Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta z brzuszkiem

AB Rocket ma ktoś

Polecane posty

Gość po pierwsze
tylko wtedy jeśli masz dużo samozaparcia do ćwiczeń, mięśnie bolą jak diabli, więc trzeba się dobrze zmotywować. Przy słomianym zapale, nie warto kolejny mebel w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seqoya
mam ten sprzęt od dwóch miesięcy, jeśli ktoś chce wiedzieć więcej na ten temat >>> seqoya@onet.eu również www.poradyuroda.mojeforum.net :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seqoya
spokojnie ćwicząc 3x dziennie można zrobić 3.000 brzuszków, mając dzieci ćwicze z przerwami i efekty sa powalające a jestem po 3 ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...mała mi...
seqoya ale jak długo trzeba ćwiczyc żyby zgubic ten okropny brzuchol?? miesiąc wystarczy czy nie bardzo??:] Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urabura
miesiac eheheh dobre sobie ,dziewczyno to trzeba miesiecy ciagłych treningów a nie miesiac i juz myslisz ze bedziesz miała płaski brzuszek ,za piekne by to było, powodzenia i życze wytrwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...mała mi...
znaczy sie...no ja wiem... ale chodzi mi czy miesiąc starczy zeby było widać jakiekolwiek efekty...:) nie mówie ze mam miec płaski brzuszek bo to nie mozliwe jest:] ale czy chociaz troche to pomoze:] Pozdrawiam:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała mi ciężko powiedzieć ile czasu tobie zajmie, bo to kwestia indywidualna, każdy jest inny, w moim przypadku efekty są zadziwiające i szybkie. Nigdy nie będe żałować tego zakupu, jestem bardzoooo zadowolona i nie oddałabym go za żadne skarby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochagochagocha
Witam...kolejna nasadka(zaczep), która jest na sprężynie mi pękła...dziś już sie ostro wku..i wysyłam reklamację...może ten sprzęt działa tylko 2miechy i sie zużywa... Oczywiście sprężyna wbiła mi się w udo i ledwo chodzę.. Sprzęt jest nie trwały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie kupiłam, dziś przyszedł, poćwiczyłam chwilkę dla wypróbowania, na razie na tym najłatwiejszym poziomie( są sprężynki do regulacji) mam zamiar ćwiczyć regularnie więc mam nadzieję, że do pełnego lata będzie widać efekty :) Na allegro zamawiałam, polecam gorąco ten sposób zakupu, gdyż tam są o wiele tańsze niż w tele zakupy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WD
jestem importerem i sprzedam ab rockety taniej niz na allegro(na allegro bede wystawial za kilka dni) jak chcecie kupic to real6156@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam ab rocket. Cwiczylam 1 dzien i tak mnie wszystkie miesnie brzucha bola, ze nie moge cwiczyc. To chyba skutkuje bo czeje wszystkie miesnie, nie nawet boczki. Dzisiaj probowalam cwiczyc ale nie daje rady bo tak boli. Moze jutro. Jak dlugo dziennie cwiczycie, ile tych brzuszkow musze zrobic zeby byly efekty? Czy cwiczycie razem z dziewczynami z plyty? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaxxxxxxxx
witam. wczoraj kupilam ab rocket i jedna rzecz mnie niepokoi. nie ma takiego oporu o którym czytałam. założyłam te najmocniejsze sprężyny i nic nie czuję a ważę ok. 60 kg. kupując go myślałam że to będzie działać na zasadzie oporu w dół a tu nic spokojnie mogę się położyć. czy któraś z was ma podobnie czy może ma ten opór??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaa
naaa allegro kupicie na pol ceny taki sam jak w tv market :) polecam serdecznie - mile cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Czy ktoś mógłby odpowiedzieć mi na moje wcześniejsze pytania. Tak poza tym to po 3 dniu ćwiczeń ab rocket mi się popsuł. Właśnie jestem w trakcie reklamacji. Czekam na to urządzenie z utęsknieniem i ćwiczę sobie na sucho. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziolinka
hej ja mam ab rocketa od 2 miesiecy.... przeczytalam niektore wypowiedzi i bylam w szoku 25 minut? to jakas bzdura ja zgubilam kilka cm w talii a brzuch mam plaski a oto jak cwicze najpierw 30-40 minut na stepperze, potem 5 minut na ab rockerze (wychodzi ok 400 brzuszkow), potem na figgure twimmerze (takie kolko- dziala na skosne miesnie brzucha) potem ok 15 min cwiczen na nogi a potem porzadne rozciaganie ogolnie ab rocket dla mnie jest ok bo nie obciaza miesni karku i lekko sie cwiczy, czasami robie na nim cwiczenia z pilatesu ale raczej rzadko a jesli szkoda Ci pieniedzy kupo po prostu hula hop :) ja nie uzywalam ale kolezanka powiedziala ze jest super :) powodzenia mlodej mamie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem czy ktoś jest w stanie zrobić 400 brzuszków w ciągu 5 minut. To jest jakieś 300 sekund , więc wychodzi , ze przy ciągłym ćwiczeniu robisz 1.33 brzuszka. Moim zdaniem to nie jest możliwe więc nie dołuj ludzi. Ja robię 300 brzuszków dziennie ale nie od razu. Nie zmyślaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziolinka
omg pomylillam siea nie zmyslilam:|. robie 200 w ciagu 5 min (po 100 przerwa) a robie 2 razy dziennie, raz po stepperze jak pisalam wczesniej a drugi raz juz bez dodatkowych cwiczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi07
HEEJ dziewczyny !!! i ja mam to cudo + Leg magic , ćwiczę 3-ci dzionek , czekam na efekty,Ja ćwiczę rano i wieczorkiem ,złapałam zakwasy , allle dalej jazda! POZDRO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Witam !!! Hej Dziewczyny ? Nie słyszałyście czasami gdzie w Krakowie znajduje się jakieś studio z najnowszą kosmiczną platformą wibracyjną - soniczną ? Ponoć jest to największy HIT !!! I nazywa się STANDINGMATE. Kuzynka z Warszawy nie może się nachwalić co ta maszyna potrafi , wyniki są już ponoć po paru razach . Ponoć jest to pierwsza maszyna w świecie która bije na łeb wszystkie platformy wibracyjne . Dajcie znać jak byście coś wiedziały ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agun
Zamowiłam na allegro ab rocket jestem zadowolona w 100 %... nie boli mnie kregosłup oraz był o wiele tanszy (100zł) a nie 300 tak jak w tv... widze juz efekty i przynajumniej czuje ze naprawde cwiczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna pani
ja tez zakupilam ab rocket na allegro. jest oryginalny, a kosztuje 3 razy mniej, niz w tv market.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka1989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka1989
Mam do sprzedania ab rocket w bardzo dobrym stanie cena 200zl do uzgodnienia:) prosze o kontakt na gg 7179799 badz mail olivia1989@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia221
Kupiłam u nich Ab Rocket ... sprzęcik działa i cena jest 3 razy niższa jak na TV Market .....Polecam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor991
Witam ja mam AB Rocket od jakiegoś tygodnia i naprawdę widać efekty w przeciągu schudłem 7 kg. Tylko trzeba ćwiczyć na nim. Wystarczy od 5 do 20 minut dziennie i efekty będą widoczne. Gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam to i to
Słuchajcie ja mam leg Magic i Ab rocket..i powiem tak,ćwiczę po jakiejś minucie czy 2 na leg Magic za każdym razem jak wchodzę do swojego pokoju a na ab Rocket 3 razy dziennie po jakieś 15 minut,...i powiem tak.nie stosuje żadnej diety jem normalnie ale efekty są widoczne...schudłam od kwietnia jakies 3kg..i ćwicze dalej...Jestem zadowolnona z tych dwóch urządzeń i nie żałuję wydanych na to pieniędzy...więc polecam serdecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam to i to
polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×