Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

O Żurkowa ja też o tej grającej kuli myślałam. Jak ona? Fajna? Może pod choinkę ją kupię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to tesciowa mowi, ze jak maz wychodzi to czas na przejemnosci a jak jest w domu to wtedy robic w domu zeby widzial ile to trzeba sie napracowac... i jak cos chce to mam mu truc ile sie da byle zrobil!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinusia266 - no właśnie, jak się synek rodził się w maju to cieszyłam się, że chrzciny będą jak będzie ciepło hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jej nie mam, maz po nia rano o 6 jedzie bo jest az w dlugolece w selgrosie a w calym wroclawiu nie ma, tyle miejsc dzis obdzwonilismy ale widzialam u kolezanki, mnie sie podoba a Nikiemu chyba tez ale u niej nie ruszala sie bo byla na kocu a u mnie dywan to bedzie ok, ciekawe czy bedzie za nia chodzil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znajoma urodzila w lipcu i malego chrzcila w gangu ostatnio ja tak żalowałam ze moglam tez poczekac i go tak fajniutko ubrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak ja - zła kobieta jestem od samego początku (czytaj: od czasów chodzenia) bo ona mojego ojca zna i go nie lubi, więc ja też zła jestem :-p A jej synuś to nieoceniony skarb, bez wad, idealny i bla bla bla. I zawsze to babsko gada mi na przekór, ja białe a ona że czarne. Więc z nią już prawie nie gadam a jak przychodzi to jej daję baaaardzo do zrozumienia że jest niemile tu widziana, a ona że do Wiki przyszła :-p I ją nic nie rusza to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze moglam malemu ta kulke tez kupic ob tej swinki to sie maly boi :( jak ona podskakuje i chrumka a to zabawka od 6m :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dzisiaj zadzwoniam do niej sie spytac czy jej synkowie robia malemu prezenty pod choinke bo jeden oczekuje 2 dziecka w przeciagu roku a drugi sam pracuje na rodzine a ich corcia jest o miesiac starsza od jozia. niechcialam poprostu sie glupio poczuc jak pojade tam w swieta a oni dadza cos malemu a ja nic niebede miec a ta glupia baba do mnie ze oni juz dawno prezenty porobili i ze pamietaja o juziu glupie babsko podnioslo mi cisnienie i to przy mojej mamie ktora niechcacy to uslyszala bo mam na caly glos tel wlaczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jednak jest prawie ok ;-) Teściowa ma nogę w gipsie ale to passat kombi więc dobrze, że duży a dzięki temu jej się praktycznie nic nie stało, z pozostałych samochodów też wszystko ok w miarę więc nie jest źle.Tylko była mocno zestresowana bo to jej pierwszy wypadek a ma prawko prawie 40 lat.. ;-) Samochód do kasacji i trzeba szukać nowego ale dobrze że nic się nie stało. Ania - Nikoś ślicznie wygląda w tym ubranku, jakoś nie widziałam tego zdjęcia wcześniej nie wiedzieć czemu ;-) A nie chcesz poszukać większego mieszkanka teraz podobno ceny wynajmu spadły trochę podobno, może chociaż małe ale 2 pokoiki... wiem, że z czasem ciężko ale wiesz byłoby Ci wygodniej i wyłabyś pewnie bardziej wypoczęta jakby Niki miał swój pokoik do spania w dzień chociażby... Paulinusia a naszych zdjęć nie widziałaś przecież mamy profile na NK i są dostępne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliankas - super że wszystko ok Mi się też ta kula podoba ale tato po prezent pojechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcemy wieszksze mieszkanie, to mamy swoje i tez bedziemy szukac swego, wynajmowc nie chcemy. Nawet fajnie bo bez kredytu sie uda. Tyle ze czasu nie ma szukanie...! i jezdzenie i ogladanie, tak w marcu chcemy sie wyniesc. CHcemy 3 pokoje, tak Niki bedzie mial swoj pokoj, to juz postanowione.:)) Niech ceny jeszcze troche spadna do wiosy akurat:)) Tez sie ciesze sie z tesciowa ok!! A auto...szkoda ale to rzecz nabyta. a czyja wina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieznam waszych danych aby zobaczyc zdjecia :) mozecie mi przeslac namiary na was a z checia was odwiedze i zobacze wasze szkraby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żurkowa a ja Tobie już dzisiaj życzę wszystkiego co naj... z okazji ćwiartki bo jutro zapomnę 🌼 I dużo cierpliwości i jeszcze więcej uśmiechu na twojej twarzy :-) Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinusia każde piękne :-) Jak ogladam nasze pociechy na nk to mi się buzia nie zamyka i to chyba najlepszy sposób na poprawienie sobie humoru :-) i każde co innego potrafi. Jak Żurkowa wrzuca nowe zdjecia to moje gałki oczne na klawiaturze prawie leżą z wrażenia jakie Niki postępy robi :-)) I M wołam, żeby zobaczył a on mówi, że to niemożliwe hehe Wiki nauczyła się robić minki różne, padam ze śmiechu normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he oj chyba photoshop nie dałby rady :-P Idę spać bo ok 5 pobudka :-) Dobrej nocki kobitki :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśki ponawiam prośbe te co jeszcze nie maja, wpiszcie sobie na NK gdzies tam swoj login z kafe...bedzie wiadomo kto jest kto latwo:))) Czesc juz ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×