Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mirabelka9999

Moja miłość nie jest darem,ale wyrzeczeniem prowadzącym do cierpienia...

Polecane posty

kochałam ze wszystkich sił ale rozum walczył z rozsądkiem ...zacisnełam ząbki i odeszłam kierowałam się Jego jakże i swoim dobrem czy dobrze zrobiłam oceńcie sami...to był ksiądz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
pytanie: jakie muszą zaistnieć okoliczności żeby zakochać się w księdzu? przecież miłość nie przychodzi ot tak, musiałaś się z nim spotykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotykałam się kilka lat ...dopiero jak otworzyłam oczy i spojrzałam w swoją przyszłosc ...zrozumiałam wszystko ....że nie tędy droga ale ładnie mnie zakręcił dobre przeznty robił i kochał pewnie że kochał tylko niewiem czy mnie czy siebie podbudowując ciągle swoje ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaja-25
dobra decyzja :) zasługujesz na normalną miłość a nie na taką samolubną miłość ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexandra P.
Nie rozumiem tego. Co prawda nigdy nie byłam w takiej sytuacji, a życie płata nam różne figle, jednak wydaje mi się, że ja bym tak nie mogła być z księdzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ty możesz ocenić, co jest dla ciebie najlepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaja-25
uważam mirabelko9999 że podjełaś sensowną decyzję...jak najbardziej tylko co to za ksiądz który rozkochuje, a pózniej pozwala na to żeby dziewczyna odeszła jak się kocha to się walczy o ta miłości odpowiedz jest prosta księża są zwolennikami wolnej miłosci i nie brońmy ich to oni są winni uczucia które powstało bo oni z tego co wiem powinni być swiadomi tego że raz już wybrali a nie jeszcze dziewczyny bałamucą ale który to dziś z powołania?? zadkość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×