Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

Peletka - z tego co piszesz to wychodzi że to faktycznie hormony, chyba że to tylko przypadek, jak dasz radę to skończ to opakowanie i zobaczysz . No właśnie tak sobie pomyślałam jak czytałam że Ty chyba masz spiralkę a do tego jeszcze bierzesz pigułki a to przez tą cystę . No jak sie ogólnie czujesz po takiej podwójnej dawce ? T W sumie jest tak jakbyś brała dwa rodzaje tabletek na raz ? Ja tzn my z M również mamy dziś dylemat, bo powinnam o 6 zacząć nowe opakowanie i to miało być ostatnie, ale biorę ten antybiotyk, zaczęłam w tygodniu bez tabletki i jeszcze tydzień więc i tak przez dwa tygodnie trzeba by było dodatkowo się zabezpieczać więc chyba nie ma sensu. A z resztą już ich nie chcę, przed ciążą brałam przez jakieś 1,5 roku Yasmin i czułam się super a teraz biorę je od lutego i działają na mnie zupełnie inaczej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej peletka Gratulacje:):) malo jest osob zadowolonych ze swoej pracy a tu prosze nie dosc ze lubisz to jeszcze takie uznania stlek---witaj po przerwie , takie dolki to szybko beda mijac i zaraz bedziesz miala 2 podrostki w domciu :) buziaki dla rozdarciuszka czarna--ojej siusiak to musi bolec, a nie wiesz ma on stulejke ? bo moze miec zapalenie przez to, my wlasnie jutro jedziemy do urologa , na szczescie nie mielismy zapalenia, ale stuleja jest i jedziemy na "przglad", czarna bol wtedy niby mniejszy ale jakos mi nie spieszno hehe dzis byla piekna pogoda, bylismy dlugo na polku , maly sie wyszalal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peletka, współczuję świądu... wiem co to znaczy :( kurczę ciekawa jestem co jest przyczyną... z tego co pamiętam u starszych pań :P świąd i suchość to efekt braku estrogenów... Wystarczy dac trochę estrogenów miejscowo i luzik... Podpytaj swoją ginekolog czy to możliwe przy tabsach, jeśli tak to spróbój np Vagifem... Przynajmniej dotrwasz do końca opakowania... bo jak rozumiem do końca cyklu zostało 20 dni, więc długo... Jeśli nie, to spróbuj np Balneum lotio, ma komponentę p/świądową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka, a dokarmiasz małego jakim mlekiem??? Bo może i u Tomeczka laktoza jest głównym winowajcą... Jeśli tak i jeśli masz problemy z karmieniem piersią (jak podejrzewam dalej ściągasz i dajesz butlą) to może ogranicz swoje mleko a daj więcej Nutramigenu... Ponoć już 100ml mleka matki dziennie zabezpiecza zapotrzebowanie na immunoglobuliny, a ograniczysz laktozę... No i będzie Ci łatwiej... Wiem, że to ja zawsze namawiałam wszystkie do karmienia naturalnego, ale jak dla mnie to może być Tobie za ciężko dwójka mlutkich dzieci, kolki, i jeszcze wiszenie na laktatorze .... Jakby mały ładnie się przystawial i grzecznie ssał, to bym nie pisała tego... ale jak on woli smoka... to może nie warto się zadręczać... No i jeśli ma dużą potrzebę ssania to może uspokoi go tez troszkę smoczek... Życzę cierpliwości, spokoju i ciszy choć kilka minut dziennie... No włąśnie ja o tych chwilach ciszy to mogę tylko pomarzyć... W robocie przez 8 godzin dzienni słysze wrzask dzieci- mamy pokój lekarski tuż obok gabinetu zabiegowego :P w domu też wiecznie jazgot... można oszalec... :P :P :P :P A stelka, wlaśnie dojrzałam, że te pieluch z Białego, więc to nie To Ja CC... Ktoś nas podczytuje??? i wykorzystal nisze na rynku??? To nic, jak będe miała dobry humor to też coś wystawię... Tylko, że "ni w pirun" nie pamiętam jak to się robi :P:P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam spirali hormonalnej tylko zwykła i jestem mega z niej zadowolona.Jeszcze mam luzu 4 lata bo mam załozona taka 5-letnia. Tak wiec hormonów nie dubluje. Ostatnio własnie zrobiła mi sie cysta czynnosciowa i gina wymysliła ze mam zatrzymac owulacje własnie antykoncepcja hormonalna.Ja juz po 1 ciazy zle znosiłam hormony dostałam Yasmin i po pierwszym opakowaniu piersi mi sie zrobiły jakbym była sex bomba do tego prolaktyne zbijałam przez kolejne 2 lata. Karola do konca opakowania zostało mi 13 tabsów wiec tak jak piszesz do konca cyklu jakies 20 potem miałam brac kolejne opakowanie ale sobie daruje.Jak suchosc bedzie sie utrzymywac to mam recepte na Gynoflor - to wykupie i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Karola ja jestem z Bialegostoku:P:P pochodzeniem ale nie miejscem zamieszkania ;)a to wiecie to jest otwarte forum i pewnie masa babek je czyta i sie nie udziela a ty podalas linki i jeszcze wspomnialas o wystawieniu pieluch na allegro doslownie na talerzu podalas pomysl.Ja przegladalam wlasnie i jeszce jest inna aukcja: http://www.allegro.pl/item816540505_rewelacyjne_wielorazowe_pieluszki_babyland_z_usa.html ale tutaj to kobieta lekko przegiela,zwlaszcza z opisem ze sa z USA.. Stelka witaj po chwilowej nieobecnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te pieluchy na allegro to widziałam kilka dni wcześniej ale nie chciałam komentować bo myślałam że to ty Karola wystawiłaś i nie chcesz nam sprzedać :( Nie wiem czemu tak pomyślałam :( aż mi głupio.... a robiliśmy kilka dni temu badania synkowi IgE, morfologie, eozynofilis i grupa krwi i stówka poooooszła. Nie sądziłam ze to tyle moze kosztować.Najgorsze dla synka było trzymanie go (4osoby) a nie pobieranie krwi. Bidylek tacy z M byliśmy wydygani bo szkoda dziecka. Moj M nawet bardziej to przezywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinek, no masz troche racji :P Ja Wam to za taką cene jak na Allegro w życiu bym nie sprzedała :P :P :P :P :P Dziewczynom odsprzedałam po cenie zakupu i dorzuciłam jeszcze ekstra pieluchę lub dwie, więc jakbym mogła innym sprzedawać z taką marżą :) :) :) No a z tym że z USA, to faktycznie głupio... Jakoś się nieco wkurzyłam na M że się ociąga, ale jak pomyślałam na zimno to nie ma o co... Jak nie twraz to na wiosnę wystawi i tyle... Camomilla, ale Ty byś z Neapolu chyba wysyłała :P :P :P :P Powiedz Kochana, podejrzałam na zdjęciach że Twoja Laura nosi getry... Ja mam wielką ochotę kupić Mateuszkowi pod spodnie jak idziemy do przedszkola, bo mamy bardzo blisko, a nie chce mi się jego całego w szatni przebierać... No i Lusiowi do wielorazówek... i stąd moje pytanie... Czy nie cisną one w uda???? Bo mój Lusio ma takie całkiem jeszcze te okolice okrągłe... :P Peletka, ale ten Gynoflor to tylko flora... a mi chodzi o estrogeny.... Pamiętam kobitkę z zajęć na Gineksach co przez 40 lat (a miała jakieś 70-75) miała taki straszny świąd warg sromowych...- jejku jak jej mi było szkoda... Dostała Estrogeny i po kilku dnich ustąpiło- była najszczęśliwszą starszą panią wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah jaka szkoda ze nie mieszkam w Polsce:D:D:PDobra to tak w skrocie bo musze jeszcze hula hopem pokrecic i znowu pojde spac po polnocy grubo:( Geterki Lauretki to tworczosc moja wlasna:PPotrzebowalam szybko,w 50 c nie znalazlam to kupilam skarpetki dluzsze bez piety obcielam,obszylam i jest.Zakladam jej sciagaczem do dolu wlasnie,bo troche obciskaly. Bez jaj dobra sprawa,bo to sciaganie rajstop 10 razy dziennie albo i wiecej sporo czasu zajmowalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camomilla, gratuluję więc tqórczości :) A ja właśnie znalazłam masę getr na allegro, więc coś wynajde... najwyżej Lusiowi kupię takie dla dorosłych :P :P :P Ale za to na e-bay'u znalazłam coś ciekawgo- warto spojrzeć, ja się ubawiłam, że hej :) :) :) http://cgi.ebay.com/NEW-Magic-Sexy-Lady-Push-Up-Hip-Make-Bra-Round-Hip_W0QQitemZ180432286467QQcmdZViewItemQQptZUS_CSA_WC_Intimates?var=&hash=item6fc24390de ale z drugiej strony to mojej chudej mamuśce z płaskim tyłeczkiem to by się przydało :) chyba jej kupię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki nocną porą:-) Poczytałam, przemyślałam i doszłam do wniosku, że moje dzieciątko przechodzi własnie bunt dwulatka;-) Normalnie szok!!! Szymus o wszystko się złości, rzuca na podłogę, gryzie bez opamiętania!!! To poćwiczę sobie teraz przy nim cierpliwość;-) Tylko nie wiem jak M da rade bo On bez tego buntu wymiękał... Ulubione słowo mojego dziecka to NIE w prawie wszystkich sytuacjach!!! Dziewczyny, które macie juz drugie dzieciaczki ile u Waszych pociech to trwało? Jak sobie radziłyście, żeby czasem nie wybuchnąć? Ostatnio szymuś zasypia z przemęczenia ok. 22-iej bo cały czas płacze i wrzeszczy to się tym strasznie męczy:-( Aż nie mogę w to uwierzyć, że jeszcze 5 m-cy, które szybko zleci a dopiero w brzuchu mi się rozpychał:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi zjadło, chodziło mi o to, że jeszcze 5 m-cy do drugich urodzin:-) Karola mi by się taki patent przydał hihi tylko chyba niezbyt wygodny;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akinom, z tego co pamiętam, to u Matiego, też jakoś wcześniej się pojawił bunt dwulatka... Wszystko robił na odwrót, Wiecznie słyszałam NIE... Z jednej strony byłam nieugięta, a z drugiej robiłam go w konia... W niektórych sytuacjach jeszcze teraz tak robię...Chyba jak był nieco starszy zauważyłam że wszystko robi na złość, więc spróbowałam to wykorzystać :P Zamiast mówić żeby włożył kurtkę, mówię, ze ja włożę jego kurteczkę, albo żeby zdjął bluzkę bo pewnie mu będzie gorąco... :P :P :P Albo mówiłam, ze na pewno nie będzie umiał włożyć kurtki, wtedy on mi na złość zakładał w sekundę... Teraz mam nadzieję, że mam jeszcze pół roku do buntu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KK Gynoflor to bakterie kwasu mlekowego + estriol .To bardzo fajny preparat głownie przy suchosci pochwy po połogu albo po lekoterapiach zeby odbudowac sluzówke.Nie jest tani bo 6 globulek cos koło 30 zeta ale przy stosowaniu raz na tydzien tak profilsktycznie jest git gorzeja jak trzeba brac 2x1 przez 6-10 dni Teraz juz zgłuipałam zcy to nie jakas alergia bo ja jestem alergikiem.Jak mnie ten swiad dopadł to zaczełam brac odczulajace leki i dzis jest duzo lepiej.Juz nie wiem czyzbym zaczeła byc uczulona na pisatcje albo cynamon.A juz nie rozwijam tego tematu grunt ze jest poprawa. Moi sa na basenie a my z Majeczka kombinujemy obiad bo jak wracaja to by zjedli konia z kopytami.Musze sie sprezyc bo slicznie na polku i trzeba w plener wyjsc korzystac z ciepłych i słonecznych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i my nosimy getry na Wike sa ok ale musisz mierzyc bo rózne sie róznie rozciagaja ale raczej sa bardzo podatne i wygodne.Musze sie przyznac ze my z mezem tez pod spodnie narciarskie nosimy getry bo jest w nich ciepło i wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam małemu badanie moczu, wyszło ok, żadnego zapalenia nie ma i bakterii... No i u lekarki byliśmy, stwierdziła ze zapalenie cewki moczowej moze mieć, przez to że w pieluchach chodzi które są ciągle zesikane, bo przecież nie bede mu co 15 minut przebierała....a on tak czesto sika...niestety..... No i dała kilka leków żeby to wyleczyć, stulejki nie ma co bardzo mnie cieszy....Dostał też coś na odkarzanie, zeby co jakiś czas mu spryskać fifolka, bo to zapalenie mogłoby się nawracać..... Śmieje sie że wczorajsza wycieczka kosztowała nas 400 zł jedyne!!!! BO pediatra 50 wzięła, lekarstwa ponad stówe, kupiliśmy pampersy i samochód za prawie 2 stówki zatankowany i portfel lżejszy........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi też już po basenie :) Jemy sniadanko (niektórzy drugie, albo i trzecie :P ) i jedziemy kupić mi coś na wieczorne wyjście do teatru w stolicy :) W piątek jade na konferencje do Wa-wy więc musze jakoś wyglądać :) Peletka, dobrze ze Ci juz lżej :) Zobacze najpierw getry w sklepe, jak będą w dobrej cenie to od razu kupimy :) Miłej soboty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Pisze półprzytomna bo wczoraj mój M pozwolił mi na wypad na miasto- wręcz mnie wypchnął- bo mecz w telewizji hahahha więc skorzystałam i poszłam z sis do Gwintu na zapusty na ZORKE i wytanczylam sie jak nigdy a do tego czulam sie jak w Panderozie(taka dyskoteka a"la potupajka) przez te disco polo . I tak siedze od 7 rano bo mój Maluszek jak nigdy obudzila sie tak wcześnie- to chyba kara że się mamuska na miasto wypuscila zamiast z córka spac i odpoczywac hahhahahha Peletka współczuje bo pamiętam ten świąd z okresu ciąży... i jak mnie gino globulkami, tabletkami i maściami szprycował...ajjjjjjjj ://// Stelka ja też przechodziłam dzikie wrzaski, budzenie z płaczem w nocy i wykręcanie sie z bóluz niemożności puszczenia bączka. Znajomi polecili mi kropelki Sab Simplex i potem pni doktor w przychodni wypisala nam jeszcze Debridat i Dicoflor i po tym wogóle była już sielanka Ostatnio ppisalam jak to lekarz postraszym mnie ze po nutramigenie dziecko ma osteoporoze i kazal mi przejsc spowrotem na NAN HA i znowu zaczal sie koszmar...... na szczescie dzieki swojej determinacji zrobilam malej test kerrego i juz nikt nie bedzie mi kazal eksperymentowac! Zuzia od 2 dni je znowu tylko nutramigen, dokupilam kropelki Espumisan(bo Sab Simpleksu nie ma w aptekach) i dicoflor i mala wraca do siebie na szczescie aaaaaaaaaa przypomniało mi sie jak Zuzia "ogladała" ostatnio mecz z tatusiem i w momencie hymnu ulozyla rączki wzdluż ciałka i wpatrzona w ekran ruszala ustkami- cudowny widok az czasem żałuje że nie mam włączonej kamery non stop :p tak czytam o tych pieluchach wielorazowych ze coś piszecie ale nie wiem o co chodzi..... zakłada sie je pewnie dopiero jak chce sie dziecko odzwyczaic od pieluch tak????????? zreszta zaraz poczytam na aukcji.... Mam problem jeszcze bo zaczęły mi garściami wyłazić włosy.... niby juz ponad 3 miesiące po porodzie i do tej pory było dobrze i nie karmie piersią to nie mam takiego ubytku witamin a tu zonk.... w aptece dałą mi Belisse ale moze macie jakis sprawdzony lek, witaminy czy zioła bo jak nie zaczne czegoś robic to bede chyba łysa- a jeszcze Zuzia łapie mnie za włosy jak za line jak ją nosze żeby sie odbiło.... Jeszcze pomóżcie od ktorego miesiaca zycia mozna dziecku karmionemu sztucznie podawac soczki, zupki itp czy raczej mam to uzgadniac z lekarzem skoro ma nietolerancje laktozy żeby nie zaszkodzić? hmmmmmm i jeszcze jedno mnie dręczy ... co lepsze dla dziecka teraz... boje sie wychodzic na spacery bo ta grypa... koleżanka z zakaźnego powiedziala mi wczoraj ze pani Kopacz i media skrzetnie ukrywaja że na podlasiu mamy aktualnie epidemie :świnskiej" grypy, gdyz ludzie maja albo przeziebienie albo świńska- malo kto choruje na sezonówke- i sie przestraszylam troche... a szczepionek brak.... chyba został nam balkon :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny świetny pomysł z tymi getrami:)ja też chyba to zastosuje u córci:) Karola no więc u nas lepiej aczkolwiek sa zaparcia i problemu z gazami, i to dziwnie nie zawsze a od kilku dni jest juz tylko na pepti i np w czwartek było super w nocy też a wczoraj już go gazy męczyły i dzisja musiałam mu dać czopka żeby zrobił kupe iz robił juz taka zbitą, daję mu herbatki ale on więcej ich uleje niz wypije:p i nie wiem czy zmienic na nutramigen czy poczekać, bo kolek jako takich nie ma tylko wlaśnie problem żeby się wypierdzieć i zrobić kupę?jak myslisz??!!!a może to wina że za dużo powietrza łyka przy jedzeniu?? no ale te zaparcia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka 27 Ja Zuzce daje PLANTEX jak nie może zrobic kupki i działa- nawet dziś jest już po.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj mam chrzest domowy:p bo po raz pierwszy zostałam sama z dwójką:P:P Tomek od kilku dni jest grzeczny n ie ma krzyków i płaczów więc jest ok:) no i chyba mamy juz po alergi u karolinki, daj e normalne zupki na wywarze i jest ok, mleczne rzeczy też dostaje i nic:) w nocy spo super, czasem obudzi sie na butelke ale to głównie wtedy jak ja ząbki meczą, dzisiaj np spała ciągiem do 5 a później po butli do 9:) no i chciałabym zmienić jej mleko na takie normalne, dzisiaj dostanie na drzemkę nestle o smaku waniliowym, zobaczymy czy zechce:) ja tylko teraz chucham na zimne żeby młody nie miał alergi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzis sama z dwojka,C od 7 robi bajzel ,L na szczescie zasnela.Cos ostatnio marudna jest,pewnie przez ten katar co ma.Np wieczorem to juz nie tak latwo u niej z zasnieciem,caly czas oczywiscie klade ja do lozeczka i zasypia sama,ale co sie na krzyczy przy tym!Teraz spi w naszym lozu jak caryca Katarzyna:P:P kasiacool-Ty tez z Bialego?:)Mi tez wlosy wypadaly,ale to tak hurtowo ze kupilam tabletki.POdobno wszystkie sa dobre te ktore maja w swoim skladzie biotyne czy biotynine-nie pamietam dokladnie:)Teraz to jest ok w miare,na czubku mam odrosty hehhe Mam z kolei inny problem,bo zaczely mi sie platac niesamowicie i efekt taki ze mam mega koltun z tylu tak pod spodem,dwa razy wczasie mycia glowy probowalam rozczesac,nawalilam z kg odzywki i nic.Wczoraj kupilam jakis specyfik niby od tego,dzis wieczorem jak juz bede wolma umyje i zobaczymy,jesli to nie pomoze niestety czeka mnie fryzjer:(:(Nie wiem czemu mi sie tak teraz placza te wlosy,dopiero po 2 ciazy tak,wczesniej nigdy nie mialam z tym problemow. Co do pieluszek tych to my tez uzywamy identyczne,u nas to jako normalne pieluszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mleczko bee..dłąm jej to mleko ona spróbowała i zaczełą nim pluc:P:P więc zrobiłam nutramigen, ona wzieła poszła na łóżka, połozyła sie, ja ją przykryłam, powiedziałam tylko że ide uspić Tomeczka i zaraz przyjde...i wyszłam...połozyłam młodego spac....zaglądam do córci a ona tez śpi:D a myślałam że będzie jakiś sajgon jak trzeba będzie ich dwoje uspiać:P w ogóle to widzę że jak jestem z nimi sama to karola bardzo się słucha jest grzeczna nie robi scen zazdrości, jak męzowi, ja jej mówie np że teraz damy jeść Tomeczkowi a póxniej karolince to ona kiwa głową że dobrze i grzecznie czeka:0 a jak by tatus z nimi sam został to były by tylko krzyki i płacze:P:P więc chwila wolnego dla mnie:D w domu jak by huragan przeszedł ale nie chce mi się sprzatać, zrobie obiad:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camomilla_22 tak ja też z Białego jestem.... :) ciekawe po jakim czasie bede miala efekt po tych tabletkach. Pamietam że mi tez sie kiedyś tak platały ale za Chiny nie pamietam co ja wtedy zrobilam hmmmmm popytam moze fryzjerki znajomej co ona by poleciła i dam jutro znaka ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiacool5, to nie kwestia braku witamin, a wypłukujących się hormonów z czasów ciąży :P Przez całą ciążę włosy prawie nie wypadają za sprawą tych właśnie hormonów, ale po ok 120 dniach od porodu poziom hormonów spada i zaczynają wypadać włosy... musza wypaść wszystkie te co przez ostatni rok nie wypadły... Możesz wzmacniać, smarować ale co ma wypaść to i tak wypadnie... No to Ty nie zła aparatka jesteś... Co do świńskiej grypy to się nie zgadzam z Twoją koleżanką... Nie ma możliwość bez badań PCR (robią jhą 3 ośrodki w kraju) rozróżnić serotyp grypy, a zwykła i` świńska objawy mają identyczne... Do tego najczęściej każdy co dostał kataru kaszlu i temperatury mówi że ma grypę :P A ma jeden z 1000 innych wirusów... Teraz najczęściej RSVirusy, Wirusy paragrypy, Rhinovirusy atakują... `Z tego co wiem to do wczoraj jedynie materiał od 2 pacjentów (w tym jednej osoby która zmarła z nieznanych przyczyn) zostal wysłąny do Olsztyna na badanie serotypu... Nie ma co siać panikę... Spacerując w Parku, po osiedlu nie złapiesz raczej grypy. Natomiast jak na spacer wybierzesz się do galerii, czy nawet sklepu osiedlowego to złapiesz co tylko zechcesz... Stelka, to poczekaj troszkę na tym Pepti i zobaczysz :) A Karolce zostaw Nutramigen, bo się panna zapłacze :P do tego jak na P wypisane to jedno z najtańszych i najlepszej jakości mlek, więc się nie martw :) Chciałam kupić getry dziś w sklepie odziezowym, ale były same grube, wzorzyste i szerokie... Znalazłam fajne na Allegro po 8 PLN, więc zaraz kupię :) A mój M się dziś na piwko z przyjacielem wybiera... troszkę szkoda bo w tym tygodniu byłby to pierwszy wieczór wspólny w domu, ale z drugiej strony przez dzieci i prace to mój M się odludkiem zrobił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie rozmawiałam z koleżanką która u nas na dyżurze teraz siedzi... Na dzień dzisiejszy jest w naszym szpitalu jeden potwierdzony przypadek AH1N1- 4-letnie dziecko, leży na zakazach... Zakaźność jednej i drugiej grypy duża, ale cóż tej zimy wszyscy ją pewnie przejdziemy... Właśnie mój Mati płącze że go bolą mięśnie, głowa... ma 38.5St, wiec też jakaś wirusówka, grypa, paragrypa... w sumie to mało istotne co, jedyne to szkoda dziecka :( No i pewnie jutro Lusia dopadnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola daj linka do tych getrów:P najgorsze że mały nie umie sam zrobić kupy, widać że się męczy, czasem zrobi sam, ale czasem musze mu dac czopka i nie wiem jak długo tak moge, bo nie chcę go przyzwyczaić do czopków.... a Karola dostaje na P nutramigen, i nie wiem jak długo lekarka bedzie nam jeszcze chciała go wypidywać, niby mam zaświadczenie od alergologa ale nie wiem ile ono ważne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie nie było to nie było..a jak jestem to wszystkie wpisy moje:P:P:P:P:P no właśnie młody zrobił sam kupkę:D Camomilla a Ty od kiedy stosujesz u laury wielorazówki i ile dziennie zużywasz??? ja sie zastanawiam kiedy u młodego, ale chyba dopiero na wiosnę jak będzie ciepło i będziemy juz próbowac sadzać na nocnik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×