Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

ja umarłam... prysnęłam jak bańka mydlana... stało się to dzisiejszego dnia... dzisiaj z rana... i już nie będę padała na kolana... już nie będę błagała o litość o miłość o rady na życie z którym sama sobie nie radzę... i pewnie nigdy nie poradzę... nie mnie Cię osądzać i nie mi jest dane Cię pocieszać... nie mi.... w czyjeś życie z butami jest dane wchodzić... nie mi... nie mi jest dane się mieszać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłości nie odlicza się czasem.... ona zawsze liczy się od początku do samego końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz Ci coś prześlę tylko sama to wrzucę więc może nie wchodzić ale mam nadzieję że wejdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ja powiedziałam że nie umiem...????;P ach.... już Ci mówiłam jak to się robi w takiej sytuacji :P:P:P ciekawe... tylko jak tu spróbować :P:P:P cholercia.... no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak.... takiej kobiety jak Ty się nie zapomina... a kiedy patrzy na Ciebie mężczyzna to wszystko aż mu się napina:P:P:P tak... kocham Cię ale i tak Cię nie odblokuję:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chcę Cię zmieniać.... nawet bym nie śmiała.... i nie pokazuj swoich foch bo i tak się tu pokażesz i tak... chyba że chcesz mnie zdenerwować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Cię zraniłam???? ljuuuuuuuuuuuuuudzie... ja nawet muchy nie skrzywdzę bo mi jej kuźwa szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego Bóg dał mi serce co czuć potrafi..?. dlaczego obdarzył mnie darem którego nie potrafię maksymalnie wykorzystać?... dlaczego stworzył istotę która sama woli cierpieć niż skrzywdzić kogoś innego...? i która nie potrafi docenić tego... dlaczego mam główkę maleńką i oczy w których zawsze prawdę widać...? dlaczego nie potrafię uczuć swoich tak jak inni w sobie ukrywać...? mam dwie rączki i dwie krzywe nóżki... kiedy liczę to widać że na każdej rączce i nóżce po 5 a nie po 4 paluszki... dlaczego Bóg nie stworzył istoty która pakuje się ciągle w kłopoty? obok cierpienia obojętnie przechodzi i wszystkim w życiową drogę wchodzi... dlaczego dał mi to cholerne serce? którym potrafię kochać serce które zawsze ryzykuje a potem musi szlochać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej niech sie nie pokazuje na topiku.Ona sie nie nadaje do wirtualu pośćmy ją wolno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak....ja jej nie puszczę wolno...:( jak poleci to dopiero jutro wróci... a ja bym chciała żeby dzisiaj ale tak jej nie cierpię wredoty jednej :P jak ona mojej odpowiedzi ok na ważne pytania które zadaje :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona wróci bo wie że nie może mnie denerwować... więc przypuszczam że wróci... a co do oceniania... ja jej nie oceniam przecież:(:(:(:(:( czy oceniam??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wypowiadam sie;)ale ją zablokowałas tak? Nie wtrącam sie ja uważam ze nie powinna wracać wiec juz o niej nie mówmy.Trzymajmy kciuki za Bucusia i Wampa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×