Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rewela

chcialabym znalezc wirtualna kolezanke...

Polecane posty

hej, witam Ewela, cos nasz temat o Dublinie podupad ostatnio? szkoda... cos pozyczonego..a propos ubezpieczenia, to ja jak wyjezdzalam zlozylam wniosek do NFZu o karte e111 - jest to karta bezplatna, ktora w moim przypadku - studentka, musiala odnawiac co m-ac; obejmowala ona ubezpieczenia od naglych wypadkow [ocz dentysta czy gin nie wchodzil w gre]; dodatkowo mozna ubezpieczyc sie przez karty typu ISIC czy euro26 - wbrew nazewnictwu obejmuje ona rowniez osoby po ukonczeniu 26. roku zycia; pzdr i zycze powodzenia na wyjezdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cotam ktotam ten temat juz chyba w ogole nie istnieje :) dziewczyny chyba prowadza zbyt zajety tryb zycia w Dublinie,aby miec czas jeszcze na internet.Dobrze,ze ja mam taka a nie inna prace ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny:) Gdzie sie podziewacie?:) W Polsce ladna pogoda, jest cieplutko i slonecznie. Zostalo mi 10 dni do wyjazdu. Ewelina..lepiej sie czujesz?:) Jak zdrowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry cos_pozyczonego lece w srode do Polski,w czwartek ide na badanie a wyniki bede za 10 do 14 dni.Ale samopoczucie mam lepsze ,juz sie tak nie martwie,mam po prostu nadzieje,ze wszystko bedzie w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko juz teraz jak sobie pomysle ile mnie pracy czeka w przyszlym tygodniu,zeby nadrobic zaleglosci to mi gorzej sie robi ;) Gackowata jak czesto bywasz w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..jak czesto ...hmmm.... raz na rok staram sie byc ...... wiem wiem to malo ale juz sie przyzwyczailam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tesknie to dzwonie .... za rodzina zawsze bede tesknila a znajomi ...z czasem zapominasz i oni tez zapominaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ewelina jutro chyba lecisz do Polski wiec mijej podrozy Ci zycze i trzymam kciuki aby wszystko bylo ok:) Pozdrow nasz kraj i mam nadzieje ze mimo wszystko milo spedzisz ten czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musiana
Czesc wszystkim! Jakos nikt tu nie zaglada ostatnio :( U mnie panuje grypa na calego:(Parodia za oknami wiosns a tu jakies paskudny wirus sie przyplatal i nie chce sobie pojsc:( Cos_pozyczonego Ty to chyba juz na walizkach siedzisz??Kiedy wyjezdzasz??Mam nadzieje ze wszystko udalo Ci sie pozalatwiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze zagladam tylko ostatnio bylam zajeta. Zoabczylam snieg w Polsce,tzn odrobinke sniegu a pozniej to tylko padal deszcz i wialo okropnie. Pierwszy dzien w pracy po jakichkolwiek dniach wolnych jest okropny.Mam nadzieje,ze jakos go przetrwam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ewelinka milo ze jestes z powrotem:D Ze zdrowkiem wszystko ok uspokoilas sie troszke wierze ze tak:) No tak nie zazdroszcze tego pierwszego dnia ale uszy do gory szybko zleci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mursiana wyniki bede za jakies 10 dni,ale jestem spokojna.Co ma byc to bedzie a moj sters na pewno nic tu nie pomoze. Jakos mi sie ciagnie ten dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mursiana ja w ogole nie wiem skad Ty wygrzebalas ten topic,bo jak ja go szukalam to nie moglam znalezc. Widoczniej lepiej szukalas niz ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he mialam go zaznaczony jako moj temat:D Nie chce mi sie wiecznie szukac i latac po wszystkich forach wiec zazwyczaj tak robie jesli ktorys mi sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna**
hej to podniose, coby tak nie lezal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki piszę z UK z Rotherhamu.Jestem tu od czerwca zeszłego roku.Dojechałam z dziećmi do męża. Czytałam właśnie o Hiszpanii,a u mnie śnieg za oknem:-( Ja siedzę w domku-niestety nie pracuję,bo maluszek ma niecałe 3 latka. Mam nadzieję,że temat się rozwinie i znajdziecie czas na pogaduchy:-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×