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalaa
jak widać dziś nie ugotowałaś więc nie ściemniaj albo nie plącz się w zeznaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja jestem
Nie wiem anka, ty chyba prowokujesz. Tacy ludzie jak ty nie istnieją na świecie!! Chylę czoło - takich egoistów rzadko się spotyka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ugotowałam ryż z kurczakiem w sosie śmietanowym z pieczrkami i groszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** ** *** *** ***
trzeba było poprosić sąsiadkę albo zadzwonić do taxi. powtarzam..uważasz ze chleb ma być dostępny każdego dnia roku, to zrób coś z tym i załóż sklep który będzie otwarty, a nie oczekuj że ktoś Ci podsunie pod nos. mamy kapitalizm i nie mozesz od nikogo oczekiwać, że bedzie dla twojej wygody robił coś co mu się nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi chodziło tylko o chleb a na czym by miała polegać ta prowokacja bo mi sie wydaje że wy nigdy ciężko nie pracowaliście, siedzicie tu cały dzień z nudów i chyba nie macie pojęcia że inni żyją bardziej intensywnie niż wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mogę chodzić cały dzień nawet głodna, ale jak się ma dzieci to troszkę inaczej się na to patrzy tym bardziej że to nie pierwsze takie durne święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja jestem
Sama się gubisz. Wcześniej nie pisałaś, że chodzi ci tylko o chleb, a generalnie o wyjście. Poza tym my rozumiemy co to jest ciężka praca. W przeciwieństwie do ciebie, bo ty nie możesz sobie wcześniej kupić chleba i zamrozić. My nie wymagamy, żeby sklepy były czynne codziennie. Bez przesady. Żal mi ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja jestem
Trzeba było wcześniej o tym pomyśleć. MYŚLEĆ dziewczyno!! Nie załamuj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolałabym mieć możliwoś jakąś lub jakieś zabezpieczenie że jak czegoś nie mam w domu a potrzebuję bardzo to mogę sobie to kupić przynajmniej w jednym miejscu w mieście ale dzisiaj chodziło tylko o chleb a mojemu mężowi o jakiś ciepły obiad po 12 godz pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dziecko i jednak potrafię postawić się w sytuacji drugiej osoby. Poza tym tak jak wszyscy piszą chleb można zamrozić więc w czym problem jeżeli tylko o to (o chleb) chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja praca i życie nie polega na zdobywaniu chleba zajmuje się na codzień innymi rzeczami i jak jest święto czy sylwestrer to nie chce się przejmować tym gdzie i kiedy kupię chleb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama se zapierdalaj
w swieta :P robaczek stacje benzynowe sa czynne :p i zabki too

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama se zapierdalaj
no sorry a myslisz ze kto o to zadba pff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może o to że nie lubię mrożonego chleba... a może o zasadę że podstawowe rzeczy takie jak chleb powinny być dostępne w święto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie masz chleba
skoro jesteś taką zapracowaną matką to co robisz na kafeterii zamiast zarabiać na dom albo opiekować się dziećmi? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama se zapierdalaj
to se kurva go upiecz, takas madra. jezu nie wytrzymasz dnia bez chleba:o moze chodzi te o inne rzeczy pustki w lodowce bo nie chcesz sie tym przejmowac. jaka zjebana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie masz chleba
nie lubisz mrożonego chleba... a przed chwila pisałaś, że chleb miał być dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×