Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta z brzuszkiem

AB Rocket ma ktoś

Polecane posty

Gość Co_robic_
Ja mam ab rocket od 4 miesięcy ćwiczę codziennie rano 50 brzuszków i wieczorem 50 brzuszków jestem na diecie (na czas grilla, świąt imienin - zaprzestaję diety :P) i powiem Wam, że jestem naprawdę zadowolona, trochę jeszcze muszę popracować "bocznie" żeby oponki zlikwidować Uważam, że jeśli ktoś po miesiącu się nie znudzi, tylko będzie rzetelnie codziennie ćwiczył to naprawdę warto! pleców może aż tak super nie masuje, ale kark rzeczywiście nie boli. Najlepiej postawić go zaraz obok łóżka, żeby się aż potykać i powiesić na ścianie w pokoju swoje bikini - motywuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papaj
To ze ćwiczysz brawa Ci za to ale 50 brzuszkow to tak trosze za mało stanowczo to nie wystarcza ja robie sobie rano i wieczorem sesje po 20 min i od tego sa prawdziwe efekty mam go od ok 3 miesiecy i efekty sa powalajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartbart
Beznadzieja...nie polecam....nie dajcie się nabrac kupiłem oryginalny po reklamach w TV....nie wiem kto go tak zachwala...ale chyba osoby które tym dziadostwem handlują!!!!...Mój oryginalny sprzęt rozsypał się po trzech dniach...poza tym pozycja przy cwiczeniach jest nie do przyjecia...kto wie jak cwiczyc rozumie o czym piszę...niby wałki masuja plecy?...hahahahaha!!...tylko tyle można napisac...Zapomnijcie o wyrzucaniu kasy...lepiej zainwestowac w piłkę i na niej pocwiczyc...plus dieta i będzie ok...naprawdę nie polecam...Bartek z Olsztyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groby P
chca kupic ab rocket ale no niewiem jedni mowiom ze to dobre ini ze zle wiec jak w koncu z tym jest bo chcialm bym do nastepnych wakaji schudnac i miec kaloryfer chociaz mlaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomee
Jeżeli ktoś kupił za 100 czy 150 zl Ab rocketa i śmie twierdzić, ze jest to oryginał to jest kompletnym idiotą. Na allegro sprzedawane są same podróby, a tu polecaja je ich sprzedawcy. Ludzie nie dajcie się nabierać. Oryginał kosztuje 299 zł wiec jakim cudem ktoś robi wam prezenty za 150 zl, nie mówiąc już o tych za 75 zł - śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartbart
Kupiłem za 299 oryginalny,zamówiony zaraz po reklamie w TV.....skoro to taki cudowny sprzęt oddam go za 100 zł!!!!!!!!!......razem z fakturą i gwarancją!!!!!Byle się pozbyc!!!....Pisze poważnie....ktoś chce?????.....do zestawu dostałem przepisy na pyszne jedzonko,oczywiście sprężyny....Moim zdaniem to totalne dno!!!!!!!Ale chętnych zapraszam....uczciwie uprzedzając co mysle o tym wynalazku.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomee
Jezeli masz orginal to go kupie. Mozesz wzstawic na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the shape
ja moge z czystym sumieniem polecic ab roketa.mam go juz ponad miesiac i musze przyznac,ze jest super...moze nie mam jakis bardzo widocznych miesni brzucha,ale na pewno moge powiedziec,ze ab roket spala tluszcz a nie tak jak 6w,ktora owszem wyrabia miesnie,ale pod tluszczem raczej nie sa zbyt widoczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pregol
z czystym sumieniem moge polecic ab rocket mam go juz trzy miesiace codziennie robie okolo 5 tysiecy brzuszkow ale gdy bym sie sprerzyl to bym wywinal z 10 ale jestem troche leniwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziula7701
Nie polecam Ab rocketa! Mam go od kilku miesięcy, ćwiczyłam regularnie przez trzy miesiące, dodatkowo zasuwałam na rowerku przez pół godziny. Fakt miesnie stwardniały, ale oponki pozostały!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matur
Ja mam od miesiąca ABrocket- oczywiście z allegro za 120 zł. Ćwiczę 10 min rano i wieczorem- bardzo intensywnie nie łapiąc się za uchwyty. Abrocket naprawdę pomaga wyrzeźbić sylwetkę ciała. Po 1 miesiącu jest lekko widoczny kaloryferek, aż każdy się dziwi co zrobiłem ;D. Naprawdę jeżeli ktoś intensywnie się weźmie do tego to na bank ma ładny brzusio .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmt
czesc! Mam do sprzedania ab rocket za 70 zl - chce ktos? Mialam wypadek i nie moge cwiczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoOsSiAaA
Cześć wszystkim:) Ja ćwiczę już od ponad dwóch tygodni na Ab rockecie- tym z allegro za 110zł. Robię 300 brzuszków dziennie, 100 bez trzymania się uchwytów, 200 normalnie. Wychodzi ok 7 minut. Dodatkowo ćwiczę 30 minut na rowerku stacjonarnym- też od dwóch tygodni. Przez ten czas zgubiłam 2 cm w talii. To jest dla mnie bardzo duży postęp, gdyż wcześniej nie działały na mnie żadne brzuszki i tego typu ćwiczenia. Dziewczyny, bądźcie wytrwałe, a na pewno będą efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eKamil
Heyy. A ma ktoś z Was jakis szczegółowy plan treningowy ab Rocket? Ważna jest systematycznoć i należałoby rozpisać jakiś tygodniowy rozkład ćwiczeń. Owszem, na płycie są podane przykładowe ćwiczenia, ale nie ma mowy o tym, ile razy dane ćwiczenie ma być powtarzane. Myślę, ze zwykłe ćwiczenia góra-dół są monotonnne i trochę nie mają sensu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eKamil
Aby ćwiczenia na ab rocket przyniosły zamierzony skutek, muszą być wykonywane poprawnie. jakies pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_wie
a może ktoś chciałby kupić ORBITREK , mam do sprzedania , stan b.db. cena do negocjacji, jestem z Warszawy. przeprowadziłam się i nie mieści mi się w pokoju, ale byłam z niego bardzo zadowolona. mój mail kasia_wie@wp.pl Kacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka75
Najtańszy AB Rocket za 84 zł www.swistak.pl/uzytkownicy_aukcje/Idelfix.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina31
Witam Ja ćwiczę na Ab Rocket dwa razy dziennie po 20 min od 2 miesięcy i efekty są widoczne - zdecydowanie. Mój brzusio jest cudowny. A co do rozwiązań technicznych, nie trzeba pchać nóg pod kaloryfery czy też wersalki, w bardzo wygodny sposób można robić brzuszki,a co najważniejsze kręgosłup nie jest obciążony. Właśnie zastanawiałam się nad rozbieżnością cen tego produktu. Gdzieś wyczytałam, żeby uważać na tanie podróbki. Mając to na uwadze poszukałam profesjonalnego sklepu internetowego i zakupiłam w sklepie fitness24.com.pl i to był strzał w dziesiątkę. Następnego dnia po złożeniu zamówienia miałam urządzenie u siebie i mogłam przystąpić do ćwiczeń. Polecam wszystkim! P.s. za jakiś czas pochwalę się dalszymi osiągnięciami na tym cudownym urządzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich zadowolonych i mniej zadowolonych.Urzadzenie trzeba uzywać systematycznie.Nawet tych kilka minut ale codziennie daje murowane efekty.Kobiety kore urodziły dzieci niech sie nie łudzą ze rozciagnieta powloka brzuszna wroci do poprzedniego stanu a juz niektore mysla ze beda leiej wygladały jak przed ciażą bo kupiły AB Rocket.Wtrwałości i sumienności .Z samego posiadania urzadzenia się nie chudnie.Trzymama za was kciuki.ja juz schudłam .Spodnie zaczynaja mi wisiec.Od kilku lat chciaam schudnąc i mi sie nie udało.AB Rocket mi Pomógł.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna55
mam ab rocket od 2 dni. powiem szczerze ze z poczatku myślałam ze to jakiś szajs ale drugiego dnia ćwiczeń poczułam mięśnie swojego brzucha. oczywiście nie myślcie że to urządzenie za was bedzie robić brzuszki, ale naprawde je ułatwia. wystawiam mu dużą 4! ja kupiłam sprzęt na allegro za 99 zł i polecam wam jeszcze dokupić fleksmaster (jakieś 29 zł) jest świerny można wykonywać ćwiczenia na pośladi i nogi. tym samym ab rocket stał się wszekstronnym urządzeniem nie tylko na mięśnie brzucha ale co dla mnie ważne także na pośladki!!!. aha wystarczy ćwiczyć jakieś 10 min dziennie! odezwę się za jakiś czas by powiedzieć o efektach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flakon
Jeśli boli Was brzuch po "brzuszkach" to znaczy, że nie robicie ważnej rzeczy. Mianowicie, po "brzuszkach" trzeba przyjąć pozycję jak do robienia "pompek' / na wyprostowanych rękach/ i mocno / ale przecież nie do zerwania mięśni/ wypchnąć brzuch do przodu. To odpręży mięśnie brzucha i rozciągnie je po tych "brzuszkach". I potem nie cierpimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proAnka33
Ja polecam dodatkowo do ćwiczeń błonnik owsiany, który kupiłam na www.fitness24.com.pl 39,5zł za 0,5 kg i schudłam już 3kg , oczywiście ćwicząc na AbRocket . polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryann
Myślę o tym sprzęcie- bo nie drogi, a zareklamowany pod moje potrzeby. Ale czy na pewno? Potrzebuję wzmocnić mięśnie kręgosłupa(i brzucha równocześnie- oczywiście) ważę 80kg. Wytrzyma takiego faceta? Czy za czymś innym się rozejrzeć? I szukam motywacji, może ten zakup sprowokuje mnie do ćwiczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaqb
Witam, Bolesna prawda jest taka, że ćwiczenie na jakichś wynalazkach, zwłaszcza jeżeli macie tzw. oponę, niewiele da. Owszem, może i ćwiczenia na tym "cudzie" wzmocnią mięśnie waszych brzuchów, może nawet i zaczną one być lepiej widoczne po jakimś czasie, ale - nie oszukujmy się - żeby chudnąć trzeba się porządnie ruszać i skończyć z obżeraniem się. Nie ma innej rady. Bilans kaloryczny musi być ujemny - inaczej się po prostu nie chudnie. A tłuszcz zaczyna się spalać po około 20 minutach ciągłego ruchu. Moim zdaniem najlepsze jest bieganie. Kiedyś tego nie znosiłem - teraz nie mogę bez tego żyć. Może czas spadania mojej wagi nie jest rewelacyjny - zajęło mi to w sumie około 3 lat, ale z 98kg jakie ważyłem (przy wzroście 179cm), obecnie ważę 82kg. A tak na prawdę regularnie biegać zacząłem może rok temu (regularnie, czyli co najmniej 4 razy w tygodniu po 1 godzinę dziennie). Łatwo jest się zapuścić, ale nie łudźcie się, że w ciągu miesiąca uda się zrzucić to, co zapuszczało się przez kilka miesięcy. Pozdro, Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryann
Nie zamierzam chodzić po wybiegu, tylko wzmocnić mięśnie kręgosłupa. Czy to zadziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×