Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jewigienij Prochnoff

Flirciarski poranek

Polecane posty

Wpijam się mocno w twoje usta, przyciskam do ściany.... oplatasz mnie jedną nogą... ręką łapiesz go i zbliżasz do różyczki... mocno wbijam się w Ciebie do samego końca.... zagryzasz ząbki na mojej wardze... mocno wsuwam się i wysuwam z Ciebie... ręka pieści pośladek... druga krąży wokół gorących, rozpalonych namiętnością piersi.... jęczysz mi rozkosznie do ucha... twoje dłonie błądzą pod moją koszulą szukając sutek... drapią je i ściskają...z premedytacją ściskasz go w sobie mocne nie pozwalając mu wyjść do końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje jak mnie wypełnia jak trze wewnątrz o ścianki...kazdy jego ruch daje mi nieziemskie doznania...oplatam ci biodra nogami.....guziczek tak mocno przylega do Twego ciała...kazdy ruch daje niesamowitą rozkosz.....czuje jak wzbiera we mnie gorąco...przeplata z chłodem twojego oddechu....w środku czuje jak kazdy miesien go otula i ściska....od samego dna wypływa gorąca lawa...unosi się ku płuciom napełnia gardło i wychodzi niesamowitym jękiem......tryśnij we mnie....Tygrysku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesuwam dłonie pod pośladki... rozchylam je by wejść głębiej i bardziej Cię poczuć....oplatasz mnie ramionami drapiąc namiętnie po plecach i karku... wpijasz się ząbkami w ramię by stłumić krzyk rozkoszy... szybciej...szybciej...szybciej wchodzę w Ciebie i bardzo głęboko... gdzieś z mojego wnętrza podnosi się jakaś siła... wzbiera coraz bardziej znajdując ujście ... wtulam twarz w Twoje włosy...spinam wszystkie mięśnie.... wchodzę jak dotąd najgłębiej.... krzyk rozkoszy wyrywa mi się z gardła... gorąca lawa eksploduje w Twoim wnętrzu zalewając je całe......twe nogi zaplecione wokół mnie zgniatają mnie z siła imadła...osuwam się po ścianie trzymając Cię nadal w objęciach... przytulam mocno... podnosisz głowę...mokre z podniecenia wargi pozwalają się całować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Normalnie mogę tylko pogratulować wam prac w których macie tyle czasu :/. A ty V sądzisz, że pozbawiona jednego ze zmysłów poznałabyś kiedy jesteś pieszczona przez kobietkę a kiedy przez facia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PreZesso... jak na razie mam na tyle wolną robotę... ale jak nam doperdolą to i tydzień w necie człowieka nie widać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze rozróżniłabym....mam wyczulone receptory na skórze uwielbiam męskie dłonie im silniejsze tym fajniejsze odczucia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AUTOREKLAMA: - 5 lat pracy łopatą na budowie - 8 lat wyczynowego podnoszenia sztangi - 3 lata praktyki w kopalni na przodku - no i od 14 roku zycia... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmrrrr....Dropsik Twoje dłonie muszą być boooskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwiecej ich jest na suteczkach ;).....az mam dreszcze na samą mysl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa tak wrazliwe ze odpowiednio stymulowane pozwalają na dojscie bez penetracji w środku ;)....jej znowu mam ochote ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pozwól, że rozchylę bluzeczkę i zbadam wzrokowo piękno staniczka, a dotykowo to co pod nim :) Masz gęsią skórkę na piersiach... to z zimna ? Czy boisz się mojego dotyku ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Hehe nie no co to za praca?? Cały dzień spędzony na pieszczotach i jeszcze za to placą :D W przysłowiowym czepku chyba jesteś urodzona :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a moze mam Prezesa który ma do mnie słabość?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Jakby wiedział co za ścianą się dzieje to ...... napewno by miał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dropsik nie boje się dotyku ;) raczej to z podniecenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamykam je w dłoniach powolutku ogrzewając... czuję jak suteczki twardnieją delikatnie wbijając mi się w dłonie.... też chcą być pieszczone.... pochylam głowę i biorę jedną z nich w usta..całuję delikatnie...języczkiem robię kółeczka wokół niej... drugą dłonią ściskam mocno pierś wyczuwając jak serca zaczyna Ci szybciej bić...chwytam sutek zębami, przygryzam delikatnie i ssam go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następny się wperdalający miedzy wódkę, a zakąskę :D Wybacz Vii ale przy Tobie muszę zaaplikować gościowi liścia, blachę i z kujawiaczka, że mi partnerkę podrywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Dropsik to ogólnodostępne forum wybacz mu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gajowy tez ma ochote na sexik zbiorowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no sex i agresja... to sie Hollywood robi dopiero ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Myślę, że więcej by się takich chętnych znalazło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani miłego popołudnia! ja idę do domku. Jewgienij, Viii buziaki w co sobie życzycie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrka to ja poproszę w ciposzkę :D:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×