Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jewigienij Prochnoff

Flirciarski poranek

Polecane posty

Grupowo?.. hmmm.. wolę intymnie mniej dzikości zgadza sie ale więcej serce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie wiem jak już pisałam nie dziele się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) reno mozna intymnie ale niech inni tez widza ten ogień ;) miłego popołudnia dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
intymnie.. noo... na krzyż związana.. recy, nogi szeroko rozwarty.. oczy zabandażowany.. a tu.. piórko spacerując po ciele.. tam kropla szampana.. nie raz wosk kapie z wysoko.. i opuszki palców musną.. no..no..no.. jaki pomysły mam dziszaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładanie ładnie tylko do domku pora... Ehhh twoja żonka szczęśliwa kobietą być musi:) See you!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Chociaż jak widzę ilość roboty na dzisiaj to niekoniecznie dobry :o Na szczęście weekend za pasem więc jakoś wytrzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gut\'morgen! Od rana tak.. rozpustnicy.. jak można.. dzieciaki jeszcze nie w szkole.. a Wy tu barabara.. Atrka, niesamowicie, nigdy nie nasycona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo witam :) stara wiara nigdy nie zawodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popatrzcie na Dropsika horoskop chinski ;) mniam :P ON - przyciąga do siebie kobiety magnetycznym, zmysłowym urokiem, l on łatwo się zakochuje lecz niektóre z jego miłości przypominają letnią burzę - obezwładniają na chwilę po czym... gwałtownie przemijają. Prowadzi aktywne życie seksualne więc zanim ustatkuje się, zwykle zdobywa duże doświadczenie. Jego kunszt miłosny bywa doprawdy godny rekomendacji, podobnie jak znajomość kobiecej psychiki. Od kobiety oczekuje otwartości, pomysłowości i inicjatywy w łóżku. Lubi dawać i brać. Zakochany Szczur nie zamierza całkowicie rezygnować ze swojej swobody, a dodawszy do tego upodobanie do przygód, zdarzają mu się sporadyczne skoki w bok i chwilowe powroty do dawnych kochanek. Mimo to jest dobrym partnerem dla niezależnej kobiety, która nie oczekuje od niego nieustannej obecności. Tego by nie zniósł! Podobnie jak pruderii dotyczącej obyczajów i seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiedziałem, że mam taki fajny horoskop ;) Chyba trzeba dopracować parę szczegółów żeby się sprawdzał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak?? ;) to powiedz co w nim jest nie prawdziwe??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Prowadzi aktywne życie seksualne ........( obecnie już nie aż tak :P ), zwykle zdobywa duże doświadczenie. Jego kunszt miłosny bywa doprawdy godny rekomendacji, podobnie jak znajomość kobiecej psychiki ( to też nie do końca prawda :P - kobietę należy bowiem kochać, a nie próbować zrozumieć ) To :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee nooo Dropsik to tylko wymaga delikatniej korekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo nieźle Dropsik nieźle. Ja jestem wg chińskiego pies...Vii masz coś na ten temat?:) Nie chce mi sie googole włączyć... dopomóż leniuchowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra przezwyciężyłam swoja słabość i sprawdziłam.. ale absolutnie sie nie zgadzam!:) Reno nienasycona powiadasz... no zdarza się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrka a ja jestem tygrysica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale to już się zgadza!:) Bliźnięta to kochankowie, którzy do sypialni zabierają swoje ciała, dusze, serca, ale przede wszystkim umysły. Wszystko, co się dzieje w miłosnym uniesieniu, najpierw dzieje się w głowach Bliźniaka. Temperament Bliźniąt jest odrobinę nerwowy, czasem nie są w stanie zapanować nad swoimi popędami. Uwodzą słowami, potrafią jednym finezyjnym zdaniem doprowadzić partnera lub partnerkę do takiego podniecenia, że do prawdziwego wybuchu już tylko milimetr… Bliźnięta to poszukiwacze nowych terenów, na morzu seksualności zawsze gotowi do dryfowania po najdalszych zakątkach i dobijania do niezbadanych wysepek rokoszy. Jeśli zaproponujesz mu coś innowacyjnego i niecodziennego, np. seks w windzie czy pod nocnym niebem na pustej plaży, z pewnością będzie zachwycony. Uwielbia nowości!!! Bliźniaki szybko się nudzą, dlatego jeśli chcesz, aby temperatura w waszej sypialni zawsze była dodatnia, podgrzewaj atmosferę, urozmaicaj, zaskakuj. W zamian pod czułymi i wprawnymi dłońmi Bliźniaka jego parter rozkwita niczym wiosenny kwiat. Na zewnątrz energia aż rozsadza Bliźnięta, jednak wewnątrz czasem czują się wypaleni, zdezorientowani. Szybko się nudzą. Bliźniak lubi kiedy to on jesteś reżyserem waszych nocy, kiedy dzieje się tak jak wcześniej w jego głowie, a wszystko przyprawia wysublimowanym komplementem, zabawnym spostrzeżeniem i masą uśmiechu. Pani Bliźniak najpierw doświadcza podniecenia i fascynacji w swoim umyśle. Ta kobieta jest niestrudzonym odkrywcą seksu, chce go poznawać na wszelkich możliwych płaszczyznach i wymiarach, uwielbia eksperymenty i zabawy. Genialnie wyczuwa potrzeby mężczyzny i z ogromnym wyczuciem potrafi sprostać jego oczekiwaniom. Pan Bliźniak to kochanek o ogromnej wyobraźni, czyta w umyśle i ciele kobiety jak w otwartej księdze. Prowadzi duszę kobiety i pragnienia jej ciała do spełnienia z ogromną wprawą i pewnością swojego dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dropsik no co Ty:) Szczurki są milutkie:D Z reszta Tygrysy i Pasy też;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko juz wiem dlaczego tu czasem bywa tak tłoczno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No że ja to wiem Że Jewgienij to tez wiem;) Dropsik rozumiem, że też.. Vii?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×