Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

Czy tylko mi teraz tak szybko chodzi kafeteria:D Czy Wam tez? Kurde tam to się faktycznie juz masakrycznie cięło i wolno chodziło... A ja sobie tak dzis myslałam ile juz zWami jestem...nie chce mi się tam tego wszystkiego przeszukiwac zeby zobaczyc kiedy pierwszy raz się u Was odezwałam:( Ale juz chyba z półtora roku będzie:)Tak mi się wydaje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wściekła Krowa no ja też sobie żele robie :) o fajnie :) Teorka no to dobrze :( to cos napisze w zwiazku z tym, bo ten wiem ze po tych tabletkach powinnam miec okres po 10 dniach a jeszcze oczywiscie nie mam a juz 12 dni minelo :( i sie martwie , a wogole boli mnie brzuch ale niby nie powinien przy tych tabletkach :( grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka hajtasz sie? :D Wow, ale super... Ja kiedys mialam juz lekkie plany, ale kurna nie wypalilo, a teraz jestem sobie solo. Jakos nie moge trafic na fajnego, stalego faceta... Moze nikt nie chce takiej wscieklej krowy co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krówka spoko, poczekam :D Teorka no ja już nie mam sił na tego kołka :o Tak się dobrze rok zaczął to się musiało coś rypnąć :o Bo przeca nie może być dobrze.. Ehhh.. zrobie sobie herbatke ananasową na poprawę nastroju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieżek 😘 ja nie fikłam bo mnie widok krewy nie przeraża a słabo mi nie było ani nic :D tylko jak wszystko miałam zababrane to tak średnio a Mamcia jak zobaczyla moje ciuchy jak wróciłam to ona o mało nie fikła :classic_cool: :D :D :D do tabsów raczej wracam chyba, ze recepty nie skombinuję :D i nie zostaniesz sama :D Marta nie bierze, Leti i Aneczka ;) i kafe mi też śmiga teraz - pytałam moda , napisał że im więcej stron tym gorzej chodzi Aneczka no ale Ty już kiedyś tak miałaś, ze nie dostałas po tych 10 dniach co nie ? może zapytaj gina - możliwe, ze masz dawkę za słabą tego duphastonu ? może powinnaś brać 2 tabletki dziennie a nie jedną ? Aguu jedyne co mogę to wirtualnie przytulić i powiedzieć, ze to tylko chwilowe ;) nie może sie drugi raz zepsuć coś co naprawiliście wspólnymi siłami 🌻 Amaleta fajnie, że G przyjeżdża ;) a wiesz ? zawsze jak patrzę w Twoją stopkę to mi się na myśl jedna osoba nasuwa Gunter Verhoygen - nie wiem kto to jest i czy dobrze napisałam ale to jedyne skojarzenie z tym imieniem :D ok ja mykam , kabel od neta odłączam bo MUSZĘ na dzisiaj napisać pracę zaliczeniową dla takiego kolesia MUSZĘ bo jutro i w piątek trza na mieszkanie iść, graty wynosić bo od soboty zaczynamy remont !!! ;) takżeeeee teegoooooooo :P nie pisać dużo bo zatłukę !! :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieżek mam nadzieje, że to tylko zły dzień.. Chociaż on ostatnio marudniejszy odemnie jest, a ciężko mnie pobic w tej kwestii ;) Teorka niach niach :D:D:D Dobrze mi mówisz !! Tak mi mów !! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ;) rzucilam prace, jestem bezrobotna... z jednej strony brakuje mi tyego zajecia przyzwyczailam sie, ale z drugiej strony nie chce czekac niewiadomo ile az w koncu bede miala umowe o prace, stala podstawe i wieksze pieniazki niz dotychczas.... classic odzywam sie praktycznie codziennie, ale wczesniej nie bylam w stanie nadrabiac kilku stron po pracy, teraz przez jakis czas bede na bierzaco... moj juz byly szef powiedzial, ze to moja decyzja, ale nie zrobilo mu sie przyjemnie, ze bez zapowiedzi z dnia na dzien zrezygnowalam. bo juz troche sie znamy i takie tam... ze mna postepowali gorzej, nikt mnie nie informowal wczesniej, ze chca mnie zwolnic zawsze czekali do ostatniej chwili z reszta nie musze sie przed nim tlumaczyc... dostane wyplate teraz moze bedzie tego z 500 zl albo i nie, oplate zalegle rachunki i znowu po kasie bedzie :O nie ma co zalowac, mam nadzieje, ze szybko znajde cos nowego:) Sniezek Aska ma racje ja tez nie biore, w marcu bedzie juz rok, a okres jak byl tak jest regularny, jedynie co zauwazylam zazwyczaj co dwa miesiace mam dzien dwa poslizgu, sie spoznia, ciekawe czemu?? Aguus ciekawe co temu twojemu znowu po glowie chodzi?? ehh z facetami to nigyd nic nie wiadomo, ja wczoraj ze swoim sie pocielam przez telefon 😠 a pozniej sie lasil jak kot gdy wrocilam do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i zapomnialam dodac, prawdopodobnie bedziemy sie musieli wyprowadzic stad, bo kochaniutki braciszek sie znowu wprowadzi do siebie, szkoda tylko ze z nami o tym nie rozmawial a powiedzial siostrze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolutka a Ty narazie nie zamierzasz wracac do tabsów? Ja ostatnio z M rozmawiałam na ten temat ...bo on by chciał zebym wróciła(w sumie co się dziwic bez gumki jest zaj***biscie:D) No ale ja się boję...i mam bardzo wiele obaw:( I chyba narazie nie wróce tak szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) nie no ładnie zaszalałyscie....niedoczytam bo musze jzu spadać sie uczyc ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
?Hej hej!!! Ja na sam początek też krzyczę o fotki :-D Koleś zwolnił nas wcześniej więc już jestem... Teoria-wiem co czujesz z ta ręką bo mi zawsze żyły pękają,krew sika na wszystkie strony i w ogole nie krzepnie przy pobraniu:-o Więc tak... mnie dziś zalało z samego rana, dosłownie wczoraj czułam to w piersiach ;-) Śnieżek- nie robiłam testu,bo ja czułam,że dostane @... ;-) Tak serio to chciałam zrobić w pon, jak T.przyjedzie, ale tylko po to by sie upewnić, choć ja i tak byłam pewna, że w ciąży nie jestem... No i ja tabsów nie biorę i na razie nie wracam... No i druga wiadomość-wczoraj wysłałam maila z CV i listem do jednej z firm geodezyjnych w Elblągu. no i dziś mi odpisali, że w przyszłym tyg mam się stawić na rozmowę, termin do mojego wyboru...Kurna! nie liczyłam na taki szybki odzew no i tu zaliczyłam zonka, bo ja mogę być 10 lutego najszybciej :-( Napisałam im to i teraz czekam na odpowiedź. Ale chyba nie powinno im to zrobić różnicy, kiedy no nie? Jeśli chcą mnie zatrudnić to chyba egal czy zatrudnią mnie teraz czy za 2 tygodnie? ;-) No dobra 3 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniezek raczej do tabletek nie wroce. po odstawieniu nie wrocilo mi libido, jest strasznie niskie i nie wiem czym to jest spowodowane.gdy bralam microgynon mialam wysokie libido, ale za to pierwsze 2 tygodnie bolala przeokrutnie mnie glowa a przed okresem zawsze wielkie pryszcze mialam na policzkach, balam sie ze blizny mi zostana... ale za to mialam ochote na sex... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotki odesłałam :D Wogóle nasmarowałam takiego długiego posta, a Kafe zawisła i poszedł sie czesać 😠 Napiszę tylko : Marcia bedzie dobrze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguu mam nadzieje👄 najdluzsza przerwe jaka mialam po skonczeniu szkoly bez pracy to poltorej roku, a pozniej zazwyczaj zawsze cos mialam, ale jak mi brakuje stalej cieplej posadki... a z tym co mam to marne szanse, no zobaczymy jak to bedzie... ale dzieki, ze we mnie wierzysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak na mnie za duzo piszecie kobietki:) teraz musze wszystko przeczytac zeby znow byc w temacie:) a ja zadnych fotek nie dostane??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiowa najpierw trza wyslac do dziewczyn a pozniej prosic o rewanz :D u nas panowala taka zasada na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paskuda nie paskuda, kazda przyjmiemy ;) ja tez nie naleze do miss chocby wojewodztwa czy czegokolwiek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martus-ja Ci mówiłam wczoraj, że w takim wypadku, tak jak Ty pracujesz, lepiej posiedzieć w domu, porozglądać się za czymś innym niż męczyć sie za tak marne pieniądze!! Jeszcze te godziny pracy... Zobaczysz na pewno będzie dobrze i coś znajdziesz... Fisiunia-ja też poprosze o fotki :-D Ja się uczę-jak widać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×