Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

nom mucha rozumie cie doskonale. Ja lezalam z siostry synkiem w Chorzowie na onkologi pozniej nas przeniesli do CZD, tzn jezdzilam do szpitala zmieniac siostre i masakra. Grunt ze juz jest dobrze i to najwazniejsze :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoria-ja też nie znalazłam tego sosu;-) Kupiłam jakiś do szaszłyków,ale z opisu myślałam,że będzie słodszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boszz..ja nie wiem tyle jest choróbsk w dzisiejszych czasach i to teraz też młodiz ludzie choruja:(ehhhh co za czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak nazywa sie, ale jeszcze nie wiem, czy jest to ta nie powodujaca nowotworu jelita, czy ta powodujaca :( Nie chce mis ie nawet wymieniac tych nazw, bo ledwo juz funkcjonuje z tym wszystkim, w dodatku zadnego wsparcia ze strony rodzicow, tylko wieczne dolowanie i pretensje... sama ze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krowa o cholibka :O żeby to byla ta niepowodująca ;) ej jak sosu znaleźć nie możecie ? :D :D u mnie na zadupiu jest a u Was w wielkich miastach ni ma ? :P :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Teoria-moje to tutaj naprawde wielkie :-o No może małe nie jest, ale jedyną atrakcją jest jezioro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redsikk
piczki.. ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Spłodziłam trzecią pracę :D Z czwartą dam se siana, najwyżej dośle mailem w tygodniu ;) Teraz jeszcze trochę postukam na jutrzejsze koło i wsio ;) A jutro od 9 do 19 jestem udupiona na uczelni :o Chyba skoncze pod prysznic, bo cosik mi zwoje wolni trybią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguuu woow sie wzielas za robotke :D:D Daj no troche tych twoich checi i weny bo jo ni mom ani troche dzis :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczo nie rob z siebie idiotki, czego ty sie boisz?? gadasz na dziewczyny, ze falszywe a sama piszesz pod nieswoim nickiem, trocher powagi... przyznaj sie kim jestes a potem komentuj kogos i jego zachowanie... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia jakiej chęci :P Przeca ja to z takim odrzutem robie, ze poweru dodaje mi cheć jak najszybszego skończego i pierdykniecia tego wpizdu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boszzz...weź dziewczyna skończ tą cała farse!!! nudzi ci sie czy co ze afery siejesz....jak choroba bedzie chciaął to sama wyjaśni to z dziewczynami, a nie robisz z niej w tym momencie jakaś ofiare:O...po huj sie wogóle wtracasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie rozumiem z czego tu jest takie halo zrobione:O I tez prosze nie wpierniczac w to wszystkich bo tak jak napisała angi nie wszystkie brałysmy udział w tym.A krowa jak będzie chciała to sobie wyjasni to z dziewczynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguu to ona tez ma ksiundza dzisiaj:P? nie no z tymi ksiundzami....poszaleli sie czy co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×