Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta z brzuszkiem

AB Rocket ma ktoś

Polecane posty

Gość em__es
Moj chłopak kupiła ab rocket nie rpzez TV market i zaplcił chyba 150 pln... pozyczył mi go i cwicze sobie :) ogolnie jest spoko bo krzyze i kark nie boli:) ale nie powiem miesnie brzucha czuc :):) ja cwicze dopiero tydzien ale mam troszke tłuszczyku :P i nawet nie tak bardzo chodzi mi o to zebym miała widoczne mięśnie tylko żeby tłuszczyk zgubic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwark
Hej, czy ktos mogl by mi przegrac plyte z cwiczeniami, dolaczona do Ab Rocketa? Jest calkiem pomocna, a moja niestety szlag trafil. Bede wdzieczny za kontakt mailowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po tym na brzuchu są widoczne mięśnie brzucha? Czy może jest jeden cały ( nie wiem jak to opisać) ? Bo wolałabym jednak, żeby nie było widać wszystkich mięśni z osobna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE W TV MARKECIE
NIE KUPUJCIE W TV MARKECIE CENA MA SIE NIJAK DO JAKOSCI. NA ALLEGRO JESWT DOKLADNIE TO SDAMMO TEZ Z CHIN WSZYSCY BIORA Z CHIN A TV MARKET MA TAKIE CENY BO PRZECIEZ MUSI SIE UTRZYMAC I ZAPLACIC ZA REKLMY W TV. POWTARZAM NA LLEGRO JEST DOBREJJAKOSCI AB ROCKET ZA 30% TEGO CO W TV MARKECIE. WIEC NIE WARTO PRZEPLACAC. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta-Sopot1
Szczerze mówiąc, to AB ROCKETY z allegro to niezły szajs. Zresztą dowiedziałam się od kolegi, który sprzedawal je na allegro, że wszystkich z allegro ścigają za sprzedawanie podróbek a co za tym stoi, każdy kupujący też łamie prawo.. Dlatego kupujcie wyłącznie markowe produkty, jeżeli chcecie mieć wysokiej jakości produkt. ps. wracając do osoby która pisała 30%taniej, haha.. buty PUMA lub NIKE tez można kupić za 80zł a nie za 250zł i też są szyte w chinach jak orginały. Ale czy jakość jest taka sama, to każdy może Sobie Sam odpowiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joolja
Do Marty z Sopotu. Pół roku temu kupiłyśmy sobie z koleżanką LegMagic - ona oryginalny, za prawie 400 zł, ja allegrową "podróbę" za 80 zł. Nie da się ukryć, że mój sprzęt nie jest wykonany tak porządnie jak jej, ale efekty są DOKŁADNIE TAKIE SAME, czyli świetne. Nie wiem więc, po co miałabym płacić ponad 400% tego, co zapłaciłam... Dla snobizmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIA-Zielonka82
Do: ewa-fitness-wawa Dzięki za info. Ab Trener jest naprawdę super. Dzisiaj robię małą przerwę bo przesadziłam wczoraj z ćwiczeniami, aż mam zakwasy. ;) Nawet mój mąż zaczął ćwiczyć na Ab trenerze , chyba pierwszy raz w życiu haha... ;) Napiszę później jak tam się kształtuje mój brzuszek. Buziaki dla Tych, które już myślą o wiośnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie w tv markecie
do Marta-Sopot1 marta co do scigania to hmm dziwna sparwa bo osttanio ucicho i w samym okresie koniec 15 stycznia- 25luty na allegro sprzedano ok 1100 ab rocketow za ok 100zl sztuka to cena srednia bo sa i po 170 i po 80 ale ... to jest dokladnie to samo co ma TV Market. tV Market ma towar z Chin tego jestem pewna na 100% wiem to i juz. Kazdy z allegro tez bierzez chin nikt inny tego nie produkuje tylko chinczycy. Mam ab rocketa zAllegro widzialamz Tv Marketu to dokladnie to samo. a jesli myslisz ze to cos innego sprawdz porownaj. Nie oszukuj nikogo i samej siebie chyba z e placa Ci z apisanie tych bredni. Bo wiemz etak sie robi placi sie za pisanie dobrych postow. Powtarzam TV Market ma to samo co allegro tez z CHIN. Ale maja drozej bo musza pokryc koszty reklamy telewizyjnej. wiem co pisze. Nie dajcie sie oszukac i uwierzcie z etu warto oszczedzic i kupic z allegro nawet jesli sprzet sie nazwya inaczej bo to nie ma znaczenia. zreszta jakby ludzie nie mieli zaufania do allegro to by nie kupili ponad 1000zsztuk wtak krotkim czasie. wiem z e4Tv Market to boli bo na tym traca ale liczy sie cena i jaos amiedzy tymi produktami roznica to tylko cena nie jakosc TEN SAM TOWAR Z CHIN MAJA WSZYSCY! a z allegro usuwaja ale chyba bardzo nieskutecznie:) jak widac:) usuwali ale jakos ucichlo i sprzedaz wrocila. Nie s ato podrobki w China ch robi taki sprzet mnostwo firm. nie dajcie sie zwiesc i kupujcie na allegro bo nie warto przeplacac. zreszta w chinach to kosztuje i tak malutkie pieniadze ok30 zl moze mniej:) kupujecie na allegro nie obawiajcie sie a.. i nie wiem czy wiecie ale ktos zalozyl sparwe tv marketowi bo strzelily sprezyny podczas cwiczen a nie slyszalam i nie czytalam by peklo komus z allegro?! Pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marekmąż
Piszesz totalne głupoty. Wiem bo kupiłem podróbkę na Allegro i zwróciłem ten chłam. Śruby się powyginały po 3 dniach ćwiczeń. Nie zgadzam się z Tobą wcale. To tak jak kupno rowerka treningowego. Są one również produkowane w chinach a jednak są różnej jakości, można kupić za 150zł i można za 350zł. Zdecydowanie polecam firmowe produkty z gwarancją i serwisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka1111
heh gwarancja i serwis wTV Markecie heheh dobre.. oszuukja jak moga nie przyjmuje do gwarancji sciemniaja nie mozna zwrocic towaru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyzby pech
Tydz temu kupiłam Ab rocket z Allegro za 145zł.Nie dość ,że śmierdzi jak\\\\\\\"chińszczyzna\\\\\\\" , to po złożeniu okazało się,że jedna strona jest odchylona dość sporo> Napisałam do sprzedawcy-\\\\\\\"odpowiedziała, że nikt nie zgłaszał takiego problemu i ona sama w domu tez na odchylony w lewą stronę i jej nie przeszkadza w ćwiczeniu\\\\\\\" .Widać sprzedają bubel. Czy komus tez cos takiego się zdarzyło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpeciorek
wiec i ja wtrace swoje 3 grosze. Jeszcze w polowie grudnia wazylam 82 kg, teraz waze 76. Staram sie trzymac diete aczkolwiek dosyc czesto pozwalam sobie na slodkosci itd. Cwicze na steperze okolo 30 minut dziennie. W styczniu zamowilam ab rocketa.Zamawialam go na allegro w pelni swiadoma ze kupuje podrobke. Zaplacilam cos kolo 100 zl. Mialam ciezka sesje wiec wtedy nie cwiczylama le tak to codziennie robie partie brzuszkow robie ich po 100 3-4 razy dziennie. Ze sprzetu jestem bardzo zadowolona, nic nie szwankuje, czasem lekko skrzypi ale nie przesadzajmy, nie oczekujmy cudow. Brzuszek mi sporo schudl, z pewnoscia jest to zasluga wszytskiego po kolei. Nie mam jeszcze miesni bo zeby miesnie byly widoczne trzeba zrzucic caly tluszcz, ale naprawde jest roznica. Mam dziwna budowe bo pod biustem jestem \"w miare\" szczupla, problem zaczyna sie od pepka. Na te miesnie ab rocket chyba az tak nie dziala ale trzeba byc systematycznym i konsekwentnym. Ja z calego serca polecam wszytskim tym ktorzy sa swiadomi czego chca. Nie oszukujmy sie, same posiadanie jakiegolwiek sprzetu nic nie da, trzeba cwiczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na allegro..warto
Przestancie pisac ze z allegro to bubel nie nakrecajcie swiadomie sprzedazy TvMarketowi bo oni tez biora z CHin wiem to na 100%! Z allegro warto kupowac, jak cos jest nie tak co sie zdarzea(w TV Marketowskim Ab Rocket pekaja sprezyny, powstaja rany na plecach) to trzeba ten sprzet wymienic mamy na jako klienci do tego prawo. Uwazajcie tylko na wymiane w TvMarkecie nie wymieniaja sprzetu jak juz go uzyjesz co jest nie do konca normalnym postepowaniem bo jak sparwdzic czy sprzet jest ok skoro sie go nie uzyje! Powtarzam na allegro jest ok i warto wydac 100zl a nie 300zl bo to jest ten sam sprzet. Pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka24
ćwiczę piąty miesiąc i jestem happy zgubiłam 10 cm w pasie i 2 w biodrach i ćwiczę nadal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariSSa
A ja kupilam na Allegro za 150 zl a nie za 300... Nie mam jakiegos wielkiego brzuchola, ale chce miec ladna figurke na lato :] Ja jestem bardzo zadowolona. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariSSa
I Jeszcze jedno , zeby zgubic tluszcz na brzuchu to ab rocket nie wystarczy, zapisujcie sie tez na basen , tam wszystkie miesnie dzialaja!!! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulka29
w koncu ktos normalny.. pewnie z e wystarczy taki za 150zł a nie z a300zl skoro to to samo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erevan
kupie tanio oryginalny abrocket, tel 503-035-538

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na allegro
sprzedam ab rocket za 130zł!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na allegro znajdziesz tanio
na allegro kupisz ab rocket nawet za 90zł wiec nie przeplacaj w TV Markecie po co wydawac 300zl???? pozdarwiam..a tylko PR TV Marketu ie pioszcie mi tu ze u nich jest oryginalny bo kazdy z nich jest taki sam Wy placicie za koszty reklamy inni nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHIDA
witam! ja kupiłam sobie ab master w TV MANGO za 199ZŁ i co najważniejssze MADE IN GERMANY! Dlaczego tak tanio ?bo jeszcze nie reklemują tego -cena tylko do maja taka niska-w tv markecie to jużkosztuje 492zł żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enjoyy
Witam, Mam w domu AB Rocket-a ćwiczy na nim mój tato...ze średnim skutkiem ale od determinacji tez wiele zależy. Ja natomiast kupiłam popularną agrafkę zwaną również motylkiem za 15 zł w supermarkecie i ze zdumieniem stwierdziłam ze zastępuje ab rocket-a leg magica....moze nie nadaje się dla muskulaturnego mężczyzny ale dla kobiety jest w sam raz. Wydatek jest niewielki ale za to efekty powalające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość christophesw
zacząłem cwiczyc od października, około 1000 brzuszków dziennie (info dla początkujących: to naprawdę niewielki wysiłek) i do lutego 2009 zrzuciłem 10 kilogramów. ale nie liczcie na sam sprzęt, do tego potrzebna jest dieta. zrezygnowałem jednocześnie z jedzenia tłustych rzeczy, potraw smażonych tylko gotowane, do tego dużo owoców i warzyw, zwłaszcza wieczorem zamiast kolacji. do dnia dzisiejszego waga utrzymuje się na poziomie który mnie satysfakcjonuje. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki maus
Witam.Mam klopot z kregoslupem-dyskopatia l4-l5 s5-s1-wzrost 186-waga 92.Zauwazylem ze przybieram na wadze bo nie moge normalnie cwiczyc.W zwiazku z tym nie wiem czy kupujac ten sprzet i cwiczac nie uszkodze sobie gorzej kregoslup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do miki maus
też mam problem z kręgosłupem dokładnie w kręgu L4 wcześniej gdy robiłem brzuszki bez AB Rocketa to po ćwiczeniach bolał mi kręgosłup więc nie mogłem przesadzać z ćwiczeniami, aż w końcu kupiłem AB Rocketa (na allegro tańszego) może efekty nie są zadowalające bo ćwiczę prawie trzy miesiące i mało co widać :) ale przynajmniej nie nadwyrężam kręgosłupa i nie czuje bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo. ja z prosba o porade:] chcialabym zakupic jakis sprzet zastanawiam sie nad leg magic oraz nad abrocket nie wiem ktory wybrac;/ chce bowiem zrzucic tluszcz z brzuszka ud i posladkow, abrocket w wiekszosci dziala na brzuch a legmagic nauda i posladki...czy na legmagic tak samo nintensywnie cwicza miesnie brzucha?? chcialabym zrzucic te okropne oponki:( wazae okolo 65kg i mam 170cm wzrostu... co tu zzrobic????? czekam na odpowiedz:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprytka
Witam Wszystkich, ja ćwiczę na AB Rocket od tygodnia i faktycznie kark nie boli i brzuszek ładnie pracuje mam nadzieję że efekty jakieś da przy codziennych ćwiczeniach. Jest tylko jeden problem bo jak dłużej ćwiczę to boli mnie krzyż:( nie wiem czy źle coś robię i trzeba mieć odpowiednia technikę.....może jakoś wypracuję sobie tą technikę i będzie ok Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki maus
Witam.Kupilem AB Trener-cwicze codziennie,tzn robie 200 tzw brzuszkow.Kregoslup na razie nie boli.Ile minut,lub brzuszkow robicie dziennie?Macie jakąs okresloną godzine co do cwiczen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, mam do was gorącą prośbę. potrzebuje pilnie płytę do ab rocket. moja maleńka córeczka zniszczyła mi ją. będę bardzo wdzieczna za pomoc i napewno się odwdziecze :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×