Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jewigienij Prochnoff

Flirciarski poranek

Polecane posty

To żeby było każdemu dobrze proponuję na boku 69.... wtedy też mogę głębiej wejść, a ty głębiej wessać mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj.... ostego seksu.. żadna nowośc.. na masce samochodowy.. aż huczą resory.. w bagażniku.. tylko łytki wystawają..he..he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reno na masce samochodu mozna tez uprawiac łagodny delikatny namietny sex ;) ale z kajdankami to on się tylko jako ostry kojarzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombek jakie tylko wirtualnie??:P my tu juz plany na zjazd robimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Vii:) Bobmelku a za kogo Ty nas masz?:) To, że to lubimy i nie boimy sie tego przyznać nie oznacza, że realizujemy nasze fantazję z kolesiem, który pojawił się na temacie 2 strony temu:) z drugiej strony gratuluje odwagi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm Miss V-ka.. kajdankami.. wolę chustę jedwabny.. a nie raz siękończy własnie tak że to sięrobi zmysłowo, delikatnie.. dotyk pióka.. musnięcia opuszki palców.. długiiii zabawy.. rozpalenie do czerwoności.. i nic nie może ona zrobić.. moja zdobycz.. bawię sie i bawię sie i ona dostaje szał z pożądaniu.. he..he.. a potem.. cóś potem.. moż ebyć ostro, w jakie kolwiek pozycji sobie wymyślam.. i tam gdzie chcę.. he..he..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszne rzeczy opowiadasz Reno...:D Toć to gorsza tortura niż łamanie kołem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha trik: na masce.. wyciągnij kabel z jednej świece zapło. fajne wybracji ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz reno albo jedną ponczoszką oczy zawiązać a drug.ą rece przywiązać ;)...mmmmrrrr.... znowu mnie fantazja dopada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dropsik... Kobieta rozgrzana na Ciebie czeka a Ty jak zwykle turlasz dropsy po magazynie... nieładnie nieładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety... czasami trzeba poturlac dropsa po magazynie ale się wraca stamtąd... zawsze :D to gdzie mam Cię szukać :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He..he.. moja zona odwiedziła mnie i nie ma gacie.. mam ich w kieszenie. milutki.. pachnący.. ale musz eidż na spotkanie.. cóś waplę ze będę w stanie koncentrowac na sprawy bankowe.. mam tylko jedno w głowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi ponczoszki i malenkie koronkowe majteczki zapewne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo.... i pachnącą pipką.. jedwabną.. mokrucieką.. hmmm..ten słodki zapach na palce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ;) ja dzis mam cudowne sex spotkanko ;) opowiem wam o nim w poniedziałek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze pogadac o tym aby mnie moimi ponczoszkami związał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. i pozostawił tak związana na łózko hotelowe?.. He ..he.. tak zrobiłem kiedyś.. zemsta dla kumpla. sukina była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( mam nadzieje ze mnie to nie czeka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załuję że nie widziałem minę obsługi hotelowe.. he..he.. ale ona na to zasłuzyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Vii to udanego życzę:) A co do pozostawienia w hotelu...to mogłoby być bolesne doswiadczenie zaiste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie generalnie nie mszczę... chociaż kilku osobom byś się należało dostać po łapkach od życia:) Właściwie to zemściłam się tylko raz i jak Ciebie czytam to troszkę żałuję, że nie w tak wyrafinowany sposób;) Musiała Ci nieźle za skórę zaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To był kumpla z woja. Kiedy beliśmy w misji oblatiwała całą bazą i jeszcze do tego chwaliła się. Bedą żoną Jego i matką jego córkę.. Dokleiła się do mnie jak suka.. trochę sie zabawiłem z nią.. ręcy, nogi na krzyż, calutenka goła.. oddałem klucz do recepcji i nie zapłaciłem za hotel.. A jej rzecze miałem w plecaku.. he..he..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie nazywa męska solidarność...:D Mi to nie grozi w takim wypadku:) Ale zaimponowałeś mi trochę zdecydowaniem i hmmmm bezwzględnością...:D To musiało boleć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że bardziej bolało upokorzenie, że ja zostawiłeś i że znalazła ja obsługa hotelowa nagą... ciekawe jak wróciła do domu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki czas do domku... Będę dopiero w czwartek... wyjazd służbowy. Dobrze, że sama nocuję w tym hotelu no i , że nie mam wrogów bo jeszcze by mnie ktoś do łóżka przywiązał;) Pozdrowić od Was Neptuna?:D Miłego weekendu i ogólnie tygodnia udanego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×