Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bedepiekna

Teraz albo nigdy- schudnę!!!! ktoś ze mną?!!!!

Polecane posty

Gość za dużo/
nick........... waga.........wzrost............cel............ za dużo;/.....85..........170................60.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1978
tabelka super :) Klaudia 74...164....60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1978
jak wpisujecie sie do tej tabelki bo nie umie w to wejść?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick........... waga.........wzrost............cel............ bedepiekna.....88..........165................60........ ..... rose..............61..........170................59..... ........ za dużo;/........85..........170................60............ Klaudia ..........74...........164................60............ musicie skopiowac i sie dopisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick........... waga.........wzrost............cel............ bedepiekna.....88..........165................60........ ..... rose..............61..........170................59..... ........ za dużo;/.......85..........170................60..... Klaudia .........74..........164.................60 carolima........93..........159.................55 az wstyd sie wpisywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick........... waga.........wzrost............cel............ bedepiekna.....88..........165................60........ ..... rose..............61..........170................59..... ........ za dużo;/........85..........170................60............< br /> Klaudia ..........74...........164................60............ terazsieuda 70...........168................60............ imposible:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najmniejsza i najszersza... prawdziwa kulka ze mnie :P dobrze ze wymiarow nie wymagacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roseee
to ja się bawię z kopiowaniem tabelki, a ona gotowa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1978
Carolima no co ty dasz rade, trzymam kciuki:) Ale cel masz zaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000
nick........... waga.........wzrost............cel............ bedepiekna.....88..........165................60........ ..... rose..............61..........170................59..... ........ za dużo;/.......85..........170................60..... Klaudia .........74..........164.................60 carolima........93..........159.................55 ania000...........60.........161............55............ ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba bedzie jeszcze zrobic miejsce w tabelce na ubywajace kilogramy,ale top jak zaczną ubywac:) już się czuje jakbymchudla od samego pisania z wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1978
no, teraz jesteśmy laseczki a za pół roku bedziemy zaje..laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roseee
ale rozkręcamy... :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewikon
Hej!Witam dołączam sie do was... Na ograniczenie ochoty na cukier dobry jest chrom organiczny(można kupić w aptece) jednak nie można brac dłużej niż 30 dni po jednej tabletce. A ja kupiłam sobie na gwiazdkę..Vibroaction i masuję uda , pośladki i brzuch...trochę napręża skórę ale chyba za krótko go stosuje i troche niereguralnie.No w każdym razie efekty już czuję,(no i największą zaletą jest to ,że leżysz lub siedzisz i czujesz ,że robisz coś dla siebie cha,cha,cha...do ego roweryk ale tylko 20 minut bo dłużej mi się nie chce. Pozdrawiam...moja waga to 88kg a chciałabym chociaż 70.. Pozdrawiam.... :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1978
dzięki wam mam wiekszą motywacje i wierze że razem nan sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia... wiem wiem... cel jest daleko, ale kiedys schudlam 30kg (wrocilo... :((( ), to teraz moze uda mi sie w koncu dobrnac do konca drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roseee
a ja miałam ab giminic, ale żel mi zasechł,bo nie używałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę dołączyć? Moja waga wyjściowa 55 kg, wzrost 152 cm. Chcę ważyć 48 kg. Nie muszę schudnąć szybko, chciałabym do maja osiągnąć tę wagę. Mój plan: jedzenie do 18, po tej godzinie tylko warzywa, zasada jedzenia połowy (od jutra 1 kromka do pracy zamiast dwóch), pożegnanie z cukrem, białym pieczywem, tłustymi przegryzkami i podjadaniem. Do tego rower treningowy, mam go od dawna, nie wytrzymuję dłużej niż 10 minut, chcę codziennie zwiększać dystans. I najważniejsze (i najtrudniejsze): nie będę jeść z nerwów i nudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1978
Carolima a co robiłas że tak schudłaś bo ja już próbowałąm różnych rzeczy i nic ale wówczas brakowało mi samozaparcia i rezygnowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi lancuch spadl w stacjonarnym rowerku tak zapier.... niestety mechaniczny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roseee
ćwiczycie na jakimś sprzęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1978
mój rowerek stacjonarny to tylko kurz zbierał:) ja jestem leniwa i szybko sie nudze. Kiedyś postanowiłam rano biegać, udało mi sie tylko raz wstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podsumowująć: nick........... było ........jest..........wzrost............cel bedepiekna..... 88.........88.................165............60 rose...............61..........61..................170...........59 za dużo;/........85..........85...................170..........60 Klaudia ......... 74..........74..................164...........60 carolima......... 93..........93...................159..........55 terazsieuda ....70..........70..................168............60 ania000...........60..........60..................161............55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roseee
szkoda, nie mam rowerka, tylko górski,ale w zimie nie jezdżę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnij jadlam, zero pieczywa, na sniadanie muesli z woda, pol szkalnki, pozniej kawalek szynki, jakies warzywa (papryka, pomidor, ogorek, groszek, co kolwiek) czasami kawalek sera zoltego, jajka, wymiennie, pozniej kiwi, pomarancza, jakis owoc i na kolacje gotowana ryba, albo peczona, kawalek chudego miesa, tak sobie kombinowalam... no i rowerek i udalo sie w 4 miesiace (wiec za szybko, ale duzo smarowalam i nic nie wisialo, z wyjatkiem brzucha i cyckow...ale po dwoch ciazach mialo prawo wisiec... niestety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ćwiczmy silną wolę i ważmysie raz w tygodniu:) wiem ze kusi abyczęsciej:) co wyna to? firank_a dopisz sie:) jesli masz ochote dotabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×