Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jewigienij Prochnoff

Flirciarski poranek

Polecane posty

Gość bombelekkkkkk
A czemu nie - jesli tylko nie będzie w tym opisie wulgarności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Takie zwierzenia to i ja chętnie przeczytam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombelek czasem i wulgarnosci bywają..... mmmmrrrr.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombelekkkkkk
A więc artko gdybyś zdradziła nam trochę swoich analnych wrażeń doznań i przeżyć to byłbym zobowiązany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc warkoczyk jeden u nas temat króluje i wcale nie ma jakies fabuły ot komu ochota wpadnie ;) witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v33 - miło mi :) Oczywiściez, az tak ciekawa i sfrustrowana nie jestem by cztac to od początku :) Ale wydaje mi się, że jak większośc tematów to i ten kręci się wokól tego samego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy taki rzecze nie robię!!!! gaszę światło i po bożemu.. ale juz dzieci mamy to taki obrzedlistwo są niepotrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak fajnego sexu na sposobów kilka :) echhh nawet tu sexu z kobietą próbowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reno to własnie teraz kiedy dzieci trzeba żonie urzadzic temacik z takim sexem w hoteliku ;) wyobrazy sobie reno jak zostawia zonie list z instrukcją jak ma się ubrac i dokąd podążąć ;)....mmmmrrrr.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech tam, dwa razy się juz umawialismy się.. tylko że następny raz musimy osobno dotrzeć do tego hotelu.. zawsze sie skończy w samochodzie bo kiedy Żona połorzy nóżki na desce rozd. i zaczyna sie bawić z sobą.. to stracę kontrolę.. nad kierownicą i wylądujemy w krzaki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to musisz koniecznie zrobić jak w naszym opisie ;) instrukcja i nr pokoju oraz godzina spotkania ;).... potem kajdanki i ostry sexik :) gdzies tu na forum kiedys przeczytałam kazda kobieta potrzebuje ostrego sexu tylko większość o tym nie wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm:) Lubię eksperymenty...więc jeśli mam taki humor...:) nie mam nic przeciwko. Podnieca mnie jak drażni się ze mną... czasem jak jest ostro... jak łapie za włosy... wygina mi ciało i skrada się tam:) Uderz miarowo.. jest ostro, wyuzdanie i super podniecająco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to z kim?? Dropsik!!!!!!:) gdzie jestes????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podróżnik a Ty to mężczyzna??:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vii do dzieła 69 godne 69:) A tak nawiasem mówiąc... kajdankowa fantazyjka godna bliźniaka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej w zodiaku fantazjują rybki i nikt ich w tym nie dogoni ;) całe krainy budujemy w wyobrazni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombelekkkkkk
hmm - Artko jesteś bardzo ognista. A jak często miewasz humorek na takie ogniste igraszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio bardzo często miewam humorek...:D szkoda, że do takiego tanga trzeba dwojga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombelekkkkkk
Ja bardzo lubię ogniste tango. A trzymać podczas tego tanga tak wspaniałą i ognistą kobietę jak ty Artko to była by pełnia szczęścia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vii ja się na rybkach nie znam:) ale jeśli chodzi o rybkę o pseudo Vii to sie muszę zgodzić co do niesamowitej fantazji myśli i pióra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jest Dropsiku wszystko jedno ;) ty na górze głębiej wchodzi ja na górze głębiej sięgasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrka akurat ja to jakos lekko umiem na klawiaturę fantazje przeniesc ale wierz mi czasem są one bajkowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo to wpadaj do nas częściej bombelkkku to taka pełne szczęścia chociaż wirtualnie możesz to spotkać z całkiem niezłą częstotliwością;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombelekkkkkk
tylko wirtualnie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×