Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zniechęcenie i zobojętnienie

Wszystko przez to chelrne GG /

Polecane posty

Gość zniechęcenie i zobojętnienie

Zawsze przez GG coś sie musi spieprzyc... te domysły, brak zaufania, opisy pfff :/ Ile to kombinowania ? Bo on był na gg, bo zmienił opis, bo się nie odezwał, ma jakiś miłosny opis, ale do kogo ? czy do mnie ? napisac pierwsza ? druga ? czekac na jego ruch ? byc niedostepna? wkurza mnie to:/ zaraz sobie neta odłącze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniechęcenie i zobojętnienie
Nie pisałam o moim konkretnym przypadku... tylko generalnie jak to zazwyczaj bywa... choć może w małym stopniu też się mnie tyczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black or white
gg duzo moze popsuc wbrew pozorom ;/ np klotnia o kontakty ktorych wolaloby sie nie widziec u swojego faceta :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samoj
mój kolega rozwiódł się, a wszystko zaczęło się od gg i podglądania tego co wypisuje żona... potem kłotnie, nerwy, szamotki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanelparis
mamy tego samego wirusa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe ile wytrzymasz bez tego neta..:P wystarczy nie instalować gg i po robocie..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak samo nie rozmawiam ze swoim mężczyzną przez gg, mało też smsujemy,raczej dzwonimy do siebie.Zdecydowanie lepiej prowadzi się rozmowy w realu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 3 letnim doswiadczeniu z
netem , GG i wszystkim co jest z tym związane doszłam do wniosku :( , że nie bylo warto! gdybym mogła cofnąc czas nigdy nie zainstalowałabym GG ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
oj tak.. gg niszczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdssdsd
najlepiej bedzie jak usuniesz GG. ja tak zrobilam i od tego momentu mam swiety spokoj. wszystkim, ktorzy przez ten komunikator wariują radzę zrobic to samo. zawsze przeciez mozna pisac maile. rozwaz moja propozycje, nie pozalujesz ;) z poczatku dziwnie, ale po paru dniach sie przyzwyczaisz do braku gg. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaś kobietka
🖐️ gg niby dobra rzecz, można pogadać, można poznać kogoś ale .... Własnie przez gg poznałam faceta. On szukał kochanki a ja tylko chciałam pogadać... Przekonałam go, że nie warto mieć kochanki jeśli się jest w szczęśliwym związku (jest żonaty). Nie pisalismy zbyt często, ale lubiłam z nim pogadać. Pisał tylko w pracy, w domu nie chciał prz zonie... ale co dobre nie trwa wiecznie... pozbawili ich netu w pracy... zostały nam tylko @ . Niedawno mi napisał, że mnie kocha... że w tym życiu nie możemy być razem ale on modli się o to, abyśmy byli razem w niebie... A teraz... wiem, że cos mu się stało... przysnił mi się przed świętami, że teraz nie może mi odpisać, ale nie pamiętam dlaczego :( Wiem, że cos mu się stało bo nie odbiera poczty, wiem, ze nie odbiera bo wysłałm mu kartę świąteczną i nie mam potwierdzenia, że ją odebrał... i to jest smutne. Bo niby jego nie znam z reala, ale martwi mnie to, że coś złego z nim sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca233
jakas kobietka na co liczysz? on ma żone i założę się, że tylko ją kocha a net to dla niego była rozrywka, gdy się nudził w pracy poza tym jesteś nie fair, piszesz do faceta, który ma żonę a gdyby Twojemu męzowi jakaś kobieta pisała miłosne wiadomości, jak byś się czuła? owszem-on nie jest święty bo też pisał Ci to i owo, ale to nie znaczy, że Tobie też wolno i to nie usprawiedliwia nie lubię ludzi, którzy są nie fair, nie cierpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×