Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

Gość bucccccccccccc
Moja sie ululała;)jutro zapytam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce tu opisywac calosci. Jesli chcesz napisz na maila to odpisze. powiem tylko ze jesli czlowiek walczy i robi co moze a trwalo to ponad rok to czasem sie wypala. Moja psychika siadla i sam tez potrzebuje odpoczynku i musze sie pozbierac. Ona sie mna bawila. Tak sie sklada ze mieszkamy niedaleko siebie i mamy wspolnych znajomych i pewne zeczy wkoncu wyszly na swiatlo dzienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę trzymać rękę na pulsie... kto jeszcze jest na tyle trzeźwy że siedzi przed monitorem?:P szybciutko... zameldować się proszę.... kontrola trzeźwości... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
Ty to masz chłopie szczescie mie olała Wampirka:( to do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie... no bez kitu tylko...:( ja się do badań nie nadaję :( więc nie rób mi tego :(:( jeśli to masz zamiar zrobić :( proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, wiem ;-) no więc co Ty tutaj robisz???? miało Cię nie być do poniedziałku :( a tutaj takaaaaaaaaaa miła niespodzianka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz spadam tylko chciałem zobaczyc co sie działo;)biedna wampirka;) dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra... wszyscy popadali... koniec libacji... tylko na litość boską.... kto to teraz posprząta???:P nie myślcie że ja.... o nie... jutro rano punkt 6.00 podudka!!!!!!!! i do roboty ;-) idę spać... dobranoc wszystkim ;-) buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotaki1
sam sie zbadaj bo ja sie nie zgodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa strumienie ognia płynęły z Twoich oczu... kiedy zobaczyły moją postać zbliżającą się w Twoim kierunku... a jakże te oczy były żądne ... tak bardzo żądne...choćby jednego moich ust pocałunku... zamierały przy migotaniu dopalającej się świecy... przeszywały mnie całą zniewalająco... najpierw całą z przodu... aż po same plecy... podnosiłam głowę z nieopisanym bólem i wychudłą ręką machałam do Ciebie... pragnęłam z Tobą grzeszyć swoje wnętrze Tobą całym przeszyć... a teraz nie płaczę... nie okazuję już smutku... mój ból odchodzi w nieznane... powoli...powolutku... aż wreszcie zniknie na zawsze Bóg miłościwy ześle mi przebaczenie i spokój.... a jeśli chcesz, możesz odejść z moich myśli już dzisiaj... tak.... odejdź... serca mojego już dłużej nie blokuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×