Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

tak.... topik upada... odeszła Wampirzyca... za nią faceci... i zostałam sama... już lepiej się czujesz baczny obserwatorze??? ;-) a to co tu wklejam to wybacz ale zależy tylko ode mnie... napisz coś od siebie... skoro to ma być topik z wierszami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://adi86.wrzuta.pl/audio/ssVvN6778K/ im dłużej mnie widziałeś tym bardziej Cię do mnie ciągnęło choć nie należysz do tych, którzy wierzą w namiętność nagłą która spada jak grom z nieba jasnego... namiętność nieprzezwyciężoną... niczym nie splamioną... kiedy jednak przyjdzie czas... że powiesz iż zdarzają się przypadki... prawie tak często jak wpadki... w sidła miłości i namiętności... kiedy przyjdzie czas że powiesz iż jest moment kiedy miłość rozwija się szybciej niż zazwyczaj... to nie będzie żaden obyczaj... to będzie prawda na której czele ja będę stała... i wiesz co Ci wtedy będę opowiadała???? nie o bajkach będę mówiła lecz o rzeczywistości... o pięknie Twoim o jasności jaką w moje życie wprowadziłeś i że nigdy Cię nie zranię... bo niczym sobie nie zasłużyłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boshe aż mi rączki opadają.... jak Wy nic nie wiedząc potraficie oceniać sytuację... przykro mi ale mnie z równowagi jest ciężko wyprowadzić... wręcz niemożliwe... :P:P:P szkoda Waszych starań ale próbujcie....wytrwale...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem nic Dni są takie szare za oknem a ja chyba zaraz zamoknę utopię się w moich łzach, w kropelkach smutku choć nie płaczę głośno a płaczę po cichutku bo czasem mam takie wrażenie że życie to tylko złudzenie ze życie nie ma znaczenia że nie ma przeznaczenia że nie wiem co prawdą jest że miłość to tylko test co nam potrzebne w życiu? lepiej żyć z kimś,czy sama w ukryciu? czy czas leczy rany? czy człowiek kocha i jest kochany? czy życie to jest jedno kłamstwo ? czy to cierpienie, ból no i chamstwo? czy ktoś mnie potrzebuje? czy tylko życie mu rujnuje? niewiem juz nic ,niewiem juz sama jak odpowiedzieć na te pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu ktoś? Jam rycerz w srebrzystej zbroi przed złymi ludzmi Cie obronie pomranczowych duchów sie nie boje;):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trudno...;-) ktoś musi przecież pracować żeby ktoś inny mógł odpoczywać... ja się cieszę że mam pracę.... przynajmniej na chwilę odchodzę wtedy od komputera od którego już chyba jestem uzależniona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez jestem uzależniony:(Ale w najbliższym czasie rzadko bede zaglądał bo mam duzo zaległości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj już muszę uciekać.... jak coś to będę wieczorkiem po pracy... miłego popołudnia... ❤️🌼 papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też słoneczko grzeje.... fajnie, miło.... nic tylko iść na spacer... ;-) dobra lecę.... papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×