Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

Ok znalazłam... Bogini wiosny... :) starobałkańskie imię. Znalazłąm jeż jakąs zapaśniczkę Wrestlingu o tym imieniu :P :P :P :P ale to pewnie nie na jej cześć... :P To ja CC, ja też mam kilka spostrzeżeń jeśli idzie o zniesmaczenie :P np z wakacji pamiętam 80-letnią Pepiczkę co sie namiętnie opalała top-less :P :P :P itd... Powinni tego zabronić prawnie :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do zimy :) to niech trwa i do czerwca :) :) :) ja to człowiek lodu jestem :) :) :) Straszą że do kwietnia ma być śnieg... i mrozy do -30stC... a ja tam lubie i takie mrozy :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie śpią... rano jak wstanę do pracy też jeszcze będziecie ły- czego Wam życzę :) Czarna, zaraz Cię huknę!!! Ty się BBabo opamiętaj - nie masz być laska !!! I tak teraz jestes najpiękniejsza 🌻!!! Nie masz co założyć??? Może Ci podesłać??? Ja miałam d..ę jak szafę 3-drzwiową, brzuch jak u kangura co nosi w worku płetwala... i co z tego... Grunt by dzieciątko było zdrowe... Pamiętasz jak niektóre dużo przybrały w ciąży i jako pierwsze wróciły do formy i ładnej figury??? To normalne, ze w drugiej ciąży brzuch i reszta jest większa, bo już ma miejsce i rozciągnite mieśnie... ale szybko wrócisz do swojej wagi jak Ci te Twoje dzieci dadzą popalić :P :P :P Nie przejmuj się i ciesz z tego, ze nie musisz na razie być na żadnej diecie :) O figurze pomyślisz za rok... Zresztą mają być mrozy to pewnie do końca ciąży w domu posiedzisz... wystarczą dresy i uśmiech na buzi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiedziałem, że tak będzie ... a-ha, a-ha :P :P :P :P Spijcie kochane sobie smacznie... Życzę wszystkim cudownego dni!!! I pamiętajcie o babciach!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krisii ---> odnośnie żłobka, to ja zapisałam Olę kilka miesięcy przed tym jak zaczęła chodzić , ale była 280 w kolejce i pewnie by po kilku latach się tam dostała, ale mój M miał klientkę (jest radcą prawnym), która jest kierowniczką w tym żłobku jakoś z nią zagadał i tak się dostała:), inaczej byśmy czekali i czekali:D Magmal---> to u Was jakoś sporo żłobek kosztuje, a przypomnij z jakiego jesteś miasta? Cyna---> no Twoja Nat to jakby parę lat starsza od mojej, tak nawija:), że aż ledwo mogę w to uwierzyć:D Ola wczoraj dwa nowe słowa opanowała i powtarzała bez opamiętania "Ola" i "pam" (pan). To "Ola" to przez "ł", więc wychodzi takie śmieszne "Oła":), czasem jak ma ochotę to powtarza po nas wyrazy, ale różnie to wychodzi, np. na "Kasia" -"sia":), ja karmiłam 14 m-cy i tyle starczy stelka27*** ---> masz rację, im się częściej przebywa z M, tym szybciej zaczyna czymś drażnić i kłótnia gotowa:D Paula---> witaj:) pewnie, że przyjmiemy:D, Olcia waży coś ponad 13 kg, 86 wzrostu, a ubranka to nosi niektóre na 3 latka, dziwna ta rozmiarówka: )ja karmiłam 14 m-cy :), zerwaliśmy z cycem zupełnie bezobjawowo. Paula, ja od jakiegoś 8 m-ca karmiłam tylko rano i wieczorem, więc problem z parkiem i uroczystociami odpada:D Cynka----> no jestem w szoku:), pod wrażeniem zdjęć:D:D:D, moja tylko jakieś kółka rysuje i bliżej nieokreślone bazgroły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, no spadłam prawie z krzesła przez tego płetwala :D :D :D Ja na sekundę. Muszę nas zaraz spakować - robią nam dziś wymianę rur (woda) w całym pionie, więc uciekam z młodą do moich rodziców. Powrót jutro wieczorem albo pojutrze rano. Teściowa mnie zabije że DD i DB spędzimy u moich rodziców :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesna to faktycznie bogini wiosny ale daliśmy to imię z przypadku :P Siedziałam i szukałam w necie spis imion, ciągle królowały, Julie, Natalie, Amelki, Zuzie i Zosie aż na koncu listy było Wesna, zakochałam sie w tym imieniu od razu i wiedziałam że jedna będzie Wesna, no a że śmieszne by było Wesna i Marysia to coś podobnego druiej córci - Vanessa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale sie spislayscie Klaudia:) super ze juz w domu stelka-co do ciuszkow moze masz racje, zostawie sobie:) zreszta moje 2 kuzynki sa w ciazy, moze sie akurat przyda na prezent:) kika-masz po dup...ce, zamiast zdjecia tatusia z flacha zapodalas...moj profil na nk !, zglosto do usuniecia nie chce zeby ktos widzial moje dane ! witaj Paula, sama karmilam krotko, ale wypowiedzi ze karmienie tak dlugo "jest nieestetyczne "t o troszke przesada, wiele mam robi nieestetyczne rzeczy nie karmiac akurat, nawet wygladaja nieestetycznie ale coz...a w ogole to podziwiam za cierpliwosc z 2 ! cyna-ja sie nie wypowiem bo brak slow co ta mala twoja wyrabia< moj to nie wiem kiedy bedzie tak gadal, a rysowanie po scianach kresek i kolek ma sie nijak do dziel Natalki a ja tam wole zime, bo mam odpczynek karola---malemu juz przeszlo, nie kaszle itp, i mysle go dzis wziac do babc ,prababc i dziadka zeby go przewietrzyc, a w weekend juz np na dluzej na polko, myslisz ze ok ??? ja tez juz ok, troche mam zatkany nos ale to nic kasiacoll--rewelacyjna ta karkowka-wczoraj robilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zizusia- To nie Twój profil, tylko żeby zobaczyć to zdjęcie musisz się zalogować na swoim, więc automatycznie wskakuje stronka z logowaniem a jak się zalogujesz to będzie to zdjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie twój komputer pamięta hasło i od razu masz swój profil :) Ale mnie nastraszyłaś bo najpierw pomyślałam że faktycznie coś pokręciłam :P :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff kika a mialabys klapsa no fakt ze tylko ja to zauwazylam...swoja droga pewnie faktycznie haslo zapamiatal i moj profil wskakuje ech...a wiesz ze ze mnie informatyk jak z koziej.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROLA Ty i płetwal??:P:P:P jak patrzę na Twoje zdjęcia na Nk to chuda laska z Ciebie, ja swoich nie wystawim bo w ciąży lepiej wyglądałam:P:P:P:P aż wstyd:P jak zwyklemam pytanko, a włascieiw to kłopt, ia miała zaświadczenie od alergologa o alergi i dzięki temu pediatra wypisywała jej nutramigen, dzisiaj jak byłam po receptę okazało sie że zaświadczenie już nie ważne bo było do 18m.ż. karoli i nie dostałam recepty, zapisałam sie co prawda do alergologa ale co będzie jak nam nie da zaświadczenia??? bo tak naprawdę Karola już nie ma alergi, miałam z nia iść na kontrole ale jej mineło i nie poszłam, a teraz jak pójde to zrobia Karoli testy i wyjdzie że nie jest uczulona, a ona innego mleka nie tknie?? i co ja mam zrobić, zrezygnować w ogóle z mleka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dziś doła bo mały wczoraj obudził sie po 20 i dwie godz ryczał nie wiadomo czego... Od rana jest piskwa jak nie wiem co, tylko by sie psocił, na złość wszystko robi i ciagle czegoś chce, sam nie wie czego i to najgorsze. Aż sie przez tą mała gnide poryczałam, bo już cierpliwości brakuje. Coraz to wieksze wymagania ma, musze go uteperować bo rady wkrótce nie dam. Ciekawe co w niego wstąpiło, bo w sumie od tygodnia taki nie do wytrzymania jest... Karola ja serio źle sie czuje, płetwal fajny, ale ja jeszcze tyle do porodu a już ocieżała jestem, z Kubą byłam zwinniejsza i wogóle lepiej i aktakcyjniej sie czułam. Ide zeźreć ze 3 pączki bo mama upichciła:) Tak na pocieszenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może powoli zaczyna się bunt dwulatka? chociaz jeszcze kilka miesięcy mu brakuje :) Pączki robione przez mamę, hmmm apetycznie brzmi, ja jestem na wiecznej diecie, tylko w ciąży sobie pozwoliłam na spełanienie każdej zachcianki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, Haris się coś nie odzywa od niedzieli może w końcu znalazła sposób na przyśpieszenie :) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna powó jest prostu, urodzisz dziewuchę:P:P:P wiem co mówie, z Karola czułąm się jak słonica bedąc w 6 miesiacu i tak wyglądałam, a Tomusiem w 9 jak gdyby nigdy nic tylko brzuszek mi troche przesłaniał stopy:P:P:P:P:P!!!!!!!:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i chyba Kubie jednak nie służy wcześniejsze chodzenia spać:P:P szwagierka tak próbowała swojego 2 latka w ciągu dnia nie kłaść to ona padał o 18-19 i po 2-3 h budził sie jak po drzemce i ani w głowie mu spanie było:P:P niektóre dzieci wymagaja drzemek przez długi czas i nic na to nie poradzimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Kika niestety nic nie działa jak narazie.Byłam wczoraj na usg i maly waży ok 3kg więc dużo. Dziś byłam 2 godziny na spacerze i czułam jak tam się wierci.Głowa juz do wschodu przyparta więc mógłby wyłazić hehe. Czarna nie przejmuj się tak swoją wielkością bo to wszystko minie.Ja juz nawet w lustro nie patrzę bo taki wielki tyłek mam i 16kg więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka, da zaśwadczenie jeśli powiesz że jak dasz coś co zawiera mleko to małą boli brzuch itd :P Więc idź i się nie przejmuj... Czarna, może to faktycznie baba i jak to mówią babcie odbiera urodę i sexapil :P Ale już mało zostało :) Dobra, biorę chłopców na judo, potem do babci i znów wrócę w nocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haris tlumacz sobie ze jeszcze chwile wzglednego spokoju:) czarna--sliczna jestes a nie slonica:) ufff a moje spodnie wreszcie luzniejsze..a z malego wszystko leci, dzis sie prawie utopil w kurtce,ale to dobrze bo zaczynal sie robic okraglusi bylismy u babci jednej i prababci, maly byl rewelacyjny i grzeczny, prababcia ma 89 lat i juz taka slabiutka ale kochana jutro moze pojedziemy do mojej babci(2 prababci0 ale zobaczymy moj tez cos teraz raczke na mnie podnosi ech kika--jak sobie pomysle o tym profilu to smiech mnie bierze , jaka tepa jestem:D:D a ja jestem ciekawa co u koliban

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammma
Hej,mam pytanie,może pomożecie rozwiać moje wątpliwości-czy bardzo nieodpowiedzialne z mojej strony byłoby zacząć starania o drugą dzidzie mając ząb w trakcie leczenia -tzn opatrunek,kanalowe leczenie i rtg zęba w planach stomatologa,czy któraś z Was miała doświadczenia z dentystą w ciąży? Stomatolożka radziła poczekać,wachała sie jednak,nie mówiła kategorycznie nie,a ja sie troche nastawiłam że już i teraz mam dylemat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorową porą dziewczyny dziękuję za rady odnośnie paszczy Michaliny,byłam dziś u lekarza no i mamy zapalenie jamy ustnej,mała dostała baktrim, i mam smarować fioletem,i tantum... mam nadzieję,że szybko będzie poprawa,bo mała nie chce jeść i do tego opiszczona na maxa! buuu a mnie dopadła jakaś niemoc... nie mam siły ruszyć ręką,nie chce mi się nic! kompletnie nic, dwa dni nie chodzę już do pracy,bo nie mam ochoty spotykać się z ludźmi,nie odbieram telefonów... chyba się znów rozpadam... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulcia może powinnas do jakiegos specjalisty pójść!!!! mamo ja miałam do czynienia z dentystą w ciąży, chociaż nieplanowo tzn na początku zeszłgo roku na początku naszych starań rozbolał mnie ząb więc do dentysty, ja w ogóle nie przypuszczałam że nasze starania sie powiodły i miałam zrobione rtg a było to kilka dni po zapłodnieniu, a póżniej miałam leczenie kanałowe i to w pierwszym trymestrze ale musiałam nie mogłam czekać, ale dentysa wiedział o tym i wszytko było pod kontrolą, ja zreszta myśle że leczenie kanałowe raczej nie może zaszkodzić bo przeciez dentysta dłubie Ci w zębie:P:P:P KOLIBAN JAK CZYTASZ TO SIE ODEZWIJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:p:p:p:p:p:d:d:d:d TĘSKNIMY ZA TABOĄ:d:d a tak serio mam nadzieję że u nich ok, bo coś Koliban ostatnio narzekała na zdrowie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My pojechaliśmy dzisiaj do mojej babci czyli do prababci dziewczynek, na kawe były wyjątkowo grzeczne, później do moich rodziców i tam Neska pokazała rogi, brykała cały czas z kuzynostwem, niegrzeczna, wogóle nie słuchała... A Wesna dzisiaj miała śpiący dzień i cały czas się tuliła, wogóle nie chciała się bawić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mammma, samo leczenie kanałowe nie jest problemem, ale zdjęć radiologicznych raczej nie zaleca się... Jeśli zdarzy się tak jak u Stelki, cóż trudno. Ale jeśli masz wybór, to poczekaj- pierwsze tygodnie od zapłodnienia sa najwazniejsze- kształtują się wszystki organy i układy... Może i zdjęcie nie zaszkodzi, ale jak nie daj Boże urodzisz dzieciątko z jakąś choćby błahą wadą rozwojową (np dodatkowym paluszkiem) to będziesz pluć sobie w brode do końca życia... A my byliśmy u babć i było super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×