Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jewigienij Prochnoff

Flirciarski poranek

Polecane posty

nowy u nas ;) na flirciarskim :) co nas cieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruszyła się, jej ręka spróbowała mnie poskromić, ale nie udało się, unik. W cień widziałem jak jej sutkę ledwo zauważalnie nabrzmiała.. jak ten stożek się powiększa, położyłem wargi tuż bok, rysowałem z językiem kontury, muskałem tą ciemną plamą.. jej jęk, wytłumiony przed gardło.. jęk i mocne wydech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie denerwuj się, |Twoj niemieckie jest lepsze od mojego Polskiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyginała ciało pręzyła ja i napinała podciągała kolana i je gwałtownie prostowała przy kazdym dotyku wiła się i ulatywała .....;)....mmmmmrrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co czytałem twoje posty na innych topikach i tak bardzo dobrze piszesz po polsku :). I bardzo nam tu pasujesz ze swoimi opisami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie, nie! Ta ręka nie będzie mi podpowiedzić co mam robić, omijałem ją, zamiast wylądować na moje włosy padła na tą pierś.. Tych palce.. cudowny palce dotknęły brodawkę.. jej reakcji.. jak się wygięła.. cud! Sama przez sen głaskała swoje ciało, jej zmysły nie beli poskromiony przed swiadomocią.. czy chęć udawania.. patrzyłem jak oni krążą, i śledziłem językiem każdy ich ruch, oddają w pełni każdy krok, dotyk, posunięcia.. sama bezwiednie pokazała mi jak to lubi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okaz naturalności, bez skrywanie się, bez gry, sama Ona.. Ręka moja .. musnęła jaj brzuch.. opuszkami palca.. czułem jak odskoczyła, jak nerwy ją kierują, byłem na granicę łaskotaniu.. jej kolana poszedł wyżej, odbył się na moją uda, jak kusząco jest ją miech tak, otwarta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walczę z sobą, walczę aby ie przerwać czar, aby nie przychylać się na nią, nie zagłębić się w jej cud.. korci mnie ale wiem że to będzie ten moment kiedy się obudzi, a chciałbym że urok trwał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sobie cichutko wyjdę za drzwi i będę podglądał przez dziurkę, bo zrobiło się bardzo ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja reka napotkała jej wzgórek łonowe, tan.. gdzie skóra taka mięka.. tam gdzie tych pary włosy grają pod palcami.. jedwabną śierć, tak rzadka.. nic nie kryjąc a miła łaskotujac dłon moje.. palec mój narysował lini na jej warg.. wdłuż, starajac narazej ją nie rozchylać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że obserwujesz, wiem i to w podswiadomości mnie podnieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałem.. ten cichy szmer kiedy ruszałaś, tych oddech przyspieszone, mimo że starałaś się tłumic świst..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, nie bedę się dekoncentrowac.. zapomnę o Tobie, jakby Cię nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nózka jej uciekła w bok...hmmmm.. ten cudowny delikatny mokre dzwięk kiedy wargi jej się rozczypiły.. aż prąd mnie przeszył... Bezwstydnie otwarta, dla mnie, dla moją dłoń.. który połorzyłem na płasko na jej łono.. Zułem jej miękkośc.. ten żar.. okrągł jej wargi, głebi jej wąwóz.. nie... mam czas.. ledwo ciskam, masuje czuję jak tą delikatną skórą rusza się z mojemi palcami, jak jej wnętrze wcierają się o nich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy?... nie za wześni.. ten pączek jeszcze śpi.. dam Jemu czas rozbudzić się.. jej soki.. czuję jak zaleją jej wnętrze, jak jej stan się zmienia, jak poszukuję moje pieszczot.. Palec znalazł dojścia tuż międzi tych płatki.. buszuje leniwie.. starając ją niedobudzić.. fruwa w tą wilgośc zwdłuż ten gorący rowek nie starając się zagłębiac.. jej jęz.. ruch.. jak wypręzyła się.. No nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reno ja bym chyba juz dawno się obudziła :P :) jakoś strasznie czuła jestem na taki dotyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłem się powstrzymać,, ten palec uciekł.. ku wrót jej wnętrze... bawił się z tymi mięśniami, delikatnie rozsuwając ich, wykorzystując jej bezwład, jej nogi starały się rozchylać się bardziej, do granic.. jej reka wylądowała na moją, pchała, odmówiłem posłuszęstwo.. Jeszcze nie, Malutka, nie trwa! Oj.. jej zapach, słodko kwaśny zapach, obezwładniającą woń.. moje wargi już buszowały w jej futro.. język znalazł ten pączek, odsłonił go, ledwo muskał, nakreślił jego krształt.. ten rowek wzdłuż tutaj.. tam.. ta reka padła w moje włosy.. dała mi odpowiedni docysk.. ruch.. tempo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dałabym rady chyba udawać ;) za mocno ciało reaguje na dotyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem, palec mój zatopił się w nią, hmmm.. jak miękko.. spręzysto.. ciepło.. badałem opuszkami każdy ścian.. lewo.. prawo.. w dół.. kończąc górą.. ojjj.. natrafiłęm ten słynna wypłukłość.. czułem ją pod palca.. dociskając, Ona się spręzyła.. he..he.. chęć oddania moc?.. po noce..?... ale minęło, brzuch zrobił się znowu miękki.. poddała się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kiedyś.. spróbuj.. cudna rozkosz.. jesteś jego.. niech tak mysli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugi palec zagłębił się w nią, była taka mokra że bez trudu, ciuk mój natrafił na jej ciemną drugą wejścią.. głaskał, nie starając przebić jego zaczysk.. jęk.. jej oddech.. jak się wypręza.. piętami wciskanemi w pościel, jak pupa się unosi.. wiem że już nie spi.. wiem i nie dbam o to już..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×