Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta z brzuszkiem

AB Rocket ma ktoś

Polecane posty

Gość aga8
Mam ab rocket od miesiąca. Ćwiczę przynajmniej 6 razy w tygodniu od 5 do 30 min w zależności od wolnego czasu i chęci. Pierwsze efekty widoczne po dwóch tygodniach. Po 30 dniach straciłam w pasie 5 cm. Podchodziłam do tematu sceptycznie ale zainwestowałam i nie żałuję. Ćwiczę dalej. Ja jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buhiia xD
em a co tyle kaski na to.? xD Własnie oglądam to urządzonko na Allegro.pl za 84 zł i 30 zł kurier no i co? xD Też się zastanawiam czy kupić bo brzuszków nie chce mi się tak robić bo bolą plecy. a spręzynka.. napewno nie ja waze 56 i napewno nie pęknie ; ) Może było coś popsute.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia_24
moja koleżanka kupiła ab rocket na allegro, przysłali jej coś o nazwie power cos tam coś tam..zapłaciła 80 zł. po otrzymaniu paczki okazało się że brakuje sprężyn a płyta z ćwiczeniami to jakiś pic którego nie da się uruchomic nawet. ja zamówiłam orginlnego ab rocketa i różnica jest ogromna, zwłaszcza jeśli chodzi o sprężyny, nie masz wrażenie że oparcie Cię nie utrzyma, w ćwiczenia dają przyjemność bo mięśnie pracują a ciało się "nie męczy". polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesiaczek
sprzedam: Ab rocket- nowy cena 100zl Leg magic (master) - ok. 10 razy uzywany cena 100 zl wiecej informacji i zdjecia przesle na maila : nesia0@amorki.pl Sprzedaje poniewaz wyjezdzam za granice i nie mam co z tym zrobic a szkoda zeby sie marnowalo skoro komus innemu moze pomoc:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam36 toruń
Zamowilem ab rocet w www.fitness24com.pl koszt razem z przesylka 224 zl pomijajac lekkie wgniecenie na gombce na raczce to sprzet byl zapakowany kopletny czyli plan zywieniowy plyta z cwiczeniami wszystko jak trzeba. Zamotowac tylko trzeba bylo sprezyny raczki i jeden walek do masarzu. Sklep na bierzaca informowal mnie emailowo o przesylce paczka dotarla z warszawy do torunia w ciagu 24 godz przez ups. Zaczelem cwiczyc jestem bardzo zadowolony i z podescia sklepu i z podescia dostarczyciela paczki. Sprzet latwy w matazu i swietnie masuje plecy.... ja mam klopoty z sercem wiec latwiej jest mi cwiczyc. pozdrawiam serdecznie adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika35kraków
Jestem zadowolona ze sprzętu. Ćwicząc, czuję jak mocno pracują mięśnie brzucha a kręgosłup poprostu nie boli. Również polecam sprzęt jak również sklep sportowy www.fitness24.com.pl ps. Bardzo mila i fachowa obsługa klienta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VanillaSkyy
Gość ingrosso
A ja nabawiłem się strasznej kontuzji, polegającej na tym ,że mam ból w okolicy lędźwiowo - krzyżowej części kręgosłupa. Ból utrzymuje się od około 3 miesięcy mimo, że przez ten czas odłożyłem urządzenie. Ból ten przeszkadza mi żyć. Badanie RTG nic nie wykazało, USG jamy brzysznej ten w porządku. Teraz czekam na rezonans magnetyczny. Ćwicząc na Ab Rocket, czułem ból w tej okolicy---nawet bardziej pracowała ta częśc, niż ta, która powinna, czyli brzuch, a nigdy wcześniej nie bolał mnie kręgosłu. Może kogoś spotkało coś podobnego ????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krynek11
te bóle o, których piszesz, popros lekarza o wykonanie gastroskopi. Zobaczysz z czego masz ten ból. poczytaj o wrzodzie dwunasnicy, jak i czym się objawia no i kiedy.Pozdrawiam. Chcę kupić ab rocketa. może któś wie gdzie jest najtaniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska29
Dostałam w prezencie(oryg +dvd) więc nie wypowiem się co do ceny. Montaż bardzo prosty dwie sprężyny i rączki. Rolki może niezbyt masują plecy ale kregosłup i kark nie cierpną bo są podtrzymywane. Intensywnie czuć jak pracują mięśnie brzucha. Dzięki temu wynalazkowi pozbywam się mojej wyhodowanej "oponki". Dla mnie bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krynek29
To swietnie miska 29, że już ćwiczysz, Widzisz ja zakupilem na aukcji jednak otrzymam dopiero po Nowym Roku. napisz jak rezultaty, czy czujesz zmiany itp. jastem bardzo zaabsorbowany tym sprzętem.Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska29
hej krynek29 to już piąty tydzień jak ćwiczę. Efekty są powalające. Zmiany ogromne nie tylko czuje ale tez widzę(na starcie zdjęcie "korbola" i tak co dwa tygodnie i szok). To mnie motywuje. Na podstawie załączonej płyty, 6 weidera i jeszcze kilku ćwiczeń wypracowałam sobie własny trening i ćwiczę. Z tygodnia na tydzień jest poprawa. Zaczynam mieć talie!!!Brzusio robi się już twardy i ładnie kształtują się mięśnie skośne.To siedzisko wybawia mnie od bólu pleców i szyi jaki miałam zawsze robiąc standardowe brzuszki i to jest chyba największa zaleta tego sprzętu. Jestem pewna, że będziesz równie zadowolony. Życzę sukcesów i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krynek29
Witam Miska29, napisz ile dziennie czasu poświęcasz na ćwiczenia i jaka jest Twoja metoda?. Pozdrawiam,K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska29
Hej Krynek, staram się ćwiczyć codziennie ok 20 min. Co do metody dużo by pisać. Na płytce jest do wyboru kilka programów, różne stopnie trudności. Myślę, że znajdziesz coś dla siebie. Ja kładę duży nacisk na jakość(tempo, napięcie mięśni, oddychanie) a nie ilość i ćwiczę regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krynek29
Dzięki miska 29. Życze wesolych Świąt. hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska29
Dzięki Krynek29. Również życzę wesołych świąt. Odezwij się w styczniu jakie wrażenia. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siersciuszka
Cześć!Ja tamtego roku schudłam 48kg a potem przybrałam niestety 15 kg moja skóra na brzuchu była obwisła.AB rocet dość ze spalił tłuszcz to skóra nie wisi mi już nad pępkiem.Ja ćwiczę tak jak jest na płytcecodzennie po 3 serie 10 razy każde ćwiczenie .Na początku też robiłam tylko brzuszki ale to było nudne.A jeźdzę jeszcze na rowerku 20 mnin i ćwicze na air walker .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roan
Wpiszcie na allegro Rocket AB a znajdziecie mase urządzeń za 100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SabinaLucyna
Mam AB Rocket i Leg Magic. Jak dla mnie oba są bombowe. Po ok. 2 tyg CODZIENNEGO, kilkunastominutowego treningu na jednym i drugim, zmieściłam się wreszcie w spodnie, które były na mnie o rozmiar za małe (w pasie, w biodrach i w udach) - i to zmieściłam się z luzem, bez opięcia. Z tym, że po każdej dłuższej przerwie w ćwiczeniach - np. po dwutygodniowej chorobie - czuję się już lekko opięta. Tak więc efekty są rewelacyjne, ale warunkiem jest żelazna regularność (trening co najmniej co drugi dzień) - jeśli ktoś chce ćwiczyć tylko z doskoku, to rzeczywiście nie ma to sensu. Aha, ja oba sprzęty kupiłam taniutko, na Allegro. Przypuszczalnie nie są więc oryginalne, ale przy takich urządzeniach widać bardziej liczy się sam pomysł, konstrukcja, bo oba są zupełnie w porządku mimo ceny poniżej 100 zł. Pozdrawiam, SL Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6cio pak
Zall was słuchac w wiekszosci nie osiągnie sie 1/2 miesiące moze jakiegos zajebistego efektu jak sie będzie jadlo wysoko kaloroczne rzeczy sam ab rocket nic nie da.Ja sam przez 5 mięsiecy na sucho trenowalem 6W biegałem i chodzilem na basen teraz mam ab rocket z allegro.pl od 2tygodni i jesli będziecie wykonowali na tych najciezsych spręzynach 5 serii po 200 brzuszków zapewniam was ze efekt będziecie odczuwali i widzieli po 1 miesiącu oczywiscie nie obrzerając sie polecam do ab rocketa dolozyc bieganie albo basen (polecam)!!!!!pozdro:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marco111
Witam Mam 188 cm wzrostu i ważę około 87 kg Zastanawiam się czy AB ROCKET - sprężyny wytrzymają moją wagę i czy mój wzrost nie będzie przeszkadzać w wykonywaniu ćwiczeń. Proszę osoby o podobnych rozmiarach, które posiadają AB ROCKET o napisały jak im się ćwiczy. Wydaje mi się, że te urządzonko jest takie małe i dla osób niewielkich hehe pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malonowa
Ja posiadam AB Rocket od dwóch tygodni i jestem zadowolona. Wystarczy pięć minut dziennie, a jak ktoś nie wytrzyma to minimum 50 brzuszków... i efekty widać po tygodniu :) Brzusio jest mniejszy i ładniejszy. ;p A co do wzrostu, myślę że to w niczym nie przeszkadza. Waga też . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brokatowa
Ja posiadam AB Rocket od dwóch tygodni i jestem zadowolona. Wystarczy pięć minut dziennie, a jak ktoś nie wytrzyma to minimum 50 brzuszków... i efekty widać po tygodniu :) Brzusio jest mniejszy i ładniejszy. ;p A co do wzrostu, myślę że to w niczym nie przeszkadza. Waga też . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brokatowa
Sorry, za pierwszym razem mi wyskoczyło że nick Malonowa jest już zajęty ;p wzięłam inny i 2 razy wyskoczyło . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marco111
Kupiłem Ab Rocket efektów jeszcze nie widzę, bo ćwieczę dopiero 4 dzień, ale zdążył się już połamać uchwyt trzymający rolkę, która podtrzymuje głowę. AB Rocket kupiłem na Allegro za 118 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brokatowa
"ale zdążył się już połamać uchwyt trzymający rolkę, która podtrzymuje głowę." Jak to połamał ? Po trzech tygodniach intensywnego ćwiczenia brzuszek się zmniejszył o 2 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa-fitness-wawa
Połamał się Tobie ponieważ, na Allegro wszyscy sprzedają podróbki i jakość ich jest do bani. Wiem o tym, bo sama kupiłam pierwszą sztukę w tvmarkecie, a poźniej dokupiłam 2 sztuki do mojego fitness wlaśnie na Allegro. Szybko się rozsypały, a jakość wykonania jest nieporównywalnie gorsza.. Teraz kupiłam 4szt. Ab Trener. Jest to takie same urządzenie jak Ab Rocket, tylko produkowane przez firmę Trenergym, czyli producenta sprzętu sportowego. Jakość wykonania jest bardzo dobra, nawet lepsza niż Ab Rocket. Więc zdecydowanie polecam, bo i cena jest bardzo atrakcyjna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×