Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
IZABELLAK5

JAKIE BALSAMY DO CIAŁA STOSOWALIŚCIE W CZASIE ODCHUDZANIA??

Polecane posty

WITAM MAM POMYSŁ NA NOWY TOPIK DLA KOBIET KTÓRE SIĘ ODCHUDZAJĄ ABY WYPOWIEDZIAŁY SIĘ JAKICH KREMÓW BALSAMÓW DO CIAŁA UŻYWAJĄ!!:D JA PRZY ODCHUDZANIU STOSUJE KREMY NA CELLULIT-- UJĘDRNIAJĄCE-- WYSZCZUPLAJĄCE. ALE KTOŚ Z WAS MA MOŻE JAKIŚ DOBRY KREM WYPRÓBOWANY CO SUPER DZIAŁA ABY SKÓRA BYŁA ŁADNIE UJĘDRNIONA GŁADKA I WOGULE ...... POZDRAWIAM I ZAPRASZAM DO ROZMOWY:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA SORAYE POLECAŁABYM CI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIŚKA5
LIRENE I GARNIERA ponoć najlepsze moja mama się nimi smarowała i ładnie nawilżały no możecie spróbować!!!powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam garniera żółty i eveline 3d fioletowy. I polecam oba jednak wydaje mi się ten drugi lepszy:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie co tu tak pusto?? dziewczyny wypowiadajcie sie na ten temat bo ja bym tez chętnie sie dowiedziała jakie kremy sa najlepsze...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ myśle że ten topik mi wypali dziewczyny wydaje mi się że temat dość interesujący:D:D:D:D ALE NIKOGO TU NIE MA JAK NARAZIE DLACZEGO???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEŻ GARNIERA
żółty i ewelin ten najmocniejszy taki żrący jak się posmarujesz to masz uczucie zimna ale działa skutecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie kupiłam jakiś Soraya z zieloną kawą, algami i mantolem. Ale jestem leniwa i jeszcze się nie wymazałam więc nie wiem czy działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nojd
3d fioletowy jest najlepszy a miałam ich wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Polsce kosztuje ok. 120 zl., ale mi maz przywiozl z Bremen kosztowal 20 euro czyli jakies 80 zl. ale rewelacja. Warto zainwestowac...pieknie pachnie, skora juz po pierwszej aplikacji jest napieta i gladka i co najwazniejsze, efekt ten troche sie utrzymuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GDZIE MOŻNA
KUPIĆ VICHY-- BO PODOBNO W PPTECE TYLKO PRAWDA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grysik22
ja proponuje po prostu dobry balsam nawilzajacy, np garnier czerwony, dobry jest tez dove (np. ten na noc, albo ten w bordowej buteleczce). na mnie te wszystkie "wyszczuplajace" balsamy nie dzialaja tzn tak jak powinny (nie zebym wierzyla ze zgubie dzieki nim kg, ale zmniejszenie skorki pomaranczowej by sie przydalo), wiec ze swojego doswiadczenia moge polecic- zdrowe odzywianie, cwiczenia i zwykly balsam nawilzajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAK NIVEA
POLECAM SUPER!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rajuuuu
poprostu taki zeby dobrze nawilzal :/ a tak to g.. daja , stosuj masaze szorstka gabka i cwicz :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo,że balsam cudów nie zdziała, nie odchudzi - jak zapewniają producenci!,ale ciało należy nawilżać i ujędrniać! Może to być jakikolwiek balsam, osobiście używałam serię Eveline i z Ikea...ważne, żeby systematycznie i często stosować, bo już sam masaż poprawia ukrwienie, a cena?..... to już zależy, ile ktoś ma pieniążków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie prawdaaaaaaaaaa
ja stosowałam z evelin ten jasny co takie zimno daje i był rewelacyjny tak jak pisało że mnij cm.w udach to tak było nic więcej nie robiłam PRZYRZEKAM SAM KREM ZADZIAŁAŁ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BALSAM DO CIAŁA Z AVOKADO od HB. Polecam. Super pod skórę zniszczoną, bo naprawdę ma mega wpływ na cerę, daje jej normalność, zdrowie, pozytywną zmianę. Tylko musicie z tego korzystać systematycznie. Wtedy docelowo powinno się wam udać uzyskać naprawdę super zmianę. Nic jednak od razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zajrzyj na stronę sklepu Studio Figura. Tam na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam ci Olejek Busajna, po pierwsze naturalny kosmetyk. Super sie rozprowadza, ładnie wchłania. Na dluzej starcza b niewiele go trzeba . No i właśnie pomaga na taka rozciagnieta skore, czy to skłonną do cellulitu, po ciazy, odchudzaniu. Nawilża super ale i działa wygładzająco, odzywczo. super jest nawet pomaga na zmiany skorne bo ma dzialanie antybakteryjne, przeciwzapalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×