Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bedepiekna

Teraz albo nigdy- schudnę!!!! ktoś ze mną?!!!!

Polecane posty

Gość ecia****
jak myślicie ile można schudnąć do marca rezygnując z pieczywka słodkości i nie jedząc po 18?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rezygnujac z pieczywa a zamieniając je na ciemne, bez słodyczy i jedzenia minimum 2 godziny przed snem, ograniczając pozostałe posiłki można spalić od 0,5 do 1 kg tygodniowo, a więc do marca wychodzi od 4 do 8 kg samego tłuszczu , chociaż to indywidualna sprawa każdego organizmu bo do tego dochodzi jeszcze woda wiec moze być kilka kilogramów wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecia****
zniesmaczona: twoje 83kg przy moich 88kg to nic :-(((( wczoraj oglądałam zdjecia ja poznałam mojego męża to były piękne czasy (56kg) tylko pytanie czy one jeszcze kiedyś wrócą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ecia ja na poczatku glodzilam sie tzn.jadlam salate,salte,salate,czase owoc,ale nie polecam.PO jakims czasie po prostu zero slodyczy,chleba,masla,ziemniakow.Misko gotowane lub pieczone z surowkami.DO tego cwiczylam i jakos kilogramy lecialy.Dosc dlugo utrzymywalam wage,ale pozniej zaczely sie kebaby itd.i wazylam okolo70kg,ale bylo dobrze.Pozniej ciaza +30kg,po poltora roku udalo mi sie schudnac do 75kg,ale pozniej wyjechalismy do Polski na wakacje i 82kg.Pozniej zaszlam dugi raz w ciaze.No teraz prawie waze tyle ile przed ciaza,ale marzy mi sie te 68kg albo i mniej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecia****
sczerze mówiąc wole nie jeść pieczywa bo niestety za ciemnym nie przepadam a wasy wręcz nie cierpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie jeszcze zostal brzuch po ciazy i poto te cwiczenia.Wiecie ja mam roznice miedzy biodrami a pasem 12cm....Porazka.Ale w ciazy pod koniec mialam w pasie 140cm.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie lubisz to tak, ale pamiętaj o białku. mam fajne tabelki od dietetyka mówiące ile czego można jeść na dany posiłek i kilka przykładowych posiłków to jutro poskanuje i Wam poprzesyłam jeśli chcecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecia****
mam taką nadzieje. Chciałabym zrobić niespodziankę mojemu mężowi ale tak naprawdę to chciałabym to zrobić dla siebie trzymajcie za mnie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecia****
super ja bardzo bym prosiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ecia bede trzymac kciuki,najwazniejsze to przetrwac kryzys,ktory nastapi. Ja tez chcialabym zrobic niespodzianke mezowi,mimo,ze on ciagle mi powtarza,ze podobam mu sie taka jaka jestem,ale problem w tym,ze ja sobie sie nie podobam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecia****
no właśnie w mnie największy problem to akceptacja siebie a raczej tego jak wyglądam ale macie racje tym razem napewno sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my planujemy wyjazd do Polski hihihihihi,a i w lipcu jeszcze idziemy na wesele,a wogole musimy byc piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecia****
ja też trzymam za was kciuki uda sie na 100% :-}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceść 🖐️ Melduję, że jestem! Piję drugą kawusię i lece robić suróweczkę na śniadanko. Co do owoców, ich można dużo pod warunkiem, że zrezygnowało się z węglowodanów (wówczas one dają energię) jeśli jecie płatki, chleby czy ryże, wówczas faktycznie, uważajcie :) NICK ...... BYŁO .... JEST ...... WZROST ........ CEL bedepiekna..... 88.........88.................165............60 rose...............61..........61..................170.. .........59 za dużo;/........85..........85...................170.......... 60 Klaudia ......... 74..........74..................164...........60 carolima......... 93..........93...................159..........55 terazsieuda ....70..........70..................168............60 ania000...........60..........60..................161... .........55 firank_a.........86,3........86,3..............167...... .........60 crazy.............70,7........70,7..............160..... ..........64 gocha.z.......duzo........85..................165....... ........68 ecia****........88.............88..................168.. .............60 takorzeczy .. 71,5 ...... 71,5 ........... 167 .............. 58

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ...... BYŁO .... JEST ...... WZROST ........ CEL bedepiekna..... 88.........88.................165............60 rose...............61..........61..................170.. .........59 za dużo;/........85..........85...................170.......... 60 Klaudia ......... 74..........74..................164...........60 carolima......... 93..........93...................159..........55 terazsieuda ....70..........70..................168............60 ania000...........60..........60..................161... .........55 firank_a.........86,3........86,3..............167...... .........60 crazy.............70,7........70,7..............160..... ..........64 gocha.z.......duzo........85..................165....... ........68 ecia****........88.............88..................168.. .............60 takorzeczy .. 71,5 ...... 71,5 ........... 167 .............. 58 zniesmaczona_ilona....83......83........167................65 dodałam i swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecia****
ciszę sie że tu jesteście nie będę sie czuła osamotniona w mojej walce ze zbędnymi kilogramami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecia****
czytałam że dobrym sposobem na niepodjadanie jest częste mycie zębów mam nadzieję że pod koniec odchudzania nie będę miała ubytków w szkliwie:_)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecia****
a ja słyszałam że guma wzmaga enzymy trawienne i żę chce się bardziej jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×