Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bedepiekna

Teraz albo nigdy- schudnę!!!! ktoś ze mną?!!!!

Polecane posty

jeszcze ja zwazylam sie teraz wiem ze wazy sie rano ale coz:P nick........... było ........jest..........wzrost............cel bedepiekna..... 88.........88.................165............60 rose...............61..........61..................170.. .........59 za dużo;/........85..........85...................170.......... 60 Klaudia ......... 74..........74..................164...........60 carolima......... 93..........93...................159..........55 terazsieuda ....70..........70..................168............60 ania000...........60..........60..................161... .........55 firank_a.........87,5........87,5..............167...............60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick........... waga.........wzrost............cel............ bedepiekna.....88..........165................60........ ..... rose..............61..........170................59..... ........ za dużo;/.......85..........170................60..... Klaudia .........74..........164.................60 carolima........93..........159.................55 ania000...........60.........161............55.......... .. ;o gocha.z..........85...........165...........68

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za dużo/
jejku ja tak bardzo chcę starcić moje zbedne kg ale boję sie ze mam za słabą silną wolę;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick........... waga.........wzrost............cel............ bedepiekna.....88..........165................60........ ..... rose..............61..........170................59..... ........ za dużo;/.......85..........170................60..... Klaudia .........74..........164.................60 carolima........93..........159.................55 ania000...........60.........161............55.......... .. marta111........71........168.................58

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roseee
można wypisać produkty o niskiej zawartości kalorii i starać się tylko te jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick........... waga.........wzrost............cel............ bedepiekna.....88..........165................60........ ..... rose..............61..........170................59..... ........ za dużo;/.......85..........170................60..... Klaudia .........74..........164.................60 carolima........93..........159.................55 ania000...........60.........161............55.......... .. marta111........71........168.................58 misiorybka..........55...........152...........48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na sniadanko omlet z pieczarkami, na obiad zupa krem z brokulow, na kolacje salatka z tunczyka i fasoli, w ciagu dnia troche orzechow, ale ciagnie mnie do slodyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roseee
czyli każda odchudza się jak umie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1978
jezuuu, byłam zrobić mojemu synkowi kanapki ale mnie korciło żeby chociaż skurki obgryźć ale mówie sobie NIE!!! Ide spac głodna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1978
z tego głodu to seme błędy ortg robię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000
klaudia1978 > gdzies czytałam ze po ogórkach chce się jeszcze bardziej jesc;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lece spac jutro po szkole zdam relacje jak mi idzie trzymajcie sie dziewczyny damy razem wspolnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj z dzieciakmi to straszne... ciagle cos jedza, az korci zeby im skubnac... no i lodowka pelna i dostepna... a jak ja jeszcze siedze w domu to masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1978
no, czyli ogórków nie jemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roseee
wejdzcie sobie na te str. z licznikiem.. ja właśnie ustawiam kalorie na jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1978
a moje dziecko to co chwilę: mamusiu kisielek, mamusiu ciasteczko, mamusiu batonik a później zostają takie resztki i ja je cap do buzi.. a dupcia rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roseee
parę produktów, ojej! Spożyłeś produkty: Kefir chudy (150g) zawiera 70 kalorii Usuń jedną porcję Jajo kurze gotowane (60g) zawiera 90 kalorii Usuń jedną porcję Białe słodkie (kieliszek 120ml) zawiera 110 kalorii Usuń jedną porcję Avocado bez skórki (100g) zawiera 165 kalorii Usuń jedną porcję Grejpfrut bez skórki (350g) zawiera 70 kalorii Usuń jedną porcję Serek wiejski (100g) zawiera 125 kalorii Usuń jedną porcję Suma kalorii wynosi 630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roseee
klaudia, te resztki zostawiaj dla męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1978
tylko że mój mąz jest w domu raz na 2-3 tygodnie na weekend bo ciągle w delegacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam komu dac... maz na diecie, kot nie zje, rybki tez... pies by sie przydal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roseee
więc na tym polega dieta -robimy i kupujemy coś dla siebie! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1978
jak byłam kiedys u dietetyczki to poradziła mi żeby jeśc 5 posiłków w ciągu dnia o tych samych w miare godzinach a ostatni najpóxniej 3-4 godziny przed snem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dajecie sobie jakies prezenty - nagrody? np: jak schudne 5kg to sobie kupie ksiazke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000
Nagrody ? :) Nie! Jak schudne 5 kg..;d to w nagrode schudne kolejne co najwyżej :D haha xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×