Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

Choroba-a ty jestes z Warminsko-mazurskiego? Gdzie dokladnie mieszkasz? JEsli moge spytac oczywiscie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga no wlasnie kafe sie pierdzieli... z jednej strony sie ciesze ale musze znalesc cos normalnego i na stale!!! bo inaczej zagrzebiemy sie w dlugach. juz jak obliczylam ile na kolejne rachunki nam pojdzie to szczeka mi opadla wyplaty nie starczy a ciekawe ile jej bede miala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na moment bo napisałam dopiero połowę :O maila nie sprawdzam bo jak zaczne odsyłać fotki to łoj :P zrobię to jak będe miała czas :D Marta hmm ja myślę, że Ty i tak se coś innego, lepszego raz dwa znajdziesz :D a tamta praca była że tak powiem uwłaczająca - i to nawet nie o zarobki mi chodzi tylko o sam sposób traktowania Was, trzymania w zimnie itepe :O A KAFE SIĘ PIERDZIELI NIE TYLKO TUTAJ !! :P już Wam mówię o co kaman :P otóż czasami na stronie głównej topik ma nowego posta a jak sie wchodzi to go nie widać - na każdym topiku tak jest, zwlaszcza wieczorem :O I KIEDYŚ WAM PISAŁAM NA ANTY CO WTEDY TRZEBA ROBIĆ ALE TAK WŁAŚNIE CZYTACIE KORKI JEDNE ! :P :P :P otóż jak widzicie na str. głównej że ktoś coś napisał a tu tego nie widzicie to (UWAGA !! ) klikacie na pasek na górze , ten z linkiem, USTAWIACIE SE KURSOR NA KOŃCU I WYMAZUJECIE OSTATNIĄ CYFERKĘ DODAJĄC DO NIEJ 1 !! :P czyli np jak teraz widzę link z końcówką 254901 to wymazuję tą 1 a wpisuję 2 i daję ENTER albo ODŚWIEŻ I WTEDY WIDZE WSZYSTKO CO ZOSTAŁO NAPISANE :P no !! juz więcej nie powtórzę w każdym razie to sie dzieje na wszystkich topikach, nie tylko tutaj :D a ten przynajmniej szybko fura ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo prosze:-) :-D UCieszylam sie bo ja od poczatku marca pewnie sie tam osiedle i jakies znajome twarze mile widziane;-) Ale Ty chyba planujesz sie gdzies wyniesc, bo zmieniasz szkole? tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie :-D :-) A ja powoli szukam pracy i bede musiala sie rozejrzec za mieszakniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z praca to ciezko, mieszkanie nie powinno byc raczej problemem, ale radze sie szybciej rozgladac, szczegolnie z praca i rozsylac CV gdzie sie da, bo konkurencja nie spi niestety ;) Ciesze sie, ze tu sie przeprowadzisz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...Zobaczymy jak będzie z tą pracą...Wysłałam tylko do jednej firmy CV i zaprosili mnie na rozmowe... Powysyłam dalej ,może się coś uda... No nic teraz wracam do nauki, za 12 godz egzam, a ja niewiele umiem :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga Ty nie powinnaś mieć problemów ze znalezieniem pracy, a nawet czuje, że będziesz rozchwytywana. Masz dobry zawód i wykształcenie. a ja przed chwilą popełniłam gapę :O zobaczyłam ogłoszenie, wysłałam CV z zapytaniem, czy aktualne a dopiero później sie zorientowałam, że ogłoszenie nadano w Giżycku :O kołek drewniany ze mnie... Oby nikt się nie odezwał ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No raczej ;) Ogłoszenie było dodane przed świętami, więc wątpię aby kogoś jeszcze poszukiwali... i wolałabym aby nie odpisali. hehe kiszka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz siem pouczyłam z moją psiapsióła..nawet zdążyłyśmy poplotkować takzę jestem ale zmykam zaraz martuś....ja tez bez pracy bidna jestem od sierpnia 2007 i kurde tylko ten staz ehhh:O...ale co damy rade nie:)trza w sibie wierzyć i juz:)np. dzisiaj wysłałam cv do agencji ubezpieczeniowej na stanowisko pracownik biurowy...nie wiem o co dokąłdnie chodzi jutro sie dowiem bo juz dziisaj dzwonił koleś i jutro o 16 mam rozmowe..znowu...ale mam nadzieje ze to nei bedzie ubezpieczanie ludzi bo by było napisane ze na stanowisko agenta ubezpieczeniowego czy cos chyba nie..no jic jutro sie okaże.takz eja za ciebei kciuki trzymam w razie wu:)heh teorka...ja nie wiem jak ty to robisz ze wsyztsko wiesz hehe:)musze kiedys wypróbować ten sposób twój ale znając życie mi nei wyjdzie bo ja ciemna masa:P choroba...a ja foty dostane????:) fisiowna...twoich też ni mom:)jaklby co to ja proszę ładnie:) publikacja....hellloo:) agnik...i co z ta pracą?ty chcesz ja dostać czy nie bom zgłupiała już:)powinnaś sie cieszyc ze tak szybko dostałąś odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lożka..nei wiem jak to sie stało ale ja nie wiem jak ty wyglądasz:P....nie mam twoich zdjeć wogóle hehehhe....wyslesz cosik?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski jak tos zdjecia jeszcze sle to ja tez poprosze is ie odwdziecze weronikaa86@wp.pl ee na interi to lipna poczta jest kilka razy wysylalam cos kolezance to dochodzilo po 2 godzinach :O ja mam na wp i smijak az miło:) Lozka dzieki 👄 no nie wiem jedna to dosc ladna jest ta opalona. tzn jest ladna ale tapety niestety niezle daje:D to ta rzucila aluzje ze zgapiam z niej:D z tym ze ona ma 150 w kapeluszu i lepiej ja przeskoczyc niz obejsc:) A ostatnio wchodze do niej do domu a ona akurat przymierza takie buty jak ja sobie na allegro zamowila z tym ze ja czarne a ona zlote i z lekka kape miala jak jej powiedzialam, bo sie okazalo nie ze zgapiam tylko kupilam w tym samym czasie nie wiedzac ze ona zamawia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi-no pewnie ze chce dostać tę pracę. ale za wcześnie wysłałam to CV i nie wiem co teraz będzie z tą rozmową... Mam nadzieję,że poczekają na mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda...ładne pazurki:) figuś.....łądnie wygladałaś na tym sylwku:)normalnie mala cyna:P hehe....impra jak trza:) ja zmykam do wanny i juz mnei dzisiaj nie bedzie takze dobrej nocki👄 PS.czekam na foty:)odwdziecze sie:) ajj prommyyssss:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×