Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

Hej:) Do tabelki się dopisać postanowiłam:) DZIECIACZKI NICK..............IMIE.......DATA UR Grzybiara.....Sebastian......08.03 Coral bay.......Natalia........14.04 nikitka5.........Michałek......15.04 Liliankas........Laura..........15.04 - Koliban Mickey....Jeremy-Julien......18.04 To ja CC.........Rufin..........20.04 Monia............Milenka.......21.04 Sz.mama.........Maciej.......21.04 Czarna...........Kubuś.........24.04 renka07..........Kajtek........24.04 Akinom77........Szymuś........26.04 Paulinek85......Szymon........29,04 Agulcia..........Michalinka ....30.04 Franceska........Daria.........02.05 Pyzucha30....Mala /pyzucha..02.05 Joanna...........................04.05 Zizusia..........Eryk............04.05 Karola_78 .....Ludwik.........05.05 Zurkowa.....Nikodem.........05.05 Iskierka........Adaś.............07.05 Marzenie 31...Magdalenka....08.05 Klaudia............................10.05 elunia83......Wiktoria..........12.05 Stelka...........Karolinka.......13.05 Kika79..........Zuzia ...........15.05 juusta..........Ola...............18.05 Gusika.........Szymon.........30.05 Cammomilla...Claudia........03.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drobna zmiana w dacie NICK..............IMIE.......DATA UR Grzybiara.....Sebastian......08.03 Coral bay.......Natalia........14.04 nikitka5.........Michałek......15.04 Liliankas........Laura..........15.04 - Koliban Mickey....Jeremy-Julien......18.04 To ja CC.........Rufin..........20.04 Monia............Milenka.......21.04 Sz.mama.........Maciej.......21.04 Czarna...........Kubuś.........24.04 renka07..........Kajtek........25.04 Akinom77........Szymuś........26.04 Paulinek85......Szymon........29,04 Agulcia..........Michalinka ....30.04 Franceska........Daria.........02.05 Pyzucha30....Mala /pyzucha..02.05 Joanna...........................04.05 Zizusia..........Eryk............04.05 Karola_78 .....Ludwik.........05.05 Zurkowa.....Nikodem.........05.05 Iskierka........Adaś.............07.05 Marzenie 31...Magdalenka....08.05 Klaudia............................10.05 elunia83......Wiktoria..........12.05 Stelka...........Karolinka.......13.05 Kika79..........Zuzia ...........15.05 Gusika.........Szymon.........30.05 Cammomilla...Claudia........03.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIECIACZKI NICK..............IMIE.......DATA UR Grzybiara.....Sebastian......08.03 Coral bay.......Natalia........14.04 nikitka5.........Michałek......15.04 Liliankas........Laura..........15.04 - Koliban Mickey....Jeremy-Julien......18.04 To ja CC.........Rufin..........20.04 Monia............Milenka.......21.04 Sz.mama.........Maciej.......21.04 Czarna...........Kubuś.........24.04 renka07..........Kajtek........24.04 Akinom77........Szymuś........26.04 Paulinek85......Szymon........29,04 Agulcia..........Michalinka ....30.04 Franceska........Daria.........02.05 Pyzucha30....Mala /pyzucha..02.05 Joanna...........................04.05 Zizusia..........Eryk............04.05 Karola_78 .....Ludwik.........05.05 Zurkowa.....Nikodem.........05.05 Iskierka........Adaś.............07.05 Marzenie 31...Magdalenka....08.05 Klaudia.........Dagmarka.......10.05 elunia83......Wiktoria..........12.05 Stelka...........Karolinka.......13.05 Kika79..........Zuzia ...........15.05 Gusika.........Szymon.........30.05 Cammomilla...Claudia........03.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............IMIE.......DATA UR Grzybiara.....Sebastian......08.03 Coral bay.......Natalia........14.04 nikitka5.........Michałek......15.04 Liliankas........Laura..........15.04 - Koliban Mickey....Jeremy-Julien......18.04 To ja CC.........Rufin..........20.04 Monia............Milenka.......21.04 Sz.mama.........Maciej.......21.04 Czarna...........Kubuś.........24.04 renka07..........Kajtek........25.04 Akinom77........Szymuś........26.04 Paulinek85......Szymon........29,04 Agulcia..........Michalinka ....30.04 Franceska........Daria.........02.05 Pyzucha30....Mala /pyzucha..02.05 Joanna...........................04.05 Zizusia..........Eryk............04.05 Karola_78 .....Ludwik.........05.05 Zurkowa.....Nikodem.........05.05 Iskierka........Adaś.............07.05 Marzenie 31...Magdalenka....08.05 Mamma80.....Martusia........09.05 Klaudia447.......Dagmarka....10.05 elunia83......Wiktoria..........12.05 Stelka...........Karolinka.......13.05 Kika79..........Zuzia ...........15.05 Gusika.........Szymon.........30.05 Cammomilla...Claudia........03.06 o teraz jest kompletna bo dopisałam Mammma80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Czarna ja tam żadnej strefy bez czucia nie mam....a w sumie mam jedna bliznę:) NO A MOGŁABYS W KOŃCU LENKĄ NA NK SIE POCHWALIC:p No to sto lat dla SZYMONKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Renka fajnie że się odezwałaś..szkoda że nie piszesz częściej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I my się tez dopisujemy :) NICK..............IMIE.......DATA UR Grzybiara.....Sebastian......08.03 Coral bay.......Natalia........14.04 nikitka5.........Michałek......15.04 Liliankas........Laura..........15.04 - Koliban Mickey....Jeremy-Julien......18.04 To ja CC.........Rufin..........20.04 Monia............Milenka.......21.04 Sz.mama.........Maciej.......21.04 Czarna...........Kubuś.........24.04 renka07..........Kajtek........25.04 Akinom77........Szymuś........26.04 Paulinek85......Szymon........29,04 Agulcia..........Michalinka ....30.04 Franceska........Daria.........02.05 Pyzucha30....Mala /pyzucha..02.05 Joanna...........................04.05 Zizusia..........Eryk............04.05 Karola_78 .....Ludwik.........05.05 Zurkowa.....Nikodem.........05.05 Iskierka........Adaś.............07.05 Marzenie 31...Magdalenka....08.05 Mamma80.....Martusia........09.05 Klaudia447.......Dagmarka....10.05 elunia83......Wiktoria..........12.05 Mija.......Hubert................14.05 Stelka...........Karolinka.......13.05 Kika79..........Zuzia ...........15.05 juusta.........Ola...............18.05 Gusika.........Szymon.........30.05 Cammomilla...Claudia........03.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no i nas dopadlo na dobre, maly na antybiotyku i ja tez ja dostalam katar w niedziele i tak mnie bolalo gardlo jak nigdy, eryk zaczal kaszlec okropnie w nocy takim krtaniowym kaszlem, ale to nie krtan na szczescie, ale suchy, meczacy kaszel,bylismy u doktorki wczoraj, ja mam ostre zapalenie gardla, ropne, i do tego zatoki, eryk nie dostal antybiotyku od razu, ale dzis w nocy kaszlal caly czas, 2 razy zwymiotowal, i to nie mokry kaszel a suchy, i tak caly czas, wiec dzis rano doktorka kazala przyjechac po recepte na antybiotyk, no i ma ceclor, pulneo, drosetum syrop, clamastinum i wapno, ech, a ja w nocy goraczke mialam wysoka, miesnie i kosci mnie bolaly, super, mama ma urlop bo sama nie dalabym rady, M tez wczoraj w domu byl, zobaczymy jak bedzie buziaki dla innym chorowitkow:) co do imprezy urodzinowej, miala byc w niedziele, ale chyba przelozymy, bo nie wiem jak to bedzie, pewnie eryk i ja bedziemy oslabieni, itp, nic nie ucieknie czarna-- no wlasnie w biedronce M kupil jak byl po pieluchu, 69 zeta, i szal do dzis, wczoraj wozil nawet syropy w nim, no wlasnie czarna pochwal sie coreczka:) dobra ide zapodac sobie lekarstwa a maly juz polknal wszystko, na szczescie ladnie polyka te syropy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna ja to mialam takie wrazenie tego obcego ciala bardzo dlugo, prawie rok, takie nieczule bylo az niemilo, ale teraz nawet kolo blizny nie mam czucie normalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna 25 ja też jestem po dwóch cięciach. Pierwszy poród "prawie" naturalny, ale zakończony cesarką, a drugi to już planowana cesarka. Też nie mam do końca czucia w okolicach blizny. Bliznę mam jedną, ale wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, wczoraj sie nie odzywałam, bo nie miałam neta :( Pewnie znów ktos pokradł kable na osiedlu :( Zizusia- zdrówka!!! Czarna, ja mam 2 cięcia w tym samym miejscu, odnerwione gdzieś 5 cm powyżej i poniżej... ale zaraz po cieciu było więcej... niestety nerwy potrzebują czasu by się "zregenerowac". To, że masz porażenie nerwów czuciowych tak wysokoznaczy, że musieli poprzecinac albo jeden duzy albo kilka mniejszych zakończeń skórnych nerwów. Niestety jest to normalne przy cesarce... poczekaj kilka miesięcy a powinno dojśc do normy :) :) :) A ja mam mega uczulenie na drzewka pylace i chyba też nakłada mi sie na to jakas infekcja :( Nażarłam się wczoraj czosnku w tabletkach i dzis trochę lepiej :) tylko nos i zatoki założone... Ach, uroda alergika :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Karola ja tez nosek zapchany ale my tzn ja i Tomus chorujemy:P Tomkowi po tych inhalacjach przeszedł duszący kaszel teraz pokaszluje z rana tylko w zasadzie i to taki mokrawy kaszel ale słyszę że mu chrobocze przy oddychaniu ale on to też ma ta swoja sapkę więc się nakłada... a ja zaraz idę na rozmowę o prace i na tej mi zależy bo fajna niedaleko i dobrze płatna......teraz mojej myślenie to że jak znajdę pracę to zacznę sie chyba rozglądać za jakims mieszkaniem do wynajęcie bo mam serdecznie dosyć...nie wiem czy to przy drugim dziecku tak mojemu M odbiło czy co.....ciągle ma pretensje, jak go o cos poproszę a nie ma ochoty to zamiast normalnie powiedzieć to od razu krzyczy i najgorsze że przy innych, wypomina mi że mam za dobrze że on mi za duzo pomaga...no kurwa zgodziłam się na drugie dziecko (czego absolutnie nie żałuje) bo obiecał że będzie pomagał....wczoraj został dosłownie na 10 min z Karolina i dzisiaj z rana juz gadka że on pracowac nie może bo musi się dzieckiem zajmować.....no mam dość widze że nie mogę już na niego liczyć jak kiedys bo ma swoje humorki.....ach szkoda gadać...wyżaliłam się i muż mi lepiej:p sorki za te brednie:P no i gada że nie pracuję a dobrze wiedział że jak bęzie drugiego baby to mi moja obecna p[raca przepadnie........ dobra zmykam zawieżć Tomka teściowej..a o niej to tez bym Wam napisała ale nie będę przynudzać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka---> no to powodzenia na rozmowie:) No z tymi chłopami tak jest, mi z moim tez cięzko wytrzymac ostatnio - tak jak twoj drze się pod byle pretekstem, cholera człowieka bierze. Wczoraj wrócilam do domu po 21, bo pracowałam 12 h od 9 a ten do mnie, że on nie miał co jeść, że bylo tylko drugie danie, a on zupę chciał....:O, przeciez mogłam rano ugotować,no ręce opadają. swoja droga musze oszukac innej roboty bo po 12 godz to mi nie pasuje nijak. 🖐️ miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka trzymam kciuki za rozmowę kwalifikacyjną:-) I dzięki za życzenia urodzinowe dla Szymusia:-) Imprezę robimy w niedziele bo mój brat ma przyjechać, więc od jutra szał zakupów spożywczych,a w sobote sałatki i tort pociąg - ciekawe jak mi wyjdzie... Szymus juz zdrowy, uszka OK to teraz cały dzień zajęty albo spacer, albo chodzimy na działkę a jak spi to szybko cos musze w domku porobić bo wieczorami znowu zasypia bardzo późno. A co do nowej pracy to u nas totalna kicha, wogóle prawie ogłoszeń nie ma, a tez chciałabym zmienić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akinom no to widze ze nasi chłopcy lubią pociągi ja też swojemu zrobie. Nic mu nie mówie bo to niespodzianka, chce żeby się ucieszył :) Stelka po to tu jesteśmy między innymi, żebyś mogła sie wyżalić, te chłopy to chyba w większości jak im coś nie pasi to od razu głos podnoszą Czyt. wydzierają się. Moj z natury raczej spokojny ale jak mu czasami coś nie pasi to tez potrafi się unieść, gdy mu zwracam uwagę zeby się nie darł, to on mówi że się nie drze. Cyna wszystko ok?? coś się nie odzywasz..... a my tu spragnieni nowości słownych twojej Natalki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka a jeszcze tak apropo wypominania że się nie pracuje... Moj nigdy nic nie mówił, wiedział że ja nie bedę pracować ale jak naprawde źle z kasą było to już wtedy dochodzą nerwy i wypomniał mi żebym ja poszła do pracy a on z synem zostanie itp. do tego jeszcze zła atmosfera u niego w pracy i proszę kłótnia gotowa. Swoją drogą to pamiętam jak pisałaś jak Ci M pomaga i sprawiało mu to przyjemnosć, ciekawe co się stało że teraz tak mówi, moze ma jakieś problemy z "działalnością" a to przenosi się na rodzine Akinom u nas z praca też kiepsko, nawet na 3/4 etatu do marketu ciężko się dostać... co za czasy, wynika z tego, że trzeba myśleć poprostu o swojej działalnosci. Ja mam pomysł ale czekam na popracie M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis sie na zakupy z siostra i synkiem wybrałam, w sumie kupiłam sobie tylko kurtke bo w żadna swoja sie wiosenną nie mieszcze w cyckach wiec pora była cos kupic. Jechałam z dużymi zamiarami ale siły nie miałam, kilka sklepów zaliczyłam i nic wiecej nie kupiłam, moze jutro sie jeszcze wybiore bo chce cos na poprawe samopoczucia sobie kupic:) Lenka została z babcią, spała cały czas. Kuba troche piszczacy sie ostatnio zrobił, nie wiem chyba piątki znowu pójdą, bo nerwy ma niebywałe czasem. Stelka co do chłopów to cóż...cieżki gatunek, u nas to samo, ciągle cos mu nie pasuje, u nas to ciagle kłótnie o piłke bo ledwo ja wyszłam ze szpitala a ten juz chce gnac na boisko...nie pomysli ze mi ciezko, że słaba jestem...mam nadzieje ze mu to wkrótce minie. Stelka a ty daj znac jak po rozmowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za pocieszenie:P co do roboty cóz to był ustawiony konkurs.....ale przynajmniej sobie przypomniałam jak to jest i na co mam zwracac uwgę:P idę naszykować dzieciaki na jutro bo wstajemy wcześniej ja na kolejna rozmowe tym razem na 9 i to do wrocka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa mieszkam na przedmieściach wrocka:P:P:P:P:P jakieś 30 km od :P mamy teraz ciche dni z M..spytał sie jak mi poszło ale nic mu nie odpowiedziałam....on mysli że rano mi nagada a popołudniu jak gdyby nic sie zachowuje...ale postanowiłam w sobote zabrac dzieciaki i pojechać do mamy na kilka dni..nic mu nie powiem bo zaraz będzie awantura...ale mam plan jutro sie z grubsza spakować a w sobotę jak pójdzie do pracy wyjechać...aż się zdziwi jak wróci a mnie nie będzie....może da mu to do przemyślenia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka to ty rozchwytywana jestes nieźle, z rozmowy na rozmowe..pozazdrościć tylko że tyle ofert masz. U nas zastój z nowymi ofertami a jak juz to tez wszystko ustawione. Co do facetów to juz nawet o swoim mi sie pisac nie chce. On zły na mnie ze sie czepiam o wszystko ale jak tu sie nie czepiac jak on ciagle coś źle robi. Mysle ze niedługo mu to minie, zacznie lepiej myslec bo narazie to taki dziwny sie zrobił i dogadac sie nie możemy. Chłop na głodzie chodzi i tyle:p:p:p Stelka a ty jak swojemu taka niespodzianke zrobisz ze chate pusta zostawisz to sie napewno zdziwi i moze tez zacznie myślec, choć z tym myśleniem u facetów to ciężko. Co do dzieci to moje prze 22 polegli dopiero, widze ze siostra idzie w ślady brata starszego i tez nocki zarywac bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zizusia- no to Was dopadło , oby szybko przeszło , myślałam że jak się zrobi cieplej to choroby miną a bardzo dużo znajomych , dorosłych i dzieci choruje ostatnio, najczęściej gardło no i nas też nie ominęło , tzn Zuzę . Strasznie ostatnio kichała, szczególnie na polu , wczoraj wieczorem miała chrypkę a rano kaszlała tak brzydko, dudniąco , byliśmy u nasze pani doktor i okazało się że to krtań, jakas infekcja ,prawdopodobnie z alergią . Strasznie się boję nocy, jesteśmy same a boję się żeby nie miała duszności. Akinom- fajnie że Szymuś już zdrowy, nacierpiał się ale szybko przeszło :) Czarna - Ty to może tak jeszcze nie szalej tylko sie troszkę oszczędzaj :) dopiero co urodziłaś więc słabiutka masz prawo być . Ach , jak zazdroszczę Ci tej parki :) Ja tez czekam na fotki córci :) Stelka - do soboty już Ci przejdzie , nie przejmuj się , chyba u nas wszystkich jest tak że raz jest lepiej a raz gorzej :P Faceci to dziwny gatunek ale co byśmy bez nich zrobiły :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinek - Wszystkiego naj naj najcudowniejszego dla kolejnego dwulatka 🌼 🌼 🌼 również dla Michalinki Agulci 🌼 🌼 🌼 - co tam u Was ? Cynka- no właśnie, wszystko ok ? Bo nie piszesz ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Stelka, te chłopy to jakiś nieudany prototyp :( Mój też narzeka, tyle, że to ja pracuję, a on siedzi w domu z chłopcami... wczoraj mieliśmy razem pójść na wernisaż mojego kolegi z pracy, to stwierdził, że mu się nie chce (odwołałam więc mamę) i poszłam sama... a wieczorem już narzekał, że on siedzi w domu a mnie ciągle nie ma :P Ale przynajmniej poważnie myśli o biznesie i coś powoli zaczyna sie kręcić :) Co do chorób to niestety pierwsze dni wiosny, do tego przy tak zmiennej pogodzie powodują że łątwo o przeziębienia... Całuski dla kolejnego dwulatka :) Paulinek - całuski dla Synka!!!! ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Ciekawa jestem jaka pogoda będzie na weekend, i czy uda mi się zrobić grilla w ogrodzie u mamy... Już zapowiedziała mi nasza kochana pielęgniarka że zrobi mi tort :) ale stwierdziłam, że niech zrobi dla dorosłych, a dla dzieci to ja coś wymyślę :) Dobra do pracy czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinek WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO dla Twojego synka Szymonka:-) Mój też Szymuś i jakoś jego urodzinki poszły w zapomnienie;-) Ciekawe czy w szkole też będzie dużo Szymków i będę się mylić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinek---> wszystkiego naj, naj, naj, samych radosych chwil dla Szymonka:D 🌻 🌻 🌻 Akinom----> dla Szymusie też spóźnione życzonka, wesołego dzieciństwa:) 👄 👄 👄 Stelka----> no to moze być dobry sposób, mój to by pewnie się ucieszył, że mnie nie ma;P, tyle tylko, że chciałby mi zrobić na złość i przyjechałby po Olę........ Wiosna jest, ciepło się robi a u mnie wszystko się sypie - w pracy źle, w domu jeszcze gorzej, strasznie nerwowa się zrobiłam:( Czuję, ze wszystko się nawarstwia i jest coraz gorzej..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akinom- no co Ty , jakie zapomnienie ? Pamiętałam o Szymusiu i składałam mu życzenia wspólne z Kubusiem i Kajtkiem ;P Jeszcze jeden Szymek nam został- synek Gusiki :) Juusta- jak to mawiała moja prababcia " Jeszcze na Twojej ulicy zaświeci słońce " :):):):) Wszystko się jakoś ułoży :) Nocka u nas była super, a tak się bałam :P Zuza spała spokojnie i długo, M nie mógł się jej dobudzic jak wrócił z pracy :P przypuszczam że to zasługa Zyrtecu . Przestała kaszleć więc mam nadzieję że szybko przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też ponarzekam Karola lepiej tego nie czytaj ;) Byliśmy na bilansie i o zgrozo co ja przeszłam, dziecko waży się na stole na wadze dla niemowląt, mój synek ma lęk wysokosci więc tak się mnie złapał i nie chciał puścić, bo sie bał, waga wysoko kiwa się jak mnie puścił to złapał się pielęgniarki i trzymał ją mocno, nie macie pojęcia jak on się bał, miał takie przerażenie w oczach, później to już wiadomo płacz przy badaniu stetoskopem i przez całą wizytę bidulek tak się bał. Nie dziwie mu się lekarka nawet nie uśmiechnie się do dziecka ani nic mina grobowa....ogólnie warczy a nie mówi..... Temat szczepień że zaległe itp. ja mówie że my nie szczepimy, to zaczęli mnie straszyć sanepidem itp. a na koniec pielęgniarka coś jeszcze do mnie mówiła o szczepieniach płatnych a lekarka dobra następny szkoda czasu! i to z takim głosem, że się wkurzyłam. Jak mozna tak traktować ludzi, wiedziałam o tym zresztą ze taka jest ale to pożegnanie nas, mnie zatkało na maksa nie sądziłąm że kiedykolwiek usłyszę coś takiego z ust lekarza. To nic kiedś przyszła matka z chorym dzieckiem przed 17stą a lekarka do pielęgniarki coś ty już jest późno mogli wczesniej przyjsc, ale pielęgniarka przyjęła ich, no ludzie świata....pracuje od 15-17stej i ma problem że pacjenta nie moze przyjąć, bo wcześnie musi isc do domu, a tak naprawde powinni pracować do 18stej z tego co wiem, ale najczesciej do 17stej lekarz sie wyrabia i idzie do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............IMIE.......DATA UR Grzybiara.....Sebastian......08.03 Coral bay.......Natalia........14.04 nikitka5.........Michałek......15.04 Liliankas........Laura..........15.04 - Koliban Mickey....Jeremy-Julien......18.04 To ja CC.........Rufin..........20.04 Monia............Milenka.......21.04 Sz.mama.........Maciej.......21.04 Czarna...........Kubuś.........24.04 renka07..........Kajtek........25.04 Akinom77........Szymuś........26.04 Paulinek85......Szymon........29,04 Agulcia..........Michalinka ....30.04 Franceska........Daria.........02.05 Pyzucha30....Mala /pyzucha..02.05 Joanna...........................04.05 Zizusia..........Eryk............04.05 Karola_78 .....Ludwik.........05.05 Zurkowa.....Nikodem.........05.05 Iskierka........Adaś.............07.05 Marzenie 31...Magdalenka....08.05 Mamma80.....Martusia........09.05 Klaudia447.......Dagmarka....10.05 Magmal........Hania.............10.05 Inez...........Karolek...........11.05 elunia83......Wiktoria..........12.05 Mija.......Hubert................14.05 Stelka...........Karolinka.......13.05 Kareczka......Filipek............13.05 Kika79..........Zuzia ...........15.05 juusta.........Ola...............18.05 Cyna........Natalka.............24.05 Gusika.........Szymon.........30.05 Cammomilla...Claudia........03.06 Dopisałam jeszcze Cynę, Inez, Kareczkę i Magmal, co by nie pominąć jakiegoś Szkraba :) Mam nadzieję że nic nie pomyliłam i nie będziecie mieć tego za złe :P Nie wiem tylko kiedy się urodziła Maja Peletki :( przyzwyczaiłam się juz że odzywa sie co kilka miesięcy ale juz by mogła napisać co tam u nich :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emocje troche mi opadły po bilansie.... Dzięki za życzonka jubilat dziś miał przeżycia jako prezent na urodziny niezłe....teraz bedę mieć problem z badaniem u lekarza, chyba się przepiszemy tutaj na miejscu... To teraz po wyżaleniu się wysyłam wam dużo energi wraz ze słoneczną pogodą. Trzeba korzystać........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×