Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jewigienij Prochnoff

Flirciarski poranek

Polecane posty

Gość PreZesso
Witam czy ktoś dziś tu zagląda ??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc robaczki:D A co tu tak cichooo?:) Jak weekend minoł? Ja mam przerwe i korzystam z uroków pogody i dostepu do netu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Atrka, nie kusz! Week-end? Hmmmmm........... zimne, bardzo zimne.... ale i jak upojnie!!!! Nie ruszaliśmy się z łóżka.. he..he.. całośc pod kołkrą.. ale... oj..oj..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Reno to tylko pogratulować:D Pogoda jest super i plaża piękna... tylko piasek jeszcze zimny niestety i towarzystwa brakuje... ehhhh normalnie grzech tak samemu z tego korzystać...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem bo byłem nad morzem ten week-end. Otwarcia dom letni i... ziomb! Piasek zimne, woda.... lodowata... ale za to jaka cisza! spędziliśmy calutki week-end obok kosę, na materasu, nahajciwałem ale dom nie zdązył mimo tego się rozgrzać.. ale my tak! Nawet całkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe aż kipisz od wspomnień;) Fajnie mieć tak temperamentną żonkę:) chociaż wolałabym płeć przeciwną to i tak zazdroszczę:D Ciasza bez zgiełku turystycznego jest niesamowita i morze jakies takie spokojniejsze:) Idę dziś na piwko na molo:) aaaaaaaa włsnie:) może to spotkanko zjazowe flirciarskie zrobimy nad morzem?:) będzie sprawiedliwie bo każdy będzie musial dojechać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiiiiiiiiiiii.. spotkanko będzie beze mnie.. dostanę po głowie co ja tutaj bawię się w necie! Wolę nie drażnic lwica.. he..he.. lub innaczej.. wydobywając kotkę.. chociaż, może wie że tam buszuję i kto wie sama tutaj pisze?.. świat mały.. Woda była faktycznie jak na jeżoro.. szkoda lubię faly. gdzie siedzisz? Trójmiasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no nie wolno draznić kobiety bo może być źle:) Jak kocica pazurki wyciagnie i zabki wyszczerzy to korzywdę może nieostroznemu mężczyźnie uczynić;) W tej chwili Gdańsk ale pojutrze wracam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej koniec "pracy w terenie";) ale wróce tu po Świetach chociaż na kilka godzin posłuchać tego niepowtarzalnego szumu fal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zgubę moją ulubioną:) Jak tam żyjesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z czego sie wycofujesz Reno?:) Z rozmowy o pogodzie, Świetach i morzu?:) Ja na Święta zawsze w domu rodzinnym:) Ale wycieczki poucztowe jak najbardziej wskazane i wtedy o ile jeszcze możemy sie ruszać jedziemy na plaże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nieźle nieźle wdycham, że tak powiem nawet pełną piersią :D Cieszę się, że sie nie puszczasz mój drogi;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooohhhhh wiem słońce ja również;) To co... wdech i wydech... i szybciej i głębiej i głośniej i coraz goręcej... a może teraz niech Twój wdech moim wydechem będzie...;) Sprawdź pocztę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie Viii pięknie:D No widzisz ale ja tutaj pracuje tylko teraz przerwe złapałam i komputer zdolny do uzytku prywatnego:D A wieczorem moge wyjść z kieratu i pooddychać;) A jak na razie to jak widać oddycham sobie sama bo sie zguba znów gdziesik zagubiła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhh cały urok w tym jewigienije ;) pojawia się rozpala i znika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az by się chciało zaspiewać: "Józek! nie daruję Ci tej nocy...:D Pojawiasz sie i znikasz... i znikasz... i znikasz..."(...) A gdzież Drpsik?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ostatnio strasznie zaniedbuje mnie :( drań :( echhh lubie takich drani ;) to mój fetysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czejak czekaj jak to było... "Dobry chłopiec - dobrze, zły chopiec -lepiej;)"? No Vi uważaj bo jak masz miękkie serce to inna część ciała powinna byc twarda;) Chociaż jak juz Cię troszke znam... chyba Ci to nie grozi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ten zielone mi wyskoczył?.... Najdł się coś nie swieżego czy co?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy grozi mi miec twardy tyłek??:) no Dropsik mam nadzieje ze nie zranisz mi serca :P znajde Cię wtedy w tych Twoich Katowicach :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×