Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bedepiekna

Teraz albo nigdy- schudnę!!!! ktoś ze mną?!!!!

Polecane posty

Gość roseee
tak, tak kupiłam sobie strój kąpielowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1978
To dobry pomysł, teraz tyle wyprzedaż w sklepach, fajnie byłoby kupić sobie coś o rozm mniejsze. Dziś chciałam kupić sobie bojówki bo za 2 tyg jadę do Zakopca z mężem ale nie było mojego rozm tzn xl było za małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewczyny :) Ja juz padam... Wole isc spac niz za chwile sie rzucic na jakis smakowity kasek... a tak poza tym to padam juz... mam nadzieje, ze jutro tez pogadamy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1978
no to narka, ja tez spadam bo muszę synka połozyć. To do jutra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magii krakow
dziewczyny dieta to nie wszystko trzeba troszkę sie poruszać.. od 6 miesięcy chodzę na vacu well polecam to tylko 30 min dziennie. na początku katowałam się dietami a teraz staram się tylko nie łaczyć pewnych produktów i ćwiczę. uwielbiam to i siebie teraz, 25 kg mniej! jeszcze 7 i będę happyyyy:) w krakowie polecam studio na ul. urzędniczej poznałam tu wiele dziewczyn z podobnym problemem, teraz ćwiczymy razem i co jakiś czas wymieniamy się spostrzeżeniami. Nie katujcie się dietami trzeba zadbać też o jędrność skóry i kondycje. Próbujcie i piszcie jak wam idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roseee
oj, też padam, wcześnie wstałam, bo byłam na nartach a teraz za oknem deszcz, wkurza mnie to pa,pa.. :classic_cool: :classic_cool: nie wiem kiedy ? jutro zaglądnę? powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, dołanczam Moja waga "za młodu" to 58/167, po ciąży 65. Udało mi sie schudnać 1,5 roku temu do 52 kg (za dużo, ale chęć sprawdzenia swoich możliwości była zbyt wysoka ) Dziś jest ok 67 kg. a ja dobiegam 30 lat. Wiem, ze jeśli teraz tego nie zrzucę, to już nigdy... Decyduję sie na zdrową dietę opierającą się na: - owoce i warzywa (węglowodany) - oliwa z oliwek (tłuszcz) - orzechy (wszystko w jednym) - ryby i owoce morza (białka) + jeden grzeszek - KAWA, bo jestem od niej uzależniona i wypijam ok/ 5 kubków rozpuszczalnej z mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick........... było ........jest..........wzrost............cel bedepiekna..... 88.........88.................165............60 rose...............61..........61..................170.. .........59 za dużo;/........85..........85...................170.......... 60 Klaudia ......... 74..........74..................164...........60 carolima......... 93..........93...................159..........55 terazsieuda ....70..........70..................168............60 ania000...........60..........60..................161... .........55 firank_a.........86,3........86,3..............167...... .........60 witajcie zwazylam sie wlasnie i waze mniej:) teraz to moja wlasciewa waga startowa.Życze dzis powodzenia :* odezwe sie kolo 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany, jaki się tutaj tłum zrobił od wczoraj :D super :D nick........... było ........jest..........wzrost............cel bedepiekna..... 88.........88.................165............60 rose...............61..........61..................170.. .........59 za dużo;/........85..........85...................170.......... 60 Klaudia ......... 74..........74..................164...........60 carolima......... 93..........93...................159..........55 terazsieuda ....70..........70..................168............60 ania000...........60..........60..................161... .........55 firank_a.........86,3........86,3..............167...... .........60 crazy.............70,7........70,7..............160...............64 no to w tabelce jest mój plan minimum :D a dzisiaj wracam do szkoły i do starych nawyków, więc oby mi się jakoś udało :D miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie. Ja wlasnie przy sniadnku -platki z mlekiem,ktore uwielbiam,ale tylko pol miseczki........Na obiad mam zamiar zjesc brokuly,kalafior i jajko na twardo,a na kolacje przed 18 salate.W miedzyczasie jogurt albo jablko i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick........... było ........jest..........wzrost............cel bedepiekna..... 88.........88.................165............60 rose...............61..........61..................170.. .........59 za dużo;/........85..........85...................170.......... 60 Klaudia ......... 74..........74..................164...........60 carolima......... 93..........93...................159..........55 terazsieuda ....70..........70..................168............60 ania000...........60..........60..................161... .........55 firank_a.........86,3........86,3..............167...... .........60 crazy.............70,7........70,7..............160..... ..........64 gocha.z.......duzo........85..................165...............68 Nie napisalam ile bylo dlatego,ze jak zwazylam sie tydzien po porodzie to wazylam 99kg (porazka kompletna) i od tamtej pory staram sie schudnac. A tak wogole t cwiczyla ktoras z Was 6Weidera?Bo dzisiaj moj 5 dzien,cwiczenia ciezkie jak dla mnie,ale czuje,ze brzuszek juz bardziej napiety.Zobaczymy ile wytrzymam.A co do roweru stacjoarnego to ja mam,ale nie znosze na nim jezdzic 😭 Z tym wazeniem sie to prawda,ze najlepiej wazyc sie raz w tygodniu,ja jak wazylam sie codziennie to tez mialam dola bo waga stala w miejscu i konczylam diete. Dobra ja uciekam,bo obowiazki w domu czekaja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja również chciałabym się do Was przyłączyć :)mam do zrzucenia 15-20 kg ale to bedzie zalezalo od tego jak bede wygladala przy danej wadze, jestem prawie miesiąc po wizycie u dietetyka, dostałam wytyczne, przez pierwszy tydzień trzymałam się sciśle i schudłam 2,3kg w dodatku ubyło mi 3cm w biodrach, jaka bylam szczęśliwa:) ale przyszły święta no i za pozwoleniem pani dietetyk mogłam troche pofolgować i tak też zrobiłam :O, a teraz wracam na swój tor i nie wiem czy dam rade, ale muszę się wziąć w garść, trzymam kciuki za Was i za siebie :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie z rana:) Wy już po sniadanku? Ja własnie zjadłam mleko z płatkami kukurydzianymi, moja lodówka wogóle nie jest przygotowana do odchudzania:( Trzeba zrobić mjakieś zakupy chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płatki kukurydziane nie bardzo się nadają na dietkowanie, najlepsze są owsiane chociaż kukurydziane w małych ilościach też nie zaszkodzą, ja się przestawiłam i nawet mi smakuje:) właśnie jem drugie śniadanie - serek wiejski i kromka chleba graham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roseee
Witajcie 🌼 ale Was tu dużo..... polecam wizytę ...i zakupy z półki ze zdrową żywnością -płatki, zarodki, słonecznik, pestki dyni...do tego owoce i warzywa... trzymajcie się!!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecia****
witam ja też sie do was chetnie przyłączę moja obecna waga to 88 kg i utrata nadzieji że kiedykolwiek zmaleje a kiedyś było tak pięknie(56kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecia****
mój problem to jedzenie wieczorem i to w ogromnych ilościach.Słodkości też sobie nie żałuję bo zawsze są w domku oczywiście pod pretekstem że dla córci ale rezultat taki że to ja wszystko wymiatam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ecia spróbuj przez tydzień nie jeść nic słodkiego, ewentualnie jak Ci się tak strasznie zachce to kostka maksymalnie rządek gorzkiej czekolady (z zawartością kakao powyżej 70%) a zobaczysz, że już później nie będziesz czuła chęci na słodycze, ja tak miałam i kiedy zjadłam coś słodkiego od razu mnie zemdliło, organizm się odzwyczai i nie będzie się domagał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie jem jabluszko.......U mnie w domu tez masa slodkosci,bo moj malzonek i starszy syn to takie slodkie chlopaki,ja staram sie nie jesc,ale najgorzej jak jestem zdenerwowana to wtedy jem i jem. U mnie to wieczorne jedzenie to przez to,ze maz wraca pozno z prac a w towarzystwie jakos przyjemniej sie je....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecia****
nick........... było ........jest..........wzrost............cel bedepiekna..... 88.........88.................165............60 rose...............61..........61..................170.. .........59 za dużo;/........85..........85...................170.......... 60 Klaudia ......... 74..........74..................164...........60 carolima......... 93..........93...................159..........55 terazsieuda ....70..........70..................168............60 ania000...........60..........60..................161... .........55 firank_a.........86,3........86,3..............167...... .........60 crazy.............70,7........70,7..............160..... ..........64 gocha.z.......duzo........85..................165....... ........68 ecia****........88.............88..................168...............60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilona masz racje,ja tak mam z cukrem,od porodu slodze slodzikiem i jak jestem u kogos i poslodze cukrem to strasznie dla mnie to slodkie i beee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecia****
ja muszę iść dopiero na zakupy bo w domu nie mam żadnych owoców ani warzyw same zakazane rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj rekod wagi to 63kg,schudlam z 82kg.Pozniej chcialam schudnac jszcze i mimo diety waga nie drgnela.Ale jak wazylam 63kg to nikt mi nie wierzyl,ze tyle waze,bo bylam naprawde laska.Musze miec ciezkie kosci,bo ostatnio przyznalam sie mezowi ile waze (tylko on to wie) to mi nie uwierzyl bo dawal mi maksymalnie 76kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecia****
niestety ja nie zrezygnuje z kawusi z cukem i mleczkiem :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecia****
jak to zrobiłaś że tyle schudłaś i w jakim czasie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś schudłam 15 kg i było ok, ważyłam 69kg i nawet się sobie podobałam, ale zaczełam brać hormony (chciałabym cofnąć czas) i w 3 miesiące wróciło:( a teraz się męcze zeby stracić to co przybyło:O mam 167cm wzrostu a waże 83kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×