Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rewela

chcialabym znalezc wirtualna kolezanke...

Polecane posty

Gość rewela

moze przyjaciolke. Mam przyjaciolki w Polsce z ktorymi moge o wszystkim porozamawiac, lecz chcialabym poznac nowe osoby z ktorymi moglabym znalezc wspolne tematy, szukam wirtualnych bo tak latwiej, bo wiecj czytelniczek chyba jest w Polsce a ja za granica. Nie interesuja mnie jakies glupkowate zaczepki, nie bede na nie odpowiadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu wolą czarnych
zle trafilas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt tutaj nie zaglada kto by zechcial pogadac to moglby byc fajny topik mimo ze autorka tez sie nie oddzywa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mursiana:) Ja w tym miesiacu jeszcze w Polsce, ale rozpoczynam nowe zycie i wyjezam do Irlandii. Dlugo nad tym myslalam, wiele mnie to kosztowalo, ale jade. Moze odnajdziemy w sobie wirtualne dusze:) W kncu trzeba sobie po babsku pogadac:) Ja mam skonczone 26 lat :) A teraz ty cos o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj trzymam kciuki aby Ci sie udalo. Jak wspominalam mieszkam w Hiszpanii od 5 lat mam 34 lata jest fajnie ale czuje sie troche samotna jakos brakuje mi kontaktow z kims swoim z kim mozna pogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irlandia ech marzenie jakos zawsze chcialam tam pojechac ale nie wyszlo teraz mam nadzieje ze bede miala relacje z pierwszej reki:) I nie martw sie do odwaznych swiat nalezy wszystko bedzie ekstra ja wyjechalam calkiem w ciemno i udalo sie,ale mam nadzieje ze ty masz jakies zaplecze kogos kto ci pomoze przynajmniej na poczatku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieknie tam podobno .... i wcale nie tak daleko odemnie hi hi piszesz ze niemasz tam znajomych ..przyznam Ci sie ze ja tez jestem prawie sama...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niecale 3 lata ...jest ok. bylo ciezko ale to zawsze na poczatku teraz jest ok . zakochalam w hiszpani. i juz chyba tu zostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nawet calkiem blisko ladnie tez jest tyle tylko ze Polaka nie ujrzysz samiutka jak palec pod tym wzgledem jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale mowiec prawde ..Polacy panosza sie i glowy wysoko nosza a szczegolnie polki ...znalam, takie w Madrycie ...ja dziekuje za takie znajome juz wole samotnosc... niewiem ja ty ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mamy podobne przezycia ja tez przyjechalam jak to sie mowi w ciemno i byla to milosc od pierwszego wejrzenia:) i napewno juz tu zostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz takie opowiesci znam tylko z netu bo jakos nie mialam przyjemnosci nikogo poznac i pewnie dlatego troche idealizuje naszych rodakow bo niestety cos w tym jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes tu sama..calkiem sama ???????? ja przyjechalam ze znajomimi ..oni zostali w Madrycie ...potem bylam w Sevilli ...tez u znajomych ale wiecej problemow prze nich mialam ....teraz jestem na swoim ...i tez poznalam pewnego hiszpàna cudny facet no i tak sobie zyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przyjechalam sama uff jak sobie przypomne poczatki brrr strach sie bac zero jezyka zero znajomosci rozmowki w reku to wszystko no ale z czasem zaczelo sie ukladac.Teraz juz tez zalozylam swoja rodzinke tez z hiszpanem i jakos tak sie pomalutku kreci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze rodzinki niemam ..hmm. dopiero mam 25 jeszcze do dzieci mi nie spieszno ..... (narazie)... niewiem ja ty ale niedagaduje sie bardzo z dziewczynami hiszpankami .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lojoihuiho
ja szukam pracy na wakcje na 1 miesiac znalazlybyscie mi cos? Prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to wlasnie chodzi one jakby odbieraja na innych falach mam kika znajomych ale tego nie mozna nazwac kolezenstwem o przyjazni nie wspominajac.Dziwne to prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×