Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyny sa nielogiczne

dlaczego dziewczyny biegaja za niewlasciwymi facetami a pozniej placza

Polecane posty

Gość dziewczyny sa nielogiczne

wybieraja tych idealnych modeli ( lalusiowatych w samochodzie tatusia, wyzelowanych i wogole ), tacy pozniej je olewaja wtedy zaczynaja sie przymilac do tych mniej atrakcyjnych aby sie wygadac, a pozniej znowu to samo :-o jestescie jakies nienormalne ze chcecie byc traktowane jak smieci, zamiast dac szanse normalnym wolicie pustych ale z ladnym opakowaniem a pozniej placzecie... logiczne to to nie jest :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co dla Ciebie wydaje się \"normalne\" i \"właściwe\" niekoniecznie dla wielu oznacza to samo. Napisz coś więcej o swoim pojmowaniu tych zwrotów.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polopirynka
Autorze, a czy faceci nie robia tego samego?? Nie lataja tylko za kobietami z super cialkiem, ale pusta glowka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bchcb
Ja się nie dziwię. Pogromczynie kretynów śpią po piątkowej imprezce na której wypiły za dużo i znalazły księcia z bajki na jedną noc. Więc tak odrazu z rana ciężko się przestawić z majtek na mózg, żeby się nie okazać hipokrytką. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny sa nielogiczne
sorki, nie chodziło mi o wszystkie dziewczyny ale o część dają się podrywać nie tym co trzeba, co z tego, że facet jest przysdtojny jak ma sieczke w głowie a na niektórych nawet nie spojrzycie, a jak tak to z obrzydzeniem:-o pozniej wlasnie tym mniej przystojnym sie wyplakujecie w rekaw a jak wam przejdzie to zamiast dac tamtemu szanse, znajdujecie kolejnego "ładnego debila" który traktuje was jak woreczek na spermę ewentualnie jak przygodę i po jakimś czasie znowu płacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caveman
Teraz ja wtarce 3 grosze a mianowicie latego ze przadny fascet jest za porzadny.Teraz w ovczesnych czasach jak facet jest kawałem ch... to ma powodzenie bo kobieta mysli ze czuje sie jak w niebie jak facet powozi ja swoja Bawarą.Ale niestety za wozenie trzeba dać...Tu ktos madrze napisał ..ze po jakims tam spotkaniu w realu(nie mylic hipremarketem) kobieta wysyła smsa ze "nic z tego Misiu nie bedzie" a potem za miesiac budzi sie z reka w nocniku i przysyła smsa facetowi z pytaniem czy jest wolny jeszcze .Bo okazał sie jednak fajnym,a myslała taka szlora jedna z druga ze fajniejszy bedzie ale ten fajniejszy kopnał w 4 litey i teraz sie szuka dalej.a jakby przypuscmy ten hipotetyczny facet sie zgodził i był wolny to na pewno po miesiacu taka jedna z druga by go rzuciła bo sie ciacho trafilo i tak sie kółko nakreca.Ja sam osobiscie przezyłem taka historie podobna tylko ze potem to na tej kobiecie nie zostawiłem suchej nitki.I dla porzadnych facetów ktorzy mysla ze sa porzadni to powiem tyle :na glupote to nie ma lekarstwa.Wic nie prtzejmujcie sie faceci CI porzadni jak nie macie kobiety.Badzcie ponad kobietami i ponadf ich dennymi serialami M jak Milosc i Magda M oraz podobnymi stylizowanymi na brazylie gdzie strzelaj i a a 3 dni kule dolatuja skad kobiety cerpia inspiracje do zycia.Badzcie soba!!Wiem wiem tu pewnie wiele kobiet sie ze mna nie zgodzi ale te ktore sie nie zgodza to z nimi własnie warto spróbowac porozmawiac bo to one mogą miec resztki samokrytyki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci szukają też pieknych kobiet co za dziwne rozumowanie jak któs ładny to pust człowieku masz kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameliaaaaaaaaaaaaaaaa
No nie wiem czy to tak do konca jest bo ja spotykalam sie z gosciem ktory mial kase i w ogien bychyba za mna skoczyl ale cso sie wypalilo we mnei i sie rozstalismy A teraz poznalam chlopaka mily fajny ale biedny i wcale nie jakis przystojniak a chyba nie chce mnie bo sie zadko odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wybacz, ale dlaczego kobieta, ma sie dobrze czuć przy "ch..u" ? Jeśli chodzi o wybór myślę, że wybiera się podobnego sobie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brutalna prawda...
nie, to ty chciałbys miec niewlasciwa kobiete:D dlatego postap zgodnie z własnym rozumowaniem, zrezygnuj z pieknych ktore beda cie zdradzac i zajnteresuj sie jakas sympatyczna grubaska:D mądralo🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameliaaaaaaaaaaaaaaaa
myszka dzieki za mile slowa ale przeciez ja nie bede pierwsza do niego pisala kolejny juz raz Moze i troszke niesmialy ale to on mnie zaczepil i zaprosila na kawe pierwszy raz wiec nie do konca niesmialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameliaaaaaaaaaaaaaaaa
super to moze jakies wskazowki zeby on chcial mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameliaaaaaaaaaaaaaaaa
hej myszka a ta dlugowlosa blondyna to Ty? Benio sliczny chłopak :)). No faktycznie przepisu nie ma trzymaj kciuki za moje szczescie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caveman ma rację. Miałem niedawno taką historię. Poznałem dziewczynę, kilka miłych spotkań, wszystko się fajnie kręciło, aż nagle poznała jakiegoś wyżelowanego maczo, tzw. przystojniaczka, wysokiego i z dobrą gadką. No i niestety powiedziała mi, że między nami nic nie będzie, bo ona do mnie nie czuje tego \"czegoś\". No i już dzień potem widziałem ją na mieście obściskującą się z tym gościem. Zdążyłem zapomnieć o całym zajściu, a ta nagle po ok. 2 miesiącach odzywa się do mnie, pyta czy mam czas, czy się spotkamy. Zgodziłem się, spotkałem się z nią, no i na spotkaniu zaczęła mi opowiadać o tamtym kolesiu, że jaki to burak, debil, że ją wykorzystał. Chciała żebyśmy ponownie spróbowali, ale nie zgodziłem się. Mimo że dziewczyna podobała mi się bardzo, to po czymś takim trzeba mieć honor. Bo niektóre dziewczyny to mają tupet. Najpierw cię oleją, potem dają dupy przez 2 miesiące innemu, dostają od niego w kość i jak gdyby nigdy nic chcą wracać. Przykre to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny sa nielogiczne
NORMALNY FACET - czyli nie wyzelowany, bez kaloryferka na brzuchu, bez wlosow na zel postawionych do gory, bez ciuchow markowych, bez auta ale sympatyczny wesoly inteligentny oczytany cieply itd dlaczego ktos wyjechal mi tu ze mam zwiazac sie z sympatyczna grubaska ? czy ja pisze ze jestem gruby ? jestem szczuply, nie wiazmy w to grubasek bo ja pisze o normalnych a nie o jakis grubaskach :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny sa nielogiczne
i zaznaczam ze nie szukalem wsrod jakis pustych lalek barbie z tipsami wielkosci kanalu la manche i tapeta wieksza niz zaprawa murarska :-o podrywalem przecietne zadbane ( nie grubaski - one sa fuuuj :-o ) dziewczyny i co mi przyszlo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amelio to ja mój maz i pies a benio to nasz 4,5 miesieczny synek trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary, nie bój żaby:) Rób to co ja od pewnego czasu, czyli zmieniaj nastawienie. Nie chodzi o to żeby być chamem, tylko bardziej niedostępnym dla kobiet. Do długi temat, jak podasz maila to wysle Ci coś i sobie poczytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"wybieraja tych idealnych modeli ( lalusiowatych w samochodzie tatusia, wyzelowanych i wogole ), tacy pozniej je olewaja wtedy zaczynaja sie przymilac do tych mniej atrakcyjnych aby sie wygadac, a pozniej znowu to samo\" No i w tym właśnie rzecz - pozwalasz się im wygadać, dlatego szufladkują Cię jako potencjalnego przyjaciela, a nie partnera. Co w takiej sytuacji robić - BYĆ NIEDOSTĘPNYM! Pod żadnym pozorem nie wysłuchiwać żali kobiet pod kierunkiem jej byłych, jej rodziny itd. Gdy kobieta prosi Cię o przysługę, to nie bój się jej odmawiać. Oczywiście nie zawsze, bo nie o to chodzi, ale po prostu nie leć na każde jej zawołanie. Bądź niedostępny, miej własne życie. Gdy zacznie Ci opowiadać o swoich byłych czy rodzinie, to zmieniaj temat. Np. ja zawsze na początku znajomości z kobietą, gdy ona zaczyna się żalić mówię, że jestem bardzo kiepskim pocieszycielem i że przykro mi, ale niestety nie umiem jej pomóc. W ten sposób pokazuję, że nie będę jej przyjaciółką. To jest ważne. Faceci sami sobie rzucają pod nogi kłody w relacjach z kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny sa nielogiczne
napisz mi proszę na maila: addeco28@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny sa nielogiczne
tak, tylko ze jak powiem ze jestem kiepskim pocieszycielem to ona pojdzie do innego :-( nie potrafie kogos olac, to nie w moim stylu:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma
chłopie, a nie przyszło ci do głowy że ci "przystojni i atrakcyjni" to po prostu są przystojni i atrakcyjni? i z racji tego podobają się kobietom. to co, uważasz że normalna kobieta powinna wybrać brzydkiego trolla bo troll tak chce? czy troll jak ma do wyboru kobietę piękną i brzydką to wybiera tę brzydką? wbijcie sobie ludzie raz do głowy że uroda jest zaletą a nie wadą i żeby nie wiem co to ci ładniejsi i bardziej atrakcyjni będę mieli przewagę. taka jest cecha zalet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniula79
Kolego Ty naprawdę masz kompleksy! Dlaczego uważasz, że facet z kaloryferkiem na brzuchu to pustak, a ten bez żelu na włosach nie jest normalny!!!??? Wiesz co, ja farbuję włosy na blond, mam tipsy i chodzę na solarium. Lubię wysokie szpilki, duże dekolty - pewnie gdybyś mnie zauważył na ulicy, powiedziałbyś "pusta lala". A wyobraź sobie, że skończyłam studia, mam dobrą pracę, znam języki obce i mam wiele zainteresowań. O moim facecie mówią "koks" albo "kark" a jednak z nim jestem, bo ma bogatą duszę i nie znam od niego faceta wspanialszego, inteligentniejszego i wrażliwszego. Mój drogi, ludzi nie ocenia się po wyglądzie zewnętrznym - najczystsze piękno człowiek ma w środku. Każdy z nas jest indywidualnością - ma swój odrębny styl, upodobania i ma podobno na świecie dwóch takich samych ludzi. Szczerze mówiąc uważam, że to Ty właśnie jesteś pusty i zakomleksiony pisząc takie bzdury! Ponieważ albo nie potrafisz się wysłowić wystarczająco jasno bysy Cię zrozumnieli albo naprawdę nie jesteś tym miłym, inteligentnym i oczytanym facetem za jakiego się uważasz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny sa nielogiczne
tylko, że ja nie jestem jakimś trolem bez przesady :-p nie podrywam CUDOWNIE PIĘKNYCH PUDERNIC Z TIPSAMI tylko zwyczajne przecietne dziewczyny tyle ze zadbane dlaczego zaraz piszesz o trolu ? trolem mozna nazwac grubasa lub grubaske ( inne okreslenie - pasztetowa ) po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×