Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

Hmm.. puste posty mi powysyłało... No nic.. W każdym razie fenks Mysia 👄 i fenks Marcia 👄 :D:D Marcia dobre i te 5 stówek - piechotą nie chodzi wkońcu :) Trzymam kciuki za A. rozmowe!! No zmykam bo Maćko z pracy już jedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powoli nadrabiam zaległości ale cosik mi sie wydaje że te dwa tygodnie urlopu co mam mi nie starczą na przeczytanie tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Wesolutka byc dobrej mysli:)Dzien się jeszcze nie skonczył... Jeju jaka u mnie tragiczna pogoda jest:( Tak leje ze nic za oknem nie widac:OAle mi to zima jest... Myszka to dobrze że dzieciaczki dochodzą do siebie. No ciekawe jak tam Teorka.... Agu ja tez zycze duzo zdrowka szczescia milosci i pieniązkow 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa 🖐️:) Marta ja tez trzymac kciukasy będę jutro za A. A wiecie ze wczoraj to jakis gorszy dzien byl...bo ja tez się z M troszku pokłóciłam ...ale zaraz nam przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Śnieżku 👄 :D U nas też koszmarna pogoda.. w nocy tak deszcz wali o parapet, że aż się budziłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk puk jest tam ktoś|? Widzę że Teorka pierwszy dzień w pracy. Figa Ty pracujesz w przedszkolu\?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agu a jak u Ciebie bo zatrzymałam się na chwili kiedy było u Was dość gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa 🖐️ Gorąco jest u nas co jakiś czas ;) Takie już z nas typki - bez zgryzów nie umiemy ;) Teraz jest ok, ale co będzie jutro, kto to wie ;) A co u Ciebie? Urlopik masz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo wolne aż dwa tygodnie, co za rozpusta. Niestety przyjechałam sama a Misiek został w Holandi. Zreszta i tak jeszcze nie pracujemy razem bo on dopiero co przyjechał tam i miał robotke załatwianą przez kogos innego ale chce mi cos tam u siebie załatwic żebym wrócila z urlopu prosto do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguu tak to chyba juz jest we wszystkich związkach raz na wozie raz pod wozem ale ważne że dajecie radę i cały czas jesteście razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej piczki:) ja właśnie byłam na rozmowie, fajna posadke tylko nie sadze ze ja dostane bo...babka kazała mi napisać cos na kompie w nagłówku i w stopce i kuxwa ja kurde nei wiem gdzie to:O no bez kitu.przeca tyle rzeczy na kompie robi, prace pisałąm i w exelu i wogóle ale ja nigdy takich terminów nie używałam i teraz zdezo:O no ale przecież to jest kwestia przypomnienia i wogóel ehhhh.szkod abo fajna babka i rozmowa i wogóle..;O eh...niby ma zadzwonic...ale to tej osoby co wybierze..czyli nie sądze ze do mnie:O bo jestem tempą strzałą:O no a tak wogóle..to pogado do dupy:O choroba....no faceci są dziwni i to bardzo:O ja to czasami swoje za chiny ludowe ni emoge pojąć, no al ecós..życie.mam nadzieje że dojdziecie do porozumienia:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figaa dzieci tak chorują ze było tylko 20 szt na całe przedszkole?? Justa nie marnuj czasu na czytanie lepiej pisz co u Ciebie Wesolutka pewnie ze dobre te 500 zł , mi tez by sie przydało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ama_leta :) 🖐️ i jak idzie Ci pisanie pracy?? Angi no własnie warto przypomniec sobie takie rzeczy a nóż dostaniesz tą prace?? :) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwaK te 4miechy szybko mi zleciały ale tęskniło mi sie okropniście, nawet nie sadziłam że Polski bedzie mi brakowało, bo o ludziach juz nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam całkiem inne życie, jakby inny świat(lepszy od Polski w 100%) ale miszkac na stałe bym tam nie chciała. Moze to dziwnie zabrzmi ale kocham tą brudną Polske pełną przęstepstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie chciałam wyjeżdzać gdzies za granice , D mnie namawiał, czasami chciałabym ale boje sie ze zostawie tu rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze 500 zl to sporo a jak A dostalby prace i zarabial 1000 to przynajmniej 500 zostawaloby nam na zycie i spokojnie by stykalo ze wszystkim ;) Justa fajnie ze pamietasz o nas i ciesze sie, ze uklada Wam sie z mezem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co najlepsze kaske bede dostawala na konto. jak pracowalam w partnerze i czekalam w kolejce aby gotowke wplacic to tyle razy ludzie sie klocili bo ci co pobierali zasilek wlasnie w tym banku odbierali go i robilo sie jedno wielkie zamieszanie. wystarczy tylko abym na podpisy chodzila ;) przez pol roku to dobre i to :) no ale ja caly czas licze ze dostane jakas fajna pracke ;) a wtedy bay bay zasilek :P Ewcia ja sama tez nie chce wyjezdzac za granice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angi co Ty w ogole gadasz?! Nie kazdy musi znac Exela. Ja np. na studiach i w pracy mam Open Office, a tu w nowej siedzibie bedzie juz Microsoft Office i ja tez musze sobie pocwiczyc zeby to ogarnac, a Ty gadasz ze tepa strzala :O Dostaniesz klapa na dupe i sie skonczy:D A co do facetow to masz racje, z Nimi to nigdy nic nie wiadomo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo Marcia to super ze dostalas ten zasilek :) Kurde ja sie pomalu zaczynam wkurwiac na siostre. Bo tak sie nauczyli ze jak P jest u mnie to zawsze a jechalbys tu a nie podrzucilbys nas tu i wogole. I teraz tez P pojechal do optyka okulary Kubusiowi odebrac, i co najlepsze mowil tez zebym jechala ale kurwa nawet nie bylo jak bo jeszcze szwagier musial jechac :o Wrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piczki moje kochane ja tez trzęsłam portami ale w sumie nie jest aż tak źle.Wiadomo, że gdyby nie zarobki to bym nigdy nie wyjechała i to był główny powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krowka ja np znam sie po troszku na tych programach, pracowalam i na tym i na tym ale najpierw musze zobaczyc program dopiero wtedy powiem czy na nim pracowalam :P Mysia znam to az za bardzo. dzis siorka zadzwonila aby A przyszedl do niej, bo jej potrzebny proszek do prania vizir :O wiec A poszedl km albo i nawet wiecej do niej aby kupic ten proszek. a przeciez do sklepu ma tyle co zeby przejsc przez ulice, poza tym takie rzeczy kupuje sie wczesniej. niby klientow miala, ale to nie zwalnia jej z obowiazku myslenia prawda?? druga kwestia, dzwoni do A, ale on wtedy rozmawial w sprawie pracy, wiec dalej barabanic do mnie. gadamy gadamy w kocnu temat sie nawinal czy przyjdziemy bo kolacje nalesniki robi, mowie jej ze umowiona jestem i zeby A sam przyszedl, to ona na to aby kupil jej po drodze olej w biedronce bo sie skonczyl a ona pozyczy mo samochod aby mogl jechac do sklepu a pzoniej do szkoly... i co wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) ja tylko przelotem bo biegniemy na mieszkanie :P AGUU STO LAT STO LAT !!!!!!! 🌻 😘 Marta gratulacje dla A ! ;) a do Ciebie oddzwonili ? Angi może zadzwonią, nie martw się ;) Myszka dobrze, ze już lepiej ;) reszta 😘 !! no a u mnie ok podpisałam umowę , powypełanialam stos miliardów papierów i w sumie dzisiaj tylko godzinę byłam w pracy wiec zaczynam tak na prawdę od jutra dopiero :P :D ale babeczki już poznałam - ujdą w tłumie :classic_cool: :D nieeee no spoko są :D ok lecę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie :O wszystkie programy mi sie pierdziela, pracowalam i na windowsie i na linuxie , w domu mamy xp98 chyba... w poprzedniej pracy nie wiem nawet co to bylo cus w ogole ze dzialalo... jak nic nie znajde posiedze sobie troche w domku, aby teraz A znalazl robotke, bo inaczej krucho bedzie, jeszcze styczen i luty i koniec renty... a przed chwila taka ciup sprzeczka byla :P i poszedl obrazony, z reszta on sie zawsze obraza, nigdy nie wiadomo o co kaman :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja dawno tez nie pracowałam na tych programach bo w domu siedze na wychowawczym takze tylko worda to pisania pracy wykorzystywałam Amaleta powodzenia nie wiem co jeszcze miałam pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dlatego taki zasilek dostalam chyba ze wzgledu na staz pracy, tak mi sie wydaje :) a pracuje od 15 roku zycia juz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×