Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta z brzuszkiem

AB Rocket ma ktoś

Polecane posty

Gość power87
witam wlasnie kupilam to urzadzenie :) fajna sprawa, kregoslup nie boli a po seri cwiczen miesnie brzuszka zaczynaja pracowac...no ale same cwiczenia nie pomoga..od dwoch tyg. nie jem wieczorem najpozniej do 18 ograniczylam slodycze i 3kg jak nic ucieklo...takze jednym zdaniem CWICZENIA I TROCHE UMIARU W JEDZENIU I SUKCES GWARANTOWANY!!!!za miesiac napisze ile znow kilo ucieklo:) pozdro i zycze wszystkim sukcesow w odchudzaniu i motywacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodman
Po co kłamiesz to totalna bzdura jak ktoś dalej wierzy w te bajki to chętnie odsprzedam swoje to "rewelacyjne urządzenie" ... naciągactwo i tyle a te zachwalające posty są faktycznie od osób , które to sprzedają albo najzwyczajniej dostają kasę za pisanie tych bzdur na forum... Ja się nabrałem bo chciałem schudnąć i wydałem kasę na ten badziew na darmo :( chcecie schudnąć idźcie do dietetyka niech ustali wam indywidualną dietę do tego trochę ruchu np. ja biegam i jeżdżę na rowerku (teraz na stacjonarnym bo pogoda kiepska) Efekt przez 2 miesiące schudłem 8kg i to jedyny skuteczny sposób , a nie cud urządzenia gdzie minimum wysiłku, a efekty zwalają z nóg :/ PRZESTAŃCIE W TO W KOŃCU LUDZIE WIERZYĆ bez wysiłku i prawidłowego odżywiania nic się nie osiągnie a Ci co to sprzedają powinni zwracać kasę za naciąganie ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość power87
SLUCHAJ RODMAN JAK NIE POTRAFILES NA TYM CWICZYC TO EFEKTOW NIE BYLO :) MYSLISZ ZE CO ZE SAM AB ROKET CUDA ZDZIALA PRZECIEZ JA DO TEGO STOSUJE DIETKE I EFEKTY SA I BZDUR NIE PISZE BO JESTEM MATKA A TY NIA NIGDY NIE BEDZIESZ I NIE WIESZ JAK TO JEST MIEC BRZUCH PO CIAZY JA JESTEM ZADOWOLONA Z URZADZENIA BO POMOGLO MI POZBYC SIE BRZUCHA I MOZE KALORYFERA MIEC NIE BEDE :) ALE NIE MA ZWISU :) ZRESZTA CO TU ROBISZ NA BABSKIM FORUM MOZE INNY JESTES :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodman
Efekty mam ale po diecie, a nie po ćwiczeniu na tym złomie :/ jak takie to super to chętnie odsprzedam nawet za 50zł ten cudowny przyrząd i życzę sukcesów temu kto to kupi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polapola123
ja mam urządzenie i bardzo sobie je chwalę. Może efekty sa mniejsze, niż podczas robienia zwykłych brzuszków, ale przy bólu kręgosłupa lepsze to niż nic. Ja akurat mam problemy z kręgosłupem i inne ćwiczenia nie wchodziły w grę. Po tym widzę efekty. Może to jeszcze nie jest kaloryferek na brzuchu :) ale przecież nie o to chodzi. Ważne, żeby w ogóle ćwiczyć. Pozdrawiam----------------------- www.4lady.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie. ja posiadam ab rocket kilka lat i nie ukrywam że zawsze byłam z niego zadowolona. do momentu aż pękła mi podczas ćwiczeń sprężyna i rozcięła mi nogę i rękę. od tamtej pory nie korzystam gdyż jest to bardzo niebezpieczne urządzenie. pęknięta sprężyna jest tak ostra że mogła by przeciąć na pół. u mnie skończyło się zszywaniem. z ręką na sercu mogę za to polecić leg magic. skuteczne chociaż nie bez wysiłku i w pełni bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka3477
kupiłam "oryginalny" Ab Rocket na allegro. To był błąd- przysłali mi używany towar, który szybko zwróciłam. No ale szukałam dalej. Znalazłam w tv zakupy . Przyszedł dość szybko, ale co najważniejsze był NOWY - jedynie w czasie transportu połamała się płyta, ale dosłali mi po kilku dniach. Ćwiczę na nim od miesiąca przy serialu. Mój facet stwierdził, że pośladki są "w lepszej kondycji", więc uważam, że efekt jest Także polecam ten sprzęt - tylko trzeba regularnie go używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiówkaaa
co za głupie pytanie..... przecież to jest przyrząd do zwykłych brzuszków, prosty i bez filozofii, rób na nim brzuszki to sie przekonasz. ogólnie to brzuszki są mało odchudzające. wyrabiają mięśnie, a więc podnoszą wagę a nie obniżają, nie sądzę, by były dobrym sposobem na odchudzanie, ale jako wspomagacz w diecie - czemu nie, choć są lepsze sposoby na spalanie. potwierdzam co pisze piw27, nie jest stabilne, gdy plecy idą w dół, siedzisko się podnosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre mam zdanie o produktach K Sport, jeszcze się nie zawiodłem. Robią mocne, trwałe drążki i podobnie z ławeczkami, na stronie www.k-sport.com.pl jest ich pełna oferta z foto i opisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×