Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rewela

chcialabym znalezc wirtualna kolezanke...

Polecane posty

to tylko takie znajome.... ja tutaj mam jedna ukrainke ale ona wiecznie zapracowana i dziecko ma na utrzymaniu ...a tak to sama samotna ... :( niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie dlatego zagladam do netu zreszta od niedawna bo wiecej jestem w domku.Moze to nie to samo co real ale daje mozliwosc pogadania choc przez chwilke:)Brak mi takich babskich pogaduszek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak i dlamnie ........ :( ...ja teraz to niebardzo moge pisac w pracy jestem ....zostaw mi swego meila odezwe sie po pracy ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lojoihuiho
wszystko moge robic,zmywac,prac itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok chociaz bede dopiero wieczorkiem ok 9 bo tak to ja wracam z pracy radarek@telefonica.net podam ci tez nr na gg 3877454 Milego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lojoihuiho
mam 24 lata znam angielski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Och Hiszpania jest przepiekna:) Mi towarzyszy lek i przeogromny strach, jednak ma wspanialych przyjaciol, bede miala wlasny pokoik i komfortowe warunki. A reszta...mam nadzieje, ze los sie do mnie usmiechnie.Dosyc mam tego, co przezywam w kraju. Kocham polske, ale tutaj nie da sie godnie zyc. Mimo ze skonczyla studia, podyplomowke, mam prace to...1000 nie wystarcza. Chce normalnosci,niestety nawet za cene wyjazdu. Nie mam meza, moj chlopak bardzo sie gniewa ze wyjezdzam, grozi rozstaniem...Ale musze wyrwac sie z tego marazmu, smutku, wiecznego braku pieniedzy. Tylko bardzo sie boje. Ale jak nie sprobuje to sie nie przekonam. Zreszta...zawsze mozna wrocic do kraju, do domu, do pracy za 1000 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa1
Witam! Mam pytanko do dziewczyn mieszkajacych w Hiszpanii. Jakie prace wykonujecie i czy jestescie zadowolone z zarobkow? Bardzo chcialabym mieszkac w Hiszpanii, ale slyszalam, ze w tym kraju bardzo malo sie zarabia, szczegolnie imigranci. Zastanawiam sie takze na wyjazdem do UK, jednak ten kraj nigdy mnie nie pociagal i zrobilabym to jedynie z rozsadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa1
Gackowata, tylko ze mlodzi Hiszpanie mieszkaja z rodzicami(jesli malo zarabiaja) i nie ponosza 100% kosztow utrzymania, a przyjezdni musza sobie sami radzic. 1000euro na wydatki wlasne a 1000euro, z ktorych trzeba wszystko oplacic i za reszte wyzyc to kolosalna roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jesli pozwolicie, to i ja chetnie sie przylacze do pogaduszek. Jeszcze nie zdazylam przeczytac wszystkich wypowiedzi,bo teraz sie spiesze,ale obiecuje,ze zrobie to jutro. Moze na poczatek powiem,ze mam prawie 23 lata i mieszkam w Irlandii a konkretniej w Dublinie.Wydawalo mi sie,ze widzialam,ze ktoras napisala,ze tez sie wybiera do Irlandii. Teraz musze isc,ale cieplutko Was pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego wlasnie Ci pisze ze wszyscy zarabiaj malo ... czy to tutejszy czy z zagranicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ewelina:) To ja sie wybieram do Dublina:) Byloby mi niezmiernie milo jakbym miala tam jakas bratnia duszyczke:) Odezwij sie jak bedziesz miala chwilke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lescles
cos pozyczonego, jedziesz w ciemno czy do kogos? Ja tez zastanawiam sie nad Dublinem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lescles
A masz zalatwiona prace? Mysle nad Dublinem, bo tam chyba jest mniej Polakow niz w Londynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zalatwionej pracy. Bede szukac na miejscu i uczyc sie jezyka, gdyz angielski znam slabo. Na szczescie mam przyjaciol ktorzy mi pomoga cos znalezc i u ktorych moge mieszkac. A ty masz jakas prace na oku?Jedziesz sama czy do kogos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lescles
To masz szczescie, bo przynajmniej nie musisz martwic sie o nocleg. Ja jade w ciemno, ale z kasa na wynajecie pokoju. Angielski biernie znam dosc dobrze, ale plynnie nie mowie. Jakiej pracy bedziesz szukac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku-jakiejkolwiek. niedawno znajoma odeszla z pracy przy kanapkach w barze szybkiej obslugi, moze wskocze jakos na jej miejsce na poczatek. dostawala 800 E na pol etatu. ja rzucam prace tutaj, mimo ze mam prace "za biurkiem". Kiedy wyjezdzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lescles
800euro na pol etatu???? To sporo, wrecz chyba niemozliwe...Ja jeszcze na 100% sie nie zdecydowalam, takze biletu jeszcze nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, dostawala 800 E:) moja kolezanka pracuje w mcdonaldzie, dostaje 10 E na godzine. W ciagu 4 dni zarabia na wynajmowanie pokoju (placi ok 300 E). Wiec nie jest tak zle. chociaz w sumie wszystko zalezy od szczescia i od determinacji. Poczatki bywaja bardzo trudne, ale czasami warto zaryzykowac. ja kupuje bilety przez internet, przyjaciolka mi bookowala 3 miesiace temu i zaplacila za bilet 15 E. Niedawno kupowala tez mojemu kuzynowi ktory jedzie z dziewczyna, za dwie osoby wyszlo im 80 E. Oczywiscie Ryanairem, tanszymi liniami. Zdecyduj sie. Moze warto? Chyba ze tutaj cos cie trzyma. Ja bardzo sie boje, ale zawsze mozna wrocic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lescles
Nic mnie tutaj nie trzyma, dlatego chce wyjechac, chociaz jeszcze przez 2 miesiace bede musiala byc w Polsce. Zazdroszcze Ci tego, ze bedziesz miala tam wsparcie. A Twoja przyjaciolka gdzie pracuje? I kiedy wyjezdzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich:) Dziewczyny trzymam za was mocno kciuki i wierze ze wszystko sie uda cos _pozyczonego ma racje warto sprobowac bo przeciez zawsze mozna wrocic do tego co sie ma.Poczatki sa zawsze trudne ale z czasem jest coraz lepiej.:) Melisa 1 to prawda ze zarobki w Hiszpanii nie sa rewelacyjne w porownaniu z UK.Ja prowadze swoja kawiarnie i zyje mi sie niezle po prostu zwykle normalne zycie tyle ze bez stresow.wiem ze przy sprzataniu czy opieka nad starszymi osobami dziewczyny zarabiaja 6,7 euro na godzine w barach zarabia sie od 600 do 1000 ale to zalezy od regionu tyle tylko ze zycie nie jest zbyt drogie wydaje mi sie ze ceny sa porownywalne do tych w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×