Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jewigienij Prochnoff

Flirciarski poranek

Polecane posty

z tym flirtem porannym miał facet wene twórczą szkoda tylko ze jednorazową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam Dropsik :) zróbmy zrzutkę na striptizerkę ;) chyba będzie z tego wiecej korzysci :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu mnie gdzieś ciągniesz Dropsik??:P echhh ten to ma temperament ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz co Dropsik tym chodzenie z Tobą na sexy muszę uważać jestem świeżo po lekturze topicku o erotycznym weekendzie z panem poznanym na necie :P widzisz jak ostrożne są kobiety??:P tylko mnie spontan ponosi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ten sam co ja czytałem :D ? Tam, co to kolo ma posprzątać mieszkanie :D ? Bo jesli tak to ja się piszę na taki weekend u Ciebie. nawet ugotuję i upiorę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nawet deczka pajęczyny nie obaczysz ;) tak zadbane :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam własnego, osobistego pająka :D. Mieszka za piecem i czasami służy jako zabawka dla kotów :D. Hmmm.... czyli sprzątanie odpada.... A śniadanko, obiadek, kolacja ;) ? Wszystko oczywiście podane do łóżka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kusiciel :P a jak się okażesz netowym zwyrodnialcem??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dropsik widzisz jak coniektórzy potrafią człowieka swoimi wpisami ściągnąć za kulosy z gwiazd:O echhh samo życie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HoliŁódź czy jakoś tak mam na wizytówce ;)... No ale Andżela będzie zazdrosna...hmmm... to może ja pojadę jakiś film "nakręcić" a Ty jako moja asystentka ze mną ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej ale z nas ekipa będzie ;) atrka nas zdradza kursuje po jakiś dziwnych topickach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właściwie to powinienem się dziś nazywać Turlam Pączka ;). przynieśli, postawili na stole, kazali zjeść :/ A przecież jak sama nazwa wskazuje Tłusty Czwartek\", a nie \"Słodki Czwartek\", powinien polegać na obżeraniu się frytkami, plackami ziemniaczanymi itp ;) Smacznego z okazji życzę wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to witam Pączusiu :) jak to słodko brzmi :) Jadłes juz pączki??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak flirciarski poranek z ciepłym pączkiem... hehehe Tyle o ile, ja mam tylko szklankę wody przed sobą :D Pozdrawiam towarzystwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arana czesc :) a jak chcesz kase miec w tym roku jak pączków w tłusty czwartek nie zjesz???:P oj nie dobrze nie dobrze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-* witaj Vii Nie jadłem... z prostej przyczyny. Nie lubię słodkiego :D No chyba, że jest to bita śmietana ozdabiająca sutki kobiety, albo miód rozlany na jej wzgórku :)... taką słodycz to lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasę i tak mieć będę.. a po pączki trzeba by się było wybrać... jeszcze w stroju nocnym, słonko świeci cudnie i nie chce mi się nosa z domu wystawiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turlaj.... więc zmiętosiłeś pączka doszczętnie i schowek? :D Ot, by się zmuszający nie buntowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ałała... kobietę do ciężkiej kamery?:P No ale niech będzie... moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina... heh przez Was nie mogę się skupić na pracy, dlatego ręka drży i się kilka razy zastanawia zanim kliknie we flirciarski poranek ;) A tu widzę atmosferka nie stygnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×