Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

Klaudia u nas synek uczył się jeść sam we wrześniu wiec teraz ma opanowane zupy i drugie danie, u nas wygląda to tak że ja tylko kroje mu kotleta i wszyscy jemy przy stole. Z zupki jak powyjada warzywa i zostaje woda to wypija ją :) Wczoraj łobuz przeprosił się z marchewką i brokułą, patrzy że ja jem marchewke to on tez w swojej zupce znalazł ją i je, ja brokuła on też :) Karola ta pieluszka jest super myślałam że będzie taka sztywna ta warstwa pul ale jest ekstra, w środku milutki materiał no poprostu super, wyprałam ją i mówie do synka że to takie majteczki na noc ;) no zobaczymy jak wychnie czy bedzie chciał założyć. Czarna gratulacje, dochodz do siebie szybko, najważniejsze że już wszystko jest ok. Zazroszcze Ci parki i takiej różnicy wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:D Długo mnie nie było a sporo się rozpipsałyście, wszystkiego co najlepsze, szczęścilwego, wesołego dzieciństwa dla laurki i Rufinka:D ❤️ ❤️ ❤️ Czarna---> no to miałas przeżycia, całe szczęście, że wszystko dobrze się skonczyło, pisz nam jak sobie radzisz:), Cynka---> no po Tobie nei widać, (przez cafe:)), żeby depresja miała z Toba coś wspólnego, no ale jak trzeba z nią walczyc, to dobrze, ze zaczęłaś:) U nas kaszlu ciąśg dalszy, jutro robimy badania na ksztusiec, Karola---> ma to jakis sens, czy to w ogóle mozliwe, zeby mała miała ksztusiec mimo tego, ze byla szczepiona? U nas Ola jest na etapie wszystko "sama", nie da ubrać, ani tym bardziej rozebrać, je też jedynie sama, więc trochę mnie wyręcza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola dzięki, na szczęście u nas w bloku nie ma kobiet w ciąży, a wszytloe dzieci juz praktycznie po ospie a te co nie miały to ich mamy chcą akurat żeby załapały:P powiem że u nas się sprawdza że im młodsze dziecko tym łgodniejszy przebieg, w Tomka tylko wysypka i żadnych innych sensacji, jest pogodny i apetyt ma za dwóch więc taka ospe polecam każdemu:p:p:p:p:p JUSTA jak bys miałą chwilę to mam pytanko jako do specjalisty, chce dzieciom pomalowac pokój i ponaklejać naklejki i mam problem bo pokój ma być w dwóch lub 3 kolorach coś w rodzju trawka na dole pośrodku droga i na górze niebo i nie wiem jak technicznie namalować czy sa jakieś szablony czy samamy cos sie robi żeby takie ładne fale wyszły chodzi mi cos jak w tym linku te zdjęcia na dole http://allegro.pl/item1006835872_tniemy_ceny_naklejki_na_sciane_farma_wielkie.html ewentualnie czy znasz jakieś stronki gdzie są przykładowe aranżacje bo sama nie bardzo wymyslę a chciałam coś fajnego, na pwni będą te naklejki z farmy ale nie wiem jak pomalować pokój żeby było fajnie i dziecięco:P???????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś drugi dzien w domu, tydzień czasu już moja gwiazda ma. Jak to szybko leci. My sobie radzimy nawet, nawet. Lenka odpukać grzeczna, w zasadzie roboty z nią nie ma za wiele, tylko że ciągle by ją trzeba przebierac, bo kupy wali niesamowite. Kuba lata nad nią, wiadomo czasem cos tam popsoci, ale źle nie jest. Ciagle małą całuje i głaszcze. Noce tez raczej spokojne, pobudki zazwyczaj co 3 godziny i to nawet ja sama się budze i małą na siłe do karmienia biore. Teraz spi mi już od 10, czekam na położną bo ma dzis przyjechać. Ja się troche podszykowałam, w sensie lepiej się ubrałam, włos ułożyłam, oko pomalowałam, bo ostatnio to chodziłam jak sierota, wiec jakaś odmiana. Bolą mnie strasznie plecy, zastanawiam się czy mogę jechac na delikatny masaż bo ból okropny. Karola tylko że mi lekarz dał do zrozumienia że kolejne cięcie mogę przypłacić życiem i to dosłownie. Nie wiem o co w tym biega ale ryzyko jest podobno bardzo duże Postaram się nadrobic czytanie bo nie wiem co u was się dzieje, ale mysle ze wybaczycie. Dzis mamy gości, pozatym rocznice ślubu, ciekawe czy chociaż ślubny pamięta. Dziewczyny mam jeszcze pytanko , jaki laktator polecacie z własnego dośwadczenia. Bo chce cos kupic ale nie drogi bo za czesto to potrzebowac nie bede, ale przydałby mi sie napewno. Jeśli macie jakies fajne z których jesteście zadowolone to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego naj naj z okazji rocznicy slubu ;-) Nam tez dzis stuka juz 3 lata od imprezki slubnej, ale tak jak i w poprzednich latach tego w rzaden sposob nie uczcimy, bo jak to zrobic z 2 dzieci? Moja mama w pracy wiec nie moge nawet Dagmarki oddelegowac, jedyne kiedy uczcilismy w miare z oszlamiajacym skutkiem nasza rocznice to bylo dokladnie rok temu i po rocznicowym seksie powstala Kingusia hihihi:-) Co do laktatorow to przy Dagmarce mialam taki: http://www.allegro.pl/item1008146776_lovi_laktator_silikonowy_reczny_zestaw_canpol.html Bylam baaardzo zadowolona az w koncu sama popsulam, jak sie urodzila Kinga to kupilam taki http://www.allegro.pl/item992717491_tommee_tippee_laktator_butelka_wkladki_najtaniej.html i ten tez jest super choc u nas za ten sam zestaw zaplacilam w promocji 99 zl Aha a co do jedzenia to u nas jest problem z obiadami bo, owoce i slodkosci to zajada sama, ale z obiadem to gorzej, chba sie musze konkretnie wrzazc za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juusta ja też dołączam się do Stelki pytania jak to zrobić, taki sam pomysł miałam już nawet dwie próbki farby niebieskiej kupiłam, jest ekstra błękitna, tyle że to jest akrylowa i ponoć naklejki mogą słabo się trzymać. Stelka ja też myślałam o firance z błękitną lamówką satynową plus lambrekin błękitny http://allegro.pl/item1008755915_firanka_gotowa_organtyna_tasma_300x150_okazja.html lambrekin mam upatrzony w sklepie albo tańszym kosztem wybiore tą, w błękicie, tyle że ja chce krótką http://allegro.pl/item1001350796_firanka_gotowa_woal_sylwia_450x180_okazja.html ta tez fajna http://allegro.pl/item1008649922_komplet_dekoracyjny_woal_360x160_cm_okazja_fk102.html znalazłam tez piękną pościel dla dzieci jednokolorowa a na środku misiu, już jej nie mam w zakończonych w allegro wiec nastepnym razem ci podrzuce linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinek te naklejki najczęściej nie trzymaja sie farby lateksowej, a te co chce kupic niby sie trzymaja ale sa tam próbki żeby zobaczyć, pewnie w razie czego na superglu przykleję:P:P:P:P no własnie ja myślałam że dół czyli łąka będzie lateksem bo on zmywalny a góra zwykłą akrylówką to naklejki będa się na pewno trzymać - tylko czy to pasuje lateks i akrylowa farba?????????????????????? co do firanek ładne ale mi nie pasują do mojej wizji ja chce totalnie wszytko dziecięce firanki też, lub bez nie upieram sie przy nich... co do pościeli to ja akurat tego nie potrzebuję a sypialnia i tak będzie osobna więc nie musi mi pasować do wystroju:P co do mebli to chce z ikei z seri mamut stoliczek i krzesełka i system przechowywania trofast bo można dobierać różne zestawy ja Ci pasują i fajne do utrzymania porządku... ciekawe co Justa mi powie na temat mojej koncepcji jako specjalista:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa m. - wczoraj jeszcze pamiętałam a dziś mi wyleciało z głowy, dobrze że zerknęłam na NK :P Wszystkiego najlepszego dla Maciusia , dużo zdrówka i radości, samych słonecznych , pełnych wrażeń i zabawy, beztroskich dni 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja dołączam do życzeń dla Maciusia i przesyłam buziaczki urodzinowe:-) Karola, Stelka dzięki, kupek dzisiaj było mniej bo 5 za to krzyku przy zastrzykach dużo więcej:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa- całuski dla Maciusia ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Samych cudownych, szczęśliwych dni :) Czarne- wszystkiego naj z okazji rocznicy ślubu!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Ja wczoraj byłam na posiedzeniu klinicznym od 18 do 21 :( Dzieci mają już tej mojej pracy dosyć :( Ludwiś jak tylko zbliżam się do drzwi to od razu płacze :( A u nas dziś lekki mróz i.... śnieżyca :P :P :P dosłownie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle z opoznieniem, ale z calego serca zyczymy samych wspanialosci Rufinkowi i Maciusiowi z okazji urodzin, i najlepsze zyczenia dla JUSTY, CZARNRJ i KLAUDII z okazji rocznicy slubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszytskiego naj naj dla małego solenizanta szczesliwej mamy. Stelka mam 3 zdjecia takiego pokoju gdzie są mebelki mamut i sciana pomalowana na zielono i niebiesko, przesłać Ci?? moze coś Ci się spodoba w tym pokoju. Chyba że widziałaś na stronce tej co kiedyś podawałam z pokojami dziecięcymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny słyszałyście o tym że to moze jednak był zamach?? Wiem że teraz to różne rzeczy gadać będą. Po przeczytaniu tekstu z tej strony http://astral-projection.blog.onet.pl/Tragedia-10-04-2010-TO-BYL-ZAM,2,ID404487538,n patrząc tak trzeźwo i realnie to podejrzewam że jednak ktoś mógł maczać w tym palce faktycznie, chociażby sam fakt że tak nisko leciał a ze środka samolotu nic praktycznie nie zostało Filmik ze strzałami http://www.youtube.com/watch?v=VZULYSGerpQ&feature=related może znacie Rosyjski to moze powiecie co tam mówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinek pewnie że chce...może widziałam a może nie....potrzebuje jakiejś inspiracji, z czym u mnie ciężko..ja umysła ścisły:P:P JUSTA licze na Twoją poradę..szkoda że mieszkasz tak daleko...zatrudniłabym Cię:P:) a ja mam dzień świra:P:P:P:P dzieci nie chciały spać i w efekcie ledwo żyje a one juz śpi...tylko Tomka i tak musze obudzić na kąpiel:P kurcze mały skubanieć ma 6,5 miesiąca a juz tyle potrafio że jestem w szoku....jak tak dla pójdzie to na wakcje będzie chodził i nabiegam sie podwójnie:P:P:P:P kurcze teraz po tej katastrofie bardziej sie boje latać, a właśnie doszlismy do wniosku ze znajomymi że na wakacje polecimy bo podróz autem z dziećmi to średnia przyjemność..... aj jak nic nam nie wyjdzie z wakacji to mam zaproszenie do dublina i stwierdziłam że polece z Tomkiem wrr znowu samolot...ale przynajmniej zrobię zakupy ciuchowe dla dzieciaków na cały rok...tyle sie mółiw że tam takie fajne i tanie ciuchy to zobaczymy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dziękuję wszystkim milutko za życzenia dla mojego urwiska dwulatka :) Maciuś super zaczyna sobie radzić z rowerkiem, myślę, że niedługo będzie na nim śmigał, że hej :) no i czas na bilans dwulatka zapisać się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czarna_ ale fajnie ci z tymi maluchami dwoma , ech.zzazdroszcze szcesliwa ! 1 00 lat 100 lat dla Macka ❤️ wszystkim , ktore maja roczniec e slubi takze wszystkiego naj 🌼 a u nas dzis chyba w dzien poadl rekord kwietnowego zimna, tak bylo paskudnie i do tego wiatr okropny paulinek-widzialam juz ten filmik ze strzalami, robi wrazenie stelka- tez bym chcialam zrobic cos podobnego, tylko z autami i traktorami moj zbój mowi na siebie Niuniu :) i coraz wiecej paple ciumki dla was acha- cyna- napisz co tam u was, moze jakies fajne powiedzonka natusi ? juusta- kurcze, krztusiec ? brzmi dosc groznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka to podaj mi swojego maila na NK, szukaj mnie po tym Paulina.D. nazwiska nie bede tu wymieniać Co do samolotów to mówi się że wypadki są duuuużo rzadsze niż autokarowe bądź samochodowe więc bądź spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinek wysłałam:) kurcze gdybym chciała tylko pomalować na jeden kolor i wstawić meble to luzik a tak kombinuje co i jak jak ścieżkę namalować gdzie zwierzątka umieścić żeby szafka nie przysłoniła:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juusta, a na jakiej podstawie krztusiec???? bo jeśli zlecono jej p/ciała IgG p/krztuścowe-i są dodatnie to na bank poszczepienne. A kaszel podobny jak w krztuścu jest też przy Mycoplazmie czy Chlamydii pneumoniae... Szczepienie powinno zabezpieczyć, szczególnie że było niedawno, ale są też różne parakrztuśce, na które się nie szczepi :( Napisz coś więcej to może podpowiem co zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, co do pogody, you nas padał wczoraj piękny śnieg :P płatki dosłownie 5 centymetrowe :P potem śniego-grad kulki o średnicy ok 1 cm :) Napadało nam tyle na parapet, że rzucaliśmy się w dyżurce śnieżkami :) :) :) :P :P :P Jak małe dzieci :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam medeli elektryczne - używałam pol roku i jest super ręcznym sie zajechać idzie po 1 dniu....zwłaszcza jak sie ma dużo mleka siadałam np. do kompa pisałam jedna reka a druga tylko trzymałam laktator o mleko leciało.. http://allegro.pl/item992931077_medela_najlepszy_laktator_mini_electric_gwarancja.html Nikodemek ur. 05.05.2008 r. godz: 11:20 4340 g 58 cm Wrocław Od września chodzimy do żłobka i chorujemy --> tak na przemian Nikodemek ur. 05.05.2008 r. godz: 11:20 4340 g 58 cm Wrocław Od września chodzimy do żłobka i chorujemy --> tak na przemian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja potem swój sprzedałam za ponad polowe ceny - bo one maja popyt a niektórym nie przeszkadza za używany, ja tam wole nowy wiec w sumie dużo mnie nie kosztował i ile pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, kto i do jakiego celu szuka laktatora? Jak tak na wszelki wypadek to w zasadzie każdy z tych lepszych ręcznych da radę - te z "klamką" są wygodne, i medela http://allegro.pl/item1013297032_medela_mini_lactaset_laktator_reczny.html ja mam ten. Takie z pompką-gruszką odradzam bo tym ciężko regulować siłę ssania. W ogóle to kupno laktatora "na wszelki wypadek" trochę bez sensu jest bo lepiej bez niego przejść nawał (nie narobi się sobie hiperlaktacji). Te trochę do uczucia ulgi to się naprawdę da ręcznie udoić, a resztę dziecko wypija. Jak do karmienia dziecka odciąganym pokarmem i na odciąganie w pracy to te elektryczne mają sens. I też medelę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za rady odnosnie laktatora. Miałam dzis szukac na allegro ale chyba braknie czasu bo jutro mała impreze kubuskowi robimy wiec troszke roboty jest. Ja potrzebuje od czasu do czasu, jakbym gdzies jechac musiała, czy cos wyskoczyło..dojenie reczne juz sie znudziło wiec chciałam cos ogólnie niedrogiego no bo jak mówie sporadycznie uzywac bede. zastanawiam sie nad tym co Klaudia poleciła tommie.. albo ten co to ja cc bo tez mi sie wydaje ze moze byc sensowny a i cena przystepna. Co do organizacji to u nas ok, mała grzeczna teraz spała 4 godziny i w sumie to ja jeszcze budziałam bo sie zaczynała wiercic wiec na śpiku do cyca przystawiłam. w nocy tez jak zasneała po 21 to przed 3 sama ą budziłam:)wiec malutka sie sprawuje jak narazie super:) Kubie troche sie poprzestawiało bo ładnie sam w dzien zasypiał, jak ja w szpitalu byłam to niestety tata z nim spał no i efekt taki ze problem sie zrobił zeby sam zasnął. Dzis leżałam z nim prawie godzine i w koncu dałam spokój, albo przestane go usypiac w dzien wogóle, albo od nowa nauka samodzielnego zasypiania w ruch pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim dwulatkom życze zdrówka, dużo uśmiechu, radości a im mamom wytrwałosci i cierpliwości🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Pewnie na bieżąco z każdym z naszych solenizantów nie bede, wiec juz teraz wszystkim wszystkiego NAJ zycze:):):):):):) Kuba nasz na dwa latka dostanie wkońcu ten traktor co o im kiedys pisałam, tylko ze mniejszy od 2 latek juz. Niestety dojdzie dopiero w poniedziałek albo we wtorek, wiec prezent troszke spóźniony bedzie. http://allegro.pl/item1013353604_claas_duzy_traktor_na_pedaly_przyczepa_dla_dzieci.html tatus sie uparł i tarkr ma byc wiec juz mu odpusciałam , wkoncu troche posłuży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jutro lub w niedziele wyjezdzamy i robimy sobie mega dluuuugi weekend. Pewnie nie bede miala jak do Was pisac wiec juz teraz skladam zyczenia najblizszym malym jubilatom: Kubusiowi Czarnej, Kajtkowi Renki, Szymonkowi Akinom, Szymonkowi Paulinki i Michalince Agulci (mam nadzieje, ze nikogo nie pominelam). Sto lat wszystkim, niech nam sie chowaja w zdrowiu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×