Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jewigienij Prochnoff

Flirciarski poranek

Polecane posty

nakręciłaś mnie :).. zawsze mnie nakręcasz Vii :D następny zainteresowany :D ? Wyobraź siobie, że jest w sukience... takiej delikatnej, zwiewnej... nie ma pod spodem bielizny... daje się zauważyć jak jej suteczki sterczą z podniecenia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam czarną klasyczną mini czarne ponczoszki czerwoną bluzeczkę czarną marynarkę i czarne korale ;) koronkowe majteczki stanika brak ;) i szpilki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moze_by_tak
V33 mhh niezle zwiewna sukieneczka ;) bez bielizny zawsze mnie kręca takie sprawy ;) a najbardziej to jak widze w autobusie naprzeciwko siedzaca kobietke w spodniczce i przy wysiadaniu lekko widać jej majteczki mhhhh. w pary jestem a tu sie namiocik zrobił ;) jeszcze nigdy nie trafiłem na laseczke bez majteczek w autobusie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo na wyjazd zakładają majteczki ale wiem ze nieraz potrafią zdejmowac sama to czasem praktykuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moze_by_tak
oj chcetnie zobaczył bym tak uketkiem jak wysatją ci majteczki z pod tej spodniczki mhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moze_by_tak
byłaś w pracy kiedś bez majteczek i widział ktoś to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moze_by_tak
dobra biore sie do roboty bo takie rozmowy zle sie mogo skonczyć ;) np wzyta w toalecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt mnie w pracy nie widział :) ale bywało ze sciągałam ;) zresztą jakbys czytał wczesniej wiedziałbys o tym ;) i o innych jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moze_by_tak
a słuchaj moze pojarasz mnie jakoś bo troche nudno w tej robocie ;) mozesz teraz dotknać myszkę opisz jaka jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiesz jaka ona może być mokra :)... a jak smakuje jak ją liżesz :)...nie wiesz czy masz w nia wejść czy twój język ma ją cały czas smakować... chciałoby się i tego i tego naraz... niestety nie da się, a jak dokładnie poczytasz to sam się dowiesz co Vii najbardziej lubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim bardzo mokra przez Dropsika ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moze_by_tak
wloz paluszka a potem go poliż i powied nam jak smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje go w dłoni ;) jest duzy twardy i pulsujący ;) schylam się i patrzac ci w oczy oblizuje go od nasady ku główce okalam jezyczkiem i powoli wkładam do ust .....mmmmm co za smak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamykam oczy i cały oddaję się w Twoje ręce... i usta :) Wypełniam całą buźkę...czuję jak język szaleje dokoła niego, oddech mi przyspiesza...on twardnieje coraz bardziej pobudzany gorącem Twoich ust...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moze_by_tak
V33 chiała byś moze drugiego do oblizania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz pomarańcz ;) Dropsik to przynajmniej jakąś gre wstępną zastosował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vii... nie dokończyłaś, bo nam przerwano... a mnie się zaczęło już tak dobrze robić ;)... i nektar już prawie, prawie był gotowy dla Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem dropsik ale jak się tak przerywa to finał fajniejszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dropsik a tak wogóle to mam ochote na takie ostry wiesz pod prysznicem ;) od tyłu :P albo w pracy przy biurku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zrzucamy wszystko z biurka... muszę Cię gdzieś położyć żeby zadrzeć do góry minióweczkę, wpić się ustami w Twoją muszelkę, posmakować jej i mocno wbić żeby poczuć gorąco i ciasnotę. Nie przejmując się tym, że ktoś wejdzie, mocno ściskam twoje uda szybko i głeboko wbijając się w nią... widzę jak zaciskasz zęby żeby nie krzyczeć...palce trzymają krawędź biurka i pomagasz mi nabijając się mocno na niego... wchodzę coraz szybciej i szybciej, zaciskasz się mocno wokół niego....wychodzę z wilgotnej szparki, chwytam go ręką i ofiaruję Ci cały mój nektar...rozlewa się po twoich udach, pada na bluzeczkę i twarz... moczy włosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jewigienij ma zawsze wejscia :D:D:D Czesc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moze_by_tak
Vii wez no mu dokoncz i poklnij sperme dropsa bo sie chlop obrazi :) a potem ja sie zajme toba, bo frajer Drops za szybko konczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni i chłopie masz pecha bo ja takich szybkich strasznie lubię ;):P to mój fetysz :D:D szybko konczy i szybko na nowo się pobudza :P mniam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×