Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maraka

Ci, których trudno kochać, najbardziej tego potrzebują

Polecane posty

Gość Maraka

Prawdziwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wampirko ja Cię kocham a Ty mi zwiałaś :( choć na gg bo umieram z tęsknoty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za wyznanie
:o ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... nie jestem instytucja charytatywna, zeby pomagac komus, kto mi sie \'odwdziecza\' w watpliwy sposob. Chce byc szczesliwa, a nie poswiecac swoje zycie dla \'potrzebujacego\'. Ci, ktorych trudno kochac, najbardziej potrzebuja.....terapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam coś napisać ale właściwie zgadzam się z Abssinthe co do słowa, więc jak wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ideologia tych kretynek, które całe życie trwonią dla świrów, poyebów i innych chamów totalnych, wybaczaja im wszystko.... Ogólnie bardziej debilną teorie trudno wymysleć, ale wiele kobiet czytając ją, ma juz kisiel w majtkach bo znajduje uzasadnienie dla swego trwania przy debilu, który ją gnębi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko po co
jeśli ktoś ma taki cel w życiu... Tylko czy da się wytrwać?? nie sądzę.. a potem rozstanie i płacz :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Abssinthe => Nic +, nic ująć :P komiczne => kobiety kochają świrów i popaprańców, bo kobiety uwielbiają zmieniać mężczyzn :P. A debil spierdoli, popłacze poprzeprasz, zaraz słodki niźli cukier, i kobietka czuje się spełniona: \"ZMIENIŁ SIĘ. DLA MNIE. Troszczy się, dba etc\" I za miesiąc znów to samo. I on znów zmienia się na lepsze. Zadziwiające jak dla wielu idiotek to recepta na związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maraka
Hmn...to zdanie to cytat, który gdzieś przeczytałam. Dałam na topic, żeby poznać wasze opinie. I szczerze mówiąc zdziwiłam się trochę. Część z was podeszła do tego jednostronnie. Ja myślę, że te słowa można uogólnić. Nie licząc miłości rodzinnej, to każde inne uczucie - przyjaźń, miłość, lubienie się - jest jakimś tam rodzajem miłości, prawda. Chodzi też o to, że niektórym osobom bardzo łatwo się okazuje pozytywne uczucia...bo ktoś jest ładny, charyzmatyczny itd...ale niektórym też trudniej (np. ktoś ma kompleksy, bo jest brzydki itd.) - to może też oznaczać tą trudną miłość. Co jeszcze? Są też inne rodzaje trudnej miłości...np. u osób zamkniętych, które sprawiają wrażenie niechętnych do uczuć - też trudniej, ale tak samo potrzebują itd....itd.....nie sądze, żeby te słowa miały związek tylko z patologicznymi osobowościami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apostoł ja znów Cię podziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×