Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kosmetyczczka

Roczny kurs KOSMETYCZNY!!Zastanawiam się czy zawód kosmetyczki to dobry wybór..?

Polecane posty

Gość kosmetyczczka

Jest tu moze jakas kosmetyczka ktora doradzi albo odrazi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczczka
wszyscy o siebie dbaja wiec wydawalo by sie to oczywiste, ale czy łatwo dostać pozniej prace?Bo niestety dosc mało widuje sie zakladów kosmetycznych. Tak naprawde mysle zeby najpierw popracowac u kogos a potem otworzyc swoj własny biznes z tym zwiazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczczka
ale z tego co slyszalam otwarcie takiego zakladu to kupa forsy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jestem kosmetyczka od ponad roku, aktualnie studiuje kosmetologie, zaczelam to poniewaz rowniez lubie dbac o siebie ale i o innych. Nie pracuje w zawodzie poniewaz studiuje dziennie, ale jest to zawod baaaardzo przyszlosciowy z wielkimi perspektywami. Otwarcie wlasnego salonu to faktyczmie kupa kasy, ale biznes sie oplaca , powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po rocznej szkole nie uzyskasz zadnego tytuulu , ma wejsc przepis gdzie minimalna szkola to dwuletnia gdzie uzyskujesz tytul techika i wtedy mozesz wykonywac ten zawod. sama jestem w takiej szkole kosmetycznej i fryzjerskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z przemowczyniami- po rocznym kursie nie nauczysz sie niczego. Znam tez wiele osob po studium, ktore robia kardynalne bledy w pracy, ale to juz kwestia albo ich nauki, albo szkoly... A zawod jest jak najbardziej z przyszloscia, salonow jest jeden na drugim... Ja juz po 1 roku dostalam prace w salonie, zrobilam jeszcze kurs stylizacji paznokci (bo na studiach tego nie ma) i teraz takze zajmuje sie paznokciami domu:) Zycze powodzenia i nie boj sie dcyzji, jest ona oczywista:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ixcjV2gDwk8zXYmzzw16xkTt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×