Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta z brzuszkiem

AB Rocket ma ktoś

Polecane posty

Gość blaaa blaaa
Mam ab rocket i uwazam, ze jest to jedno wielkie g*wno! Ćwicząc na najlzejszych spreynach jest 0 wysiłku. Robiłam przez 2 tygodnie po 500 brzuszków na tym syfie i efektu zero! Także nie polecam tego... Jeżeli ktoś chce to chetnie odsprzedam :] do tego za nie wielką dopłatą dorzucę pas VIBROACTION - wszystko oryginalne z tych tv marketów ! Z gwarancją ze wszystkim. Ten cały pas to tez jedna wielka sciema :] pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaaa blaaa
No wiadomo, że urządzenie działa :] ale nie daje, żadnych efektów... :] Co to za praca mieśni brzucha kiedy sprzęt popycha Cię do góry ??? NIe wiem co mnie napadło ,żeby to zamówić ;/ Najlepsze moim zdaniem jest wykonywanie normalnych półnrzuszków, wystarczy podłozyc sobie jakąś matę pod plecy, nogi zahaczyć o coś ciężkiego i juz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli jest taka możliwość to także zwracam się z prośbą do Was o wysłanie płytki z ćwiczeniami oraz plan treningowy, ponieważ zgubiłam. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśkaaa
dzien dobry drogie panie, posiadam ab rocket od 3 dni i 3 dni na nim cwicze :). Jka dla mnie to jest swietne rozwiazanie poniewaz urzadzenie ułatwia robienei brzuszkow nie obciazasz plecó i szyi a wiec mozesz zrobic ich wiecej. Podczas jednej parti jestem w stanie zrobic do 100 brzuszków a kiedy gora 30 wiec widzicie same. Ps. jeden minus zakwasy na brzuchu sa nie ludzkie potem :D ale o to chyba nam chodzi :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia c
mam AB Rocket od miesiąca kupiłam w tv-zakupy.pl za 150 i jestem w pełni zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ćwiczę już drugi dzień na ab rocket, powiem Wam o efektach za miesiąc, opócz tego też drugi dzień ćwiczę na leg magic. Na hula hopie ćiwcze 3 miesiące i b. duże efekty. Schudłam od stycznia 20 kilo. Opócz ćwiczeń jestem na diecie niskotłuszczowej , jem często ale po troszeczku, dużo owoców i warzyw, migdały na przekąskę, jagody z jogurtem niskotłuszczowym itp. Mięso bez ziemniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena:)
hej! mam pytanie...czy ktoś jest wogóle zadowolony z tej kołyski i czy są jakieś efekty??? bo niewiem czy to zamówic...prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena:)
hej! mam pytanie...czy ktoś jest wogóle zadowolony z tej kołyski i czy są jakieś efekty??? bo niewiem czy to zamówic...prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g66667g
wg mnie to urządzenie jest bezużyteczne. sama mam 6-pak na brzuchu i osiągnęłam to z minimalnym wysiłkiem-200 brzuszków dziennie. naprawdę jest tyle rodzajów brzuszków, które nie obciążają kręgosłupa, że żadne urządzenia wspomagające nie są konieczne. wystarczy poszukać w necie. nawet ćw z a6w prawidłowo wykonane nie obciążają kręgosłupa(poza nożycami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zadowolona, ćwiczę na tym już miesiąc, widać efekty narazie minimalne. Nie boli mnie kręgosłup, ani kark. Ćwiczę ab rocket pilates, nie męczą mnie te ćwiczenia! Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prince
Oto link (skłądający się z pięciu części) a w nim do pobrania film instrukcja DVD ukazujący jak należy ćwiczyć. Uwaga należy ściągnąć wszystkie części i dopiero rozpakować w/w instrukcję, uwaga! link z RapidShare! kto nie ma konta PREMIUM ten musi odczekać między pobieraniem kolejnych części około 15 minut! http://www.filestube.com/2683b2765f02fdd003ea,g/Ab-Rocket.html Powodzenia! ps. polecam również ćwiczenie metodą Pilatesa na AB Rocket regards Prince

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prince
Oczywiście nie należy klikać w powyższy link bezpośrednio bo ukaże się błąd " 404 not found" a skopiować cały link do paska przeglądarki (tam gdzie wpisuje się www...) i tam złączyć link (a dokładnie między końcówką (...) "3ea" a przecinkiem w owym linku, ...3ea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu
Witam, gówno prawda mam ten sprzęcik z 2 lata pól roku ćwiczyłem, <chłopak> robiłem serie 2x100 +2x50 dziennie i może trochę brzuch się "ulepszył" ale prawda jest taka że jeżeli ktoś chce sobie naprawdę wzmocnić brzuch to na materacu albo czymś lekko miękkim i brzuszki z podporem na nogi w tym jest najwięcej efektów. Kolejnym ważny krokiem jest to iż trzeba się trzymać stałej diety i liczyć kalorie :( co dla mnie nie pasuje ja nie ograniczałem się w tłuszczach gdyż zacząłem codziennie biegać a ponieważ lubię nabiał i potrafię dużo wypić chodź by mleka czy zjeść parę jajek dziennie to w połączeniu z ćwiczeniami typowe brzuszki oraz pompeczki daje niesamowity efekt ciało nie do poznania, a latem na plaży już nie martwię się o spasiony brzuch tylko chodzę z niedowierzanie :D jeżeli pomogłem nie ma sprawy a i to co napisałem to tylko i wyłącznie opis mojego wyeliminowania tego czegoś;p i naprawdę warto się zastanowić czy wydać te 200 zł na sprzęt który blokuje inne partie mięśni w oparciu o sam brzuch czy ćwiczyć naprawdę dla siebie z chęciom poprawy widoczności mięśni. Pozdrawiam serdecznie i sory za błędy <:D>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkel14a@o2.pl
Witam Mam pytanie odnośnie sprzętu. Chciałbym go zamówić, lecz chcę się najpierw upewnić. Ten sprzęt poprawia w dużej mierze mięśnie brzucha ? Ja ćwiczę regularnie m. brzucha i widać już efekty, lecz chce polepszyć komfort pracy, a każdy kto opisuje ten sprzęt to mówi że "staje się płaski brzuch" ? To prawda ? MI nie zależy na płaskim brzuchu,tylko widocznych "fałdach" mięśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abababaa
to gdzie w końcu i jaki kupic ten ab trener czy tam ab rocket zeby był solidny ??? PLISS PROSZE O OPINIE, ADREESY STRON CZY SPRZEDAWCÓW NA ALLEGRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcus
CZY WY LUDZIE JESTEŚCIE NAPRAWDĘ TAK GŁUPI ? AB ROCKET CZY AB TRENER PRAWIE W OGÓLE NIE POMAGAJĄ !!! TYLKO AEROBY I HART DUCHA DO ĆWICZEŃ,... NIE SŁUCHAJCIE TYCH CO ZACHWALAJĄ TEN SPRZĘT BO ONI ZA TO DOSTAJĄ KASĘ A SAMI TEGO BADZIEWIA NIE MAJĄ ;/ JOJ DAJECIE SIĘ NABIERAĆ NA TAKIE TANIE SZTUCZKI...POSTARAJCIE SIĘ POPYTAĆ ZNAJOMYCH KTÓRZY BY WAS NIE OSZUKALI W OPINII I NA PEWNO SZCZERZE WAM POWIEDZĄ ŻE TO NIC NIE DAJE,.. A JEŚLI SĄ JAKIEŚ EFEKTY TO BAAARDZO ZNIKOME...MAM NADZIEJE ŻE POMOGŁEM I NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ HIENOM CO Z FORUM REKLAMĘ ROBIĄ I WODĘ Z MÓZGU INNYM !!! KOLEŻANKA ZE STUDIÓW MIAŁA I CO??? PÓŁ ROKU I DUPA EFEKTÓW NIE WIDAĆ A STOSUJE TĄ DIETĘ I TYLKO TROCHĘ SCHUDŁA (DZIĘKI DIECIE A NIE AB ROCKET CZY AB TRENER) TO OSZUSTWO I NIE DAJE SUPER EFEKTÓW TYLKO ZNIKOME...JEŻELI MYŚLICIE ŻE SAME TAKIE CWICZENIA COŚ DAJĄ TO JESTEŚCIE W BŁĘDZIE, TO MOŻE BYĆ JAKO MAŁY DODATKOWY PLUS DLA LENIWYCH ALE NIE JAKO SUPER MASZYNA DO CHUDNIĘCIA CZY KALORYFERA BO TAKIEGO EFEKTU Z TYM NIE OSIAGNIECIE !!! AHA TU WYPOWIEDZIAL SIE JAKIS PIOTREK WIEC KILKA SLOW DO NIEGO - SLUCHAJ KOLEGO,...CIEKAWE DLACZEGO CHCESZ SPRZEDAC SWOJ AB ROCKET? JA CI ODPOWIEM ZEBYS MOZGU NIE WYSILAL,...OTOZ NABRALES SIE NA TO I CHCESZ SIE TEGO JAK NAJSZYBCIEJ POZBYC BO JESTES TĘPA MASA CO WIERZY WE WSZYSTKIE REKLAMY I CUDA CUDAWIANKI, MOŻE JESZCZE KUP SOBIE SLIMKE DO PICIA KTÓRA WYPŁUKUJE MINERALY I FLORĘ BAKTERYJNĄ W JELITACH I DZIAŁA PRZECZYSZCZAJĄCO CO JEST NIEZDROWE DLA ORGANIZMU !!!! JEŚLI DROGIE PANIE CHCĄ CWICZYĆ TO POLECAM AEROBY I KRÓTKIE ĆWICZENIA PO 2-3 MIN Z MAŁYMI PRZERWAMI BO DZIĘKI TYM PRZERWOM SPALA SIĘ NAJWIĘCEJ TŁUSZCZU NO I OCZYWIŚCIE DIETA TAK WAM POWIE KAŻDY TRENER A NIE OSZUSTKI CO SIĘ ZAPISUJĄ NA FORA I REKLAMUJĄ SWOJE PRODUKTY ŻEBY KASĘ ZBIJAĆ ;/ ŻAL TYCH HIEN I TYCH CO SIĘ NABIERAJĄ...MAM NADZIEJĘ ŻE WAM POMOGŁEM !!! ĆWICZCIE KRÓTKO ALE INTENSYWNIE I REGULARNIE I STOSUJCIE DIETE I ZRZUCICIE KILOGRAMY...POZDRAWIAM CIEPŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tommek
Ja jestem bardzo zadowolony z tego urządzenia. Kupiłem ten Ab Rocket na www.importmania.pl, przesyłkę dostałem na 2 dzień kurierem (wysyłka była gratis) wszystko co w zestawie z TV i zacząłem robić formę - do wakacji trzeba się "ogarnąć". DVD z treningami jest OK, ale i tak ćwiczę własnym "programem" o nazwie "pakuj ile sił", fajnie bo plecy nie bolą jak się macha te brzuszki, a jak chce bardziej wydajniej ćwiczyć to zmieniam sprężyny na "czerwone" wtedy naprawdę czuć mięśnie brzucha. BTW: Podobno brzuch jest w 2 wersjach, kaloryfer i boiler ;) jeśli masz tą drugą opcję kupuj Ab Rocket i ćwicz tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtaskrs
Kupiłem właśnie ten sprzęt na allegro z firmy fotnes-pro za 129 zł z przesyłką. Jest to ulepszona wersja AB X rocket poprzez zasttosowanie mozniejszych materiwłow. Do zetstawu dołączyli w cenie Flex Master do wykonywania innych ćwiczeń np rąk, pleców. Mam nadzieje ze przyjdzie mi jutro albo pojuytrze i napisze po kilku tyg jakie będą efekty. Czy to urzadzenie jest warte czy tylko przereklamowane. Ale myślę że powinienem byc zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ab kaja
Podpowie mi ktoś czy to jest normalne ze jak ćwiczę to podnosi mi sie siedzenie??? tez tak macie ? może ja mam złą pozycje pozdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instruktor fitness
Napisze tyle dziadostwo jak nie wiem zgadzam sie opinią Bartbart nie ma dokłądnej pozycji do wykonania pełnego brzucha a po drugie kregosup dolnej czesci tak boli ze szok jak chcecie chodzic o lasce to polecam.JESZCZE RAZ ODRADZAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Czy ma ktoś do sprzedanie takiego AB Rockera? Ja bym była chętna kupić za nie wielką sumkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_0419
mam New rocket, zakupilam go 2 tygodnie temu, ćwicze codziennie. na poczatku zaczelam od 100 brzuszków...za pare dni 200 a pozniej przeszłam na 500 dziennie..zero zakwasów, bo w tym wlasnie o to chodzi, a efekt zajebisty:Dtoche do tego pobiegałam i poskakałam w miejscu przez jakies 5 minut, pije litre wody mineralnej dziennie, nie przestrzegam zadnej diety. 2 tygodnie temu wazylam 55kg, a teraz waze 52,5:) do lata jeszcze dlugo, ale jak tak dalej pojdzie bede miała płaski brzuszek. miesnie mi bardzo stwardniały i brzuszek spadł i to tak dośc dość:):):) polecam:) do tego ograniczyłam słodycze...zwłaszcza czekolade jestem szczesliwą mamusia, dwójki dzieci:) wiec po poroddzie trzeba było sie wziąść za siebie;P szczerze polecam mamom, ktore chcą sie pozbyć tego ciasta na pierogi;D pozdr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_80
Kupiłam za 117 zł z przesyłką na allegro ab rocket twister. Ćwiczę na nim od dwóch tygodni i dopinam się w spodniach sprzed ciąży a to o czymś świadczy. I tak jak tu napisał gościu jakiś że płacą nam za dobre opinie- to ściema, nikt mi nie płaci za to że schudłam na serio!!!!!!!!!!! Jakby tak było to bym więcej chciała. Na forum każdy może dodać opinię- nie jestem podstawiona- mam dziecko i chciałam schudnąć duuużo samozaparcia, lekka dietka tzw MŻ( mniej żreć) i efekty sa porażające. Dodatkowo na twisterze można skośne mięśnie brzucha wytrenować więc jak najbardziej polecam- siedzisko się kręci i to jest fantastyczne. Nie lubię ludzi którzy odradzają bo to są "oszuści". Nikt nikogo nie oszukuję- oszustwem są te wszystkie cudowne tabletki które niszczą wątrobę oraz cudowne pasy które odchudzają- to jest oszustwo a sprzęcik do ćwiczeń jest fantastyczny- ogólnie ja polecam bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, od dziś mam ab rocket ale nie mam intrukcji obsługi... jakie sprężyny używa się na początku ? czarne ? prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_80
DO Kasienka22113: Spręzyny ja dobrałam takie które mi pasowały ja musiałam zacząć od tych najmocniejszych ponieważ dość dużo ważyłam i nie dałam rady "latać lekko" na tych najlżejszych. W miarę upływu czasu zmieniłam na najlżejsze bo one zmuszają mnie do ruchu a nie całkowite poleganie na maszynie :) Także wypróbuj sobie sama nie koniecznie trzeba się trzymać tego co piszą w instrukcji. Instrukcję możesz znaleźć w internecie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gisel
W teorii wygląda to super: ćwiczysz brzuch bez obciążania pleców i karku. W praktyce ćwiczenia są mało efektowne i lepiej już zrobić serie 10x20 na macie przy łóżku niż 500 powtórzeń na tym cudaku. Efekt dużo lepszy i nic to nie kosztuje. Jest wiele sposobów robienie brzuszków, które nie obciążają pleców a rocketa serdecznie nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodman
Czytam i czytam i jak to zazwyczaj bywa ilu Polaków tyle opinii. Jedni twierdzą, że to totalny syf inni , ze super sprawa . Stwierdziłem, że przekonam się sam i zamówiłem dziś to urządzenie aczkolwiek trochę inaczej się nazywa - Ab Trener -, a 129zł z przesyłka to nie majątek . Jeśli będą do tego efekty bez bolącego kręgosłupa to będę zadowolony :) jeśli nie to stracę trochę kasy ... ale czego to człowiek nie zrobi żeby parę kg z brzuszka zrzucić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodman
Niestety mam to już jakieś 2 tygodnie i faktycznie muszę stwierdzić , że szkoda na to kasy :( . Słabe sprężyny (ważę 90kg to możliwe , że ja za ciężki do tego jestem) w moim przypadku nie da się dobrze ułożyć ciała kark boli jak przy normalnych brzuszkach , a sam efekt tych ćwiczeń jest faktycznie mizerny. Bardziej czuję mięśnie brzucha po 20 normalnie zrobionych brzuszkach niż tu po 100. Kolejne urządzenie mające się sprzedać, a nie faktycznie pomagać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×