Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

_Nadzieja_ Jeszcze tylko swierszcza poslucham, wiosennego, pod oknem w murze, jeszcze tylko z bzu kwitnacego sobie szczescie, szczescie wywroze. Jeszcze tylko pokoncze stare, od nowego by wszczac rachunku, jeszcze tylko chwile zaczekam, twych wybranych ust pocalunku. Jeszcze tylko wypatrze oczy, jeszcze tylko wyteze uszy, czy mi gwizd, gwar i lomot uliczny, twoich krokow, twoich krokow nie gluszy. Jeszcze raz tylko przy tobie, rumiencami goraco splone, zeby sprawdzic czy u ciebie ratunek? czy na wieki wszystko stracone Kazimiera Illakowiczowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
Książe Wampirka wracaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dobrze tylko sie troche nie wyspalem i troche zmeczony bo caly dzien za kolkiem. A serce coz cierpi ale kiedys przestanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
Dzis lepiej;)mam juz z kim pogadac,a to duzo daje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmowa pomaga. A Wampirka i Dziobalka to cudowne kobiety ktore potrafia zmienic zycie czlowieka. Prawda wampirko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
ej!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wy sie znacie?Ksiąze znasz wampirke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
Kurwa o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wampika dzieki;)spróbuje MU troche przekazac optymizmu;)wieczorkiem napisze👄 Buuuuuuuuuuuuc jesli sie znaja to co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
Ksiaze odp. znasz wampirke czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
Oki;)ja Cie chce poznac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijemy dziś herbatę w obrosłej winem altanie. Ja jestem bardzo poważna, mówię ci grzecznie: Panie. Siedzisz niedbale w fotelu i palisz papierosa. Brzęczy gdzieś w cukiernicy łakoma duża osa. Stonce się stacza ukośnie. Za chwilę topolę minie. Podsuwam ci na paterze duże złotawe brzoskwinie. Brzoskwinie świecą w krysztale, jak ciepłe różowe latarki, pokryte są lekkim puszkiem, jak moja skóra na karku. Lecz najpiękniejsza jest chyba ta, która leży na wierzchu, różowi się i złoci w łagodnym błękitnym zmierzchu. Okrągła, duża, pachnąca, wygląda, jak zapłoniona. Jest pewno miła w dotknięciu, jak moje nagie ramiona. Bierzesz ją lekko w palce, przymrużasz trochę oczy, rozrywasz ją ostrożnie, sok ci po palcach broczy. Wyjmujesz serce-pestkę (sok w niej upojny chlusta) różowe, słodkie mięso wkładasz w najdroższe usta. Nagle pochylasz ku mnie młode, wysmukłe ciało i pytasz bardzo serdecznie: Mój Boże! Co pani się stało? Nie umiem odpowiedzieć, a łzy mi płyną, płyną... chciałabym... Tak! Właśnie bym chciała być tą różową brzoskwinią! F. Kruszewska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpiąca---->przepraszam;)zostajemy w swiecie wirtualnym a nasze rozmowy ograniczymy do topiku;) Szanuje Twoją wole;) za tydzien jade znowu do wiednia wiec 2 tyg bedziesz miała spokoju:) Wampirka co sie złoscisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze coś nam sie tu kroi;) śpiąca!!!!!!!!!!!!!!Gdzie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bu ccccccccc
dzieki-->Ty jestes.....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy serce śpi Kiedy serce śpi, daj odpocząć mu Przecież czeka je nowy ból Na czas jakiś wejdź w codzienności tło Mniejsze dobro w niej, mniejsze zło Pośród zwykłych spraw niech mijają dni A ty żyj! Kiedy serce śpi, daj odpocząć mu By nabrało sił, przecież czeka je nowy ból Kiedy serce śpi, jak zmęczony ptak Nie budź nigdy go, sił mu brak Jest zmęczone twych uczuć zmienną grą Niechaj sobie śpi, a ty z nim Pośród sennej mgły niech mijają dni Serce śpi Żeby wzlecieć znów, żeby znów się wzbić Musi nabrać sił, nim nadejdzie to, co ma być Kiedy serce śpi, daj odpocząć mu Przecież czeka je nowy ból Kiedy zbudzi się, wtedy da ci znak Zatrzepoce jak w sidłach ptak Jeszcze wyrwie się, jeszcze jeden raz Frunie w blask Kiedy serce śpi, miłość zbudzi je Znów tęsknota, lęk, gorycz, radość W nie, wejdzie w nie Kiedy serce śpi, daj odpocząć mu Przecież czeka je nowy ból Na czas jakiś wejdź w codzienności tło Mniejsze dobro w niej, mniejsze zło Pośród zwykłych spraw niech mijają dni A ty żyj! Kiedy serce śpi, daj odpocząć mu Przecież czeka je nowy ból J. Kofta Dla Ciebie Ksiąze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamiętam już... może czytałam gdzieś o Tobie może słyszałam... dość, że legenda ta jest jakaś dziwaczna... pokraczna... do niczego nie podobna... tak bardzo drobna... choćby już sam fakt, że nie grzeszy jasnością... tylko napaja mnie swoją obecnością... niczego nie dopowie nie przeszkodzi mi w mowie... tylko idziesz w niej przede mną taki w czerń okryty i ten Twój umysł taki skryty; choć wiele mądrości w sobie mieści moją ciekawość pozostawia bez wieści... narysowałeś mi swoją postać a ja teraz mam temu sprostać??? czego chcesz ode mnie? chcesz być ponownym, który serce moje zrani? powiedz mi szczerze, daj pracować swojej krtani... nie milcz jak człowiek niemy... bo chyba oboje wiemy do czego możemy dojść idąc właśnie tą drogą i na nic się zda, że umysły nasze będą naszą przestrogą... w wirtualnym świecie myślimy rozumem Twoja legenda trafiła mi do smaku... a kiedy wyjedziesz... czy wiesz co rozum mój będzie odczuwał??? nic...oprócz zwyczajnego Twojej osoby braku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×