Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jewigienij Prochnoff

Flirciarski poranek

Polecane posty

reno kusisz laski ab=by klikały ci na tlenie oj żeby to żona widziała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe zirytował się i zmienił kolor:D A równowaga w przyrodzie musi być - czasem dobry, romanyczny uległy, słodki jak miód, a czesm konkretny facet bad boy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd!!! M Nie kuszę.. ja? Gdzieś tam.. Cholerny program, nie można otwierać tlen po kryjemu... bleeeeeeeeeeeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz zbiegną się Twoje fanki i przyatakują tak ze net ci się zapcha :D:D:D masz rację atrka taki po trochu wszystkiego w nim musi byc ;) dropsik spełnia te wymogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Atrka, zycia jak seks.. nie raz ostro aż nogi stoły sie uginają, nie raz delikatnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viii tylek twardy to warto mieć ale nie po to by kopali tylko by sie apatycznie prezentował ;) A nie grozi Ci chyba bo serce nie tak miękkie jak masło lecz może sie mylę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie dam się nikomu zranić ;) ale z tytułu tego żem rybka to ja bardzo mięciutka wewnętrznie jestem ;) taki istny wrażliwiec ze mnie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reno no wiesz z Dropsikiem juz tu sexy uprawiam a ty mi o męskiej płci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Reno prosze Cię! Przecież to kobieta 100% :D Gratuluję odwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrka narazie wirtualne sexy ;) nie dopisuj podtekstów :D:D:D jakbym była z nim po realu nie zostawiałby mnie tak samej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi słońce nie Tobie tylko Reno, że zakwestionował Twoja kobiecość... a podobno tak sie lwicy boi:D no ale ja nic nie mówie bo znów napisze, że Go szpieguje;) A w Twoje zdolności niewątpie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz reno:O jak cos to się lwicy boisz a jak juz do konkretów dochodzi to polowac gdzies indziej idziesz :( echhh faceci :O atrka ale powiem Ci że jewigienij jakos sprytnie się tobie wymiguje ;)....nooo chyba że tam coś w kuluarach się dzieje przed oczyma forumowiczów ukryte?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vii ale ja Go wcale nie osaczam wiec sie migać nie musi ;) i to by było na tyle w tym temacie:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jewigienij bo to takie podniecające ;) prawda atrka??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jewgienij... tez sobie moment znalazłeś;) Już Cię chciałayśmy oplotkować ale czujność Cie nie zawiodła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhh opisz no siebie to poplotkujemy ;) z rumiencami na twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Resztę fizjonomii hehe:) No ale niestety ja sie pomału zrywam... muszę wrócic na 16 do kieratu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj strach was takich rozpalonych sam na sam zostawić;) Miłego wieczorku życzę i Dropsa pozdrówicie:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znikam :) Jewigienij atrka i Reno buziaczek 😘a dla dropsika osobno 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 Jestem tylko obserwatorem.. Trzemaj sięV-ka. ten V mi siękojarzy z tą mieciutką.. jedwabną futerko.. Sliczne rysowany krształt.. czubek ku tego rowkiem.... czy to wiosna tak działa? Chyba nie bo zimą też to miałem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam :) Atrka dla Ciebie 1/3 ;) bo masz 100% od Jewigienija ;) 😘 reno mnie ta V-ka też kojarzy się z "Graalem" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×