Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

Ej co to za smętki !! ;) To wesoły wątek ma być !! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie bylam na randce od pazdziernika:D...no i na kolejna zanosi sie moze w lipcu...heh nie jest mi do smiechu ale takie jest zycie co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łosz zwolnijcie tempo bo nie nadarzam!!! :P Ama_leta to tylko Mielno, a dokladniej deptak i trawa w okolo... a najprosciej nasze polskie Morze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ama_leta ladna masz mordulke :) i cudne okularki, ja coprawda nie nosze okulatrow ale takiemi sie szalenie podobaja:) zaraz odsylam swoje:) a i jaka druga tura fotek ja tysz kce:) wow przez skype? i jestescie razme no super a widywaliscie sie nna zywo juz? nie było mnie pol godziny a te juz tyle natrzaskaly postow:D Agu ni mom Mackowego:( ja tez z kwietnia 15 tyle ze bede miala 22 publikacja prasowa 🖐️ a to kiedy slub? hehe w gole jakie pozytywne nastawienie widzie masz do tego:D jeny jak wam dobrze wiekszosc tu juz koczy studia albo skonczyla a ja na 2 roku 😭 Ja to jestem na etapie wybierania pierscionka ktorego za cholere nie moge wybrac i jak dobrze pojdzie to za pol roku sie zdeyduje:D:D:D ( a mam na to jeszcze 2 miesiace) Sniezynka gratulejszyn 🌻 fisowna teskonta czyli co facet daleko? Ama_leta a juuz do czytalam z tym,i spotkaniami z facetem, a tesciowe jak? fajni? Ama_leta samotne frustratki hehe ze niby my?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam Stare i Nowe Twarzyczki :-) W miare możliwości też poproszę o fotki :-) Aguu- ja Montera, tfuuu Testeraz jeszcze nie dostałam:-( Martuś- nie było problemu z tą pracą?? Widzę, że nie tylko ja tęskniąca... tylko z kolei ja jestem zagramanicą a moje Słonko w Polsce...Ale juz niedługo, jeszcze miesiąc i będziemy cały czas razem :-D a w przyszlym tyg on przyjeżdża do mnie :-D A mówiłam Wam,że wlutym na nasza drugą rocznicę chcemy skoczyć do Pragi? Mam tam kolegę-Węgra, który hajta się z Czeszka i chcemy zrobić sobie taki kilkudniowy wypad. Już się nie mogę doczekać, bo chciałam jechać wiele razy do Pragi, a poza tym zobaczę sie z Gaborem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ama_leta poszły fotki fisiowna oo widze ze faktycznie facet daleko. poki co musza Wam wystarczyc randki z nami:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figurka Kinga poszło :) Do wszystkich poszło bo jeszcze jedno foto dorzuciłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguu-fajne foto :-D Dobrze, że na monitorze jeszcze nie ma jakiegoś gadulca otwartego albo czegoś takiego A historie pewnie że lubimy :-D :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze babki nowy topik a Wy juz 6 stron zapisałyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinguś oni tam na szczęście nie mają neta ;) Bo znajac Maćkowego to ino by na 90minut siedział :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoo matko aleście napisały znowu:P ja zmykam takze do juterka👄 teorka..thx👄;)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ama-Leta-U mnie też był przypadek i też przez internet... Tylko,że ja z portalu randkowego... Zaintrygował mnie podany wzrost: 120 . No i tak się zaczęło i trwa już prawie 2 lata. A od Wigilii jesteśmy zaręczeni :-D :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ama_leta ja swojego małża poznałam na czacie w pokoju sex :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ama_leta super:) ja czasem tak sobie mysle, ze trafilam na swoja polowke...mamy problemy i gorsze chwile, ale nie wyobrazam sobie zycia bez niego...i jest jeszcze kilka innych faktow, ale o tym innym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a T.poszedł już spać i cisza z jego strony.. a ja tak nie lubię, tym bardziej ,że czeka mnie jeszcze nauka...w sumie to chętnie położyłabym sie spać, ale wypiłam kubeł kawy po południu i nie chce mi sie w ogóle spać... A uczyć się powinnam, bo jutro od 9 do 18 zajęcia jeszcze , aw czwartek rano egzam :-o :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm to były dawne czasy, chyba 2002 rok, wtedy jeszcze na takich czatach nie było tego tałatajstwa jak teraz :D Fajnie się tam z ludźmi gadało więc sobie tam siedziałam ;) No i tak mnie złowił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma 182 cm wzrostu, a to 120 to przez pomylke... ale on sie ze mnie nabija, że ja pewnie o czymś innym pomyślałam.. a fotki dostanę? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agu a Mackowy to na trzech klawiaturach naraz pisze:P heh widac jaką cieżka prace ma:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nic nie nadązam, ile nowych twarzy, witam witam dziewczyny uśpiłam, jeszcze tylko mój piłkarz sie gdzieś zapodział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figurka bo on taki kozak, że 3 kompy na raz testuje i do każdego musi wszystko popodlaczac, posprawdzac :P Takie tam pierdy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×