Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strach 23

martwa ciąża

Polecane posty

Gość strach 23

pomóżcie bo inaczej zwariuje :( od dłuższego czasu mam dziwne sny o śmierci mojego jeszcze nie narodzonego dziecka :( wszystko mi się kojarzy z jego śmiercią :( jestem załamana :( siedzę i płacze i tak całe dni i noce :( już nie wiem co mam zrobić ze sobą :( boje się porodu :( a najgorsze jest to że wszyscy w domu myślą że mam depresje :( jestem przerażona :( 39 tydzień * synek*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strach może Twoje obawy związane są ze strachem przed porodem?Może obawiasz się,że przytrafi się Twojemu synkowi coś złego?Może nasłuchałaś się lub naczytałaś się straszych opowieści? Twoje sny mogą odzwierciedlać Twoje podświadome obawy.Czasami może to być inuticja matki....Naprawdę nie chcę Ciebie straszyć.... Jednak na Twoim miejscu poszłabym do lekarza,żeby upewnić się,że wszystko dobrze z dzieckiem. Nasłuchuj malucha,sprawdzaj czy się często rusza,żeby się upewniać,że jest dobrze. Mam nadzieję,że to tylko strach i,że już niedługo będziesz tulić w ramionach syneczka :-) Życzę Tobie tego z całego serca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem lęk przed porodem się tak objawia, Twoj organizm szykuje się na wielką zmianę - bo przecież zmieni się całę Twoje życie i podświadomość usiłuje sobie z tą nietypową i trudną sytuacją poradzić, chce sie jakoś rozładować. Poza tym cała ciąża to walka hormonów w organizmie kobiety i walka mieszanki nastrojów. Jeśli naprawdę przerasta Cię ten problem to warto porozmawiać ze specjalistą, może wystarczy rozmowa a może potrzebujesz wsparcia lekami, przed Tobą poród na który musisz być wypoczęta i silna,a nie załamana i przerażona! Wiem,że to głupie tak pisać, ale lada dzień urodzisz maluszka i pewnie wszystkie głupie myśli odejdą w siną dal więc postaraj się pomyśleć pozytywnie. I przede wszystkim nie wyszukuj żadnych stron na temat poronień czy śmierci dzieci bo to niepotrzebnie nakręca i rodzi jeszcze większe stresy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratuj się.........
znaczy, że syn będzie dłuuuugo żył! jak Ci się jego śmierć śni to znaczy, że chłop okaz zdrowia będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj sie jak ja zaszlam w ciaze po poronieniu tez mialam takie idotyczne sny:(Teraz jest o wiele lepiej ale lekarz przepisal mi relanium ktore czasami bralam jak wieczorem nachodzily mnie glupie mysli.Z tego co wyczytalam to jestes juz na \"koncowce\" i moze juz za pare dni bedziesz tulic w ramionach swojego ZYWEGO i ZDROWEGO synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×