Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

Gość Obserwator czujny
No i miałem rację, że topic upada... Bucus, Ksiązę na topicu o Dżemie Wampirka wróciła na topic o wierszach... Pięknie... ot sie porobiło... Wiedziałem, że ta sielanka nie potrwa długo... Hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ Nic nie upada ...;) Dla Ciebie.... tyle jeszcze jest przede mną ścieżek krętych w ciemnej głuszy marzeń...lęków nocą ciemną myśli których nie usłyszysz... tyle jeszcze słońc zachodów ranków które dla mnie tylko wstają tych radości...bez powodów słów co pięknem urzekają... tyle jeszcze twych dotyków... pieszczotliwych spojrzeń w oczy pocałunków mych bez liku rozsypanych w blasku świecy tyle jeszcze wspólnych spełnień ...naszych zmysłów...smakowania tych wędrówek w naszym niebie... krzyku...ciszy...pożądania... zwyczajna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję ci... pisane łzami...z siłą cztery i pół... zmienił się świat zamknięty w twojej dłoni jak za dotknięciem różdżki czarodziejskiej wszystko za czym głupie serce goni znikło w uśmiechu smutnym zwanym szczęściem ...więc dziękuję ci za ten uśmiech miły za wędrówkę po marzeniach najpiękniejszych twoje barwy które każdej nocy mi się śniły i tęsknotą napisanych... tobie wierszy za twą szczerość wielkie serce ci dziękuję ciepłe gesty i uściski... to tak wiele myślę miły że cię teraz rozczaruję mówiąc... zostań... moim...przyjacielem... j.w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie róbcie mi tego ludzie :( Plisssssssssssssssssssss... To jest najlepszy topik... No nie chyba będę ryczeć zaraz 😭 Aż z tego wszystkiego, to nawet jakis wierszyk skrobne \"Pragnę! A wiesz czego? Bys na mnie spojrzał, choć raz. Otulił mnie swym ciepłym, niezapomnianym i pełnym czułości spojrzeniem. No spójrz wreszcie! Gdybyś tylko wiedział, jak Cię kocham Czy wiesz jak? Kocham Cię bardzo, bardzo... Czy wiesz? Och! Zapomniałam, że mnie nie znasz i nie wiesz o mnie nic. Ale spójrz na mnie choć przypadkiem. Tak jakbyś patrzył w okno. Spójrz! Dla K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko czego pragnę kryje się w Twoim końcu... Twój koniec to kres mojej niedoli... to będzie chwila w której Bóg znowu żyć mi pozwoli... Jak tam będzie? jaka będzie pogoda? czy to prawda że tam już będąc... będzie mi cholernie życia szkoda? To wielkie miasto zarośnięte chwastami... wiejący porywisty wiatr... i ja stojąca przed Bogiem jak mały, nic nie znaczący skrzat... szare niebo otaczające mnie zewsząd... brązowe jak ujścia rzek... tak będzie w miejscu w którym niedługo się znajdę... Ale Ciebie tam nie będzie... Ciebie tam nie ma... więc pytam Boga... gdzie Ty jesteś... Ciebie wszędzie szukam... do każdych napotkanych drzwi głośno walę...stukam... i znowu pytam... gdzie Ty jesteś... przecież miałeś być tu ze mną... i pytam Boga... pytam już cichutko... jak więc piekło wygląda... a On na mnie wrogo spogląda... i mówi... głośno... podniosłym tonem... i mówi to było piekło... stopniowo upadam... częściowo tonę.... i słyszę już tylko słowa... przykro mi ale on poszedł w drugą stronę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź mnie za rękę... poprowadź mnie przez życie dbaj o czystość mojego serca... bądź człowiekiem pokoju nie kłóć się, nie gniewaj, przebaczaj... ufaj mi ze spokojem przyjmuj trudności, cierpienia i niewygody pomagaj mi w potrzebie... szczerym sercem kochaj bądź sprawiedliwy mów odważnie prawdę przyznawaj się do winy broń mnie Chcę aby Twoje serce było moim schronieniem ufam Ci.... i mam tylko jedno gorące pragnienie... Ty wiesz jakie... Twoje spojrzenie które zawsze przynosi memu sercu ukojenie... w każdym człowieku szukam Twego wzroku... ale nie znajduję nikogo kto by ugasił je i odpłacił choć maleńką wzajemnością... choć maleńką podobną do Twojej miłością... do Ciebie Boshe... miłego dnia życzę wszystkim...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
książe na topiku o dżemie...Dziobałka nie wiem ,Wampirzyca na wierszach a Taki 1---nie wiem i nie obchodzi mnie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty napisz ;)i wołamy: WRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAacAAAAAAAAAAAAAjCIEEEEEEEEEEEEEEEee tu ;) wołaj ze mną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe mówisz i masz ;) "Pamiętam jak podarowałeś mi swoje serce. Pamiętam jak obiecywałeś: ta miłość będzie trwała wiecznie! A teraz opuszczasz mnie. Nie gniewam się - wiem, że chodzi o inną. Kiedy będziesz chciał wrócić - powiedz, zapukaj, może w moim sercu będzie jeszcze miejsce dla CIEBIE" WRACAJCIE NA NAJLEPSZY TOPIK NA KAFE!!! SZYBCIUTKO Myślisz, że to cos da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpiąca władaj korone i jazda tu na tron;)ksiąze---na konika,, ,maalutka 👄Wamp juz po fochu wracaj zaczaj sie na kogos nowego;)Taki 1 jak bedziesz sie mnie nie bedziesz czepiał to mozesz nawijac o miłosci... WRAAAAAAAAAAAAAAAAAcAAAAAAAAAAAAAAć!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIOBAŁKA 🌼 WAMPIRKA 🌼 KSIĄŻE 🌼 TAKI1 🌼 BUCUŚ dla Ciebie tez 🌼 za to, że też chcesz ich powrotu :) No jeśli juz to nie podziała, to nie wiem co robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracać mi tu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! trudno topik umrze bo nikt o niego nie dba:(Tak jak miłość czy przyjazn,nie pielegnujesz zanika:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten topik nie może "umrzeć"! Duzo serca i swojego czasu włożyliście, żeby była tutaj super atmosfera. Nie można tak po prostu odejść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mozna:(Ja wybaczyłem Wampowi ze zeżarła moje serce,a inni moze wrócili do reala..,albo mnie nie lubią:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiecej niz lubie maalutka;) Ty jestes dobra dziewczynka Słonko;),a Bucuś to bucuś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryszard Rynkowski » Wszystko już było, prócz nas Kiedy został sam, patrzył w stronę drzwi, A w pokoju świt przepływał przez dym. Nie opowiem wam, jak się podle czuł, Tak naprawdę wył, gdzieś w środku, tu. Potem długo grał, by zagłuszyć ból, A saksofon drżał i płakał w dymie nut. I było tak banalnie, jak w filmie, który znał. I tylko serce durne nie chciało roli grać. Wszystko już było, prócz nas, Sny kopiowane od lat. Jak tu odcisnąć swój ślad, Gdy tych wolnych miejsc, Wokół coraz mniej. Przed oczami miał ten wielki film, Kiedy Hackman grał... przez chwilę czuł się nim. I było tak jak w kinie, gdyby nie głupia myśl, Że stąd nie można było po filmie w życie wyjść. Wszystko już było, prócz nas, Sny kopiowane od lat. Jak tu odcisnąć swój ślad, Gdy twa każda myśl, Każda myśl już była. Wszystko już było, prócz nas, Sny kopiowane od lat. Jak tu odcisnąć swój ślad, Jak zostawić coś, Czego już nie zatrze czas. Jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich🌼 Kasia prosiła żebym przekazał iż musiała na trochę wyjechać i przez jakiś czas nie pojawi się na topiku ale ma nadzieję, że ten topik jednak nie umrze bo zawiera w sobie tyle ciepła że szkoda bedzie to wszystko zaprzepaścić. i pozdrawia wszystkich i zamiast wiersza dołącza piosenkę. http://eduardd74.wrzuta.pl/audio/rfcBSQAVkA/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×