Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

Magda ja mialam stypndium na I roku :) Nom Figga dokladnie jak cos to mozna zawsze przemalowac i luzik, a P mowil ze taka sciane to albo kupujesz farbe taka z pisakiem i masz do wyboru grubosc tego piaska czy drobny czy gruby i tym mozesz pomalowac i bedziesz miala na scianie takiego baranka, a jak nie to normalnie nawet takim tynkiem co sie na zewnatrz domow robi cos tynkuja doy i tez luzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas na uczelni sie skladalo do chyba polowy pazdziernika i jest przyznawane na cale dwa semesrty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom Magda mozesz zlozyc papierki, tylko wiesz mieszkasz z rodzicami oni jakos licza ile jest na czlonka rodziny :o Ja mam rente i mi dochod przekroczyl doslownie cos o niecale 20 zl i mi nie przyznali. Mialam tylko na I roku, bo wtedy nie mialam jeszcze renty i odliczyli jakis dochod utracony jak tata zmarl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to moze by dalo rade , musisz popytac i najlepiej zorientwc sie jaka teraz jest dopuszczalna kwota na jendego czlonka rodziny. tylko to by se starala hyba dopiero na nasteppny rok studiow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee Magda to spoko to mozesz sie zapytac i probowac moze akurat. A jeszcze mam pytanie moge Ci Magda pisac bo mi lepiej tak niz ta Choroba czy Krowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Teorka powiem Ci, że mojej siostry mieszkanie wyglądało jeszcze gorzej a teraz jest śliczne :) Więc Wasze pewnie też takie będzie :) Ja mam w domu niebieską łazienkę i jest śliczna, a moja siostra ma beż i brązowe dodatki (wieszaki, mydelniczki, to na papier toaletowy, takie z imitacji drewna) i fajny efekt :) Na całym mieszkaniu też mam wykładzinę i też wszyscy myślą, że panele mamy :P No a ja jutro mam zaliczenie i nic nie umię:P Byłam u kumpeli instalować windowsa, z tym ,że ona miała linuksa i cały system padł:( Jutro ma przyjść kumpel i naprawiać nasze błędy... Angi jak to umiesz to poprawisz, nie ma się co denerwować. Ja mam ekonometrie, na przyszłym semestrze...ale pewnie znowu inna niż wszyscy bo na kompach Mykam jeszcze trochę poczytać notatek i spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm weszlam na forum mojej klasy z podstawowki... chca sie spotkac jest nas niewielu ale mimo wszystko nowi ktorzy dolaczyli, nie kazdy mnie dodal do grona znajomych. nie spodziewalam sie od razu wysypu ludzi, ale mimo wszystko jakos mi przykro. poza tym, oni koncza studia pracuja, ja nie osiagnelam wiele :( moze spotkam sie z kims ale tak na osobnosci nie w grupie...jesli oczywiscie wyjdzie taka propozycja od kogos... a niby to juz za nami, niby jestesmy dorosli... jednak dawne spawy i sympatie zostaly w tamtych murach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak mozna na ten semestr to lec do US bo tam ci musza wydac zaswiadczenie o lacznym zarobku z zeszlego roku podatkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom tamtej Magdzie i tak pisze Madziak bo tak ma w nicku :) Marta a ty sie nie smutak bo ci kopasa w dupsko zasadze, ja tez nie mam wszytkich ze szkol w znjomych :P I nie pisz ze nic nie osiagnelas, bo osiagnelas to ze nie poszlas na studia o niczym nie swiadczy, mieszkasz z facetem, sami zyjecie na wasny rachunek, pracowalas w paru miejscach a to duzo. Ja mam prawie licencja i co nigdzie nie pracowalam i nie pracuje i do tego panicznie sie boje pracy, tego ze sobie nie poradze itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka pracowalam bo nikt by mi nic nie dal, na rodzicow liczyc nie moge. tamci mogli... z reszta pamietam jaki kto byl, nie chce aby ktos pozniej za plecami smial sie ze mnie, znam tych ludzi. dorosli czy nie raczej nic nie warci... ci z ktorymi nie rozmawialam nie dodali mnie do znajomych, no moze nieliczni i tuatj w szoku wielkim bylam, chyba po tym poznaje kto po 10 latach potrafi taki smieszny gest wykonac... moze sie myle, ale jednak troszke mi zal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) sorki, że mnie nie ma (chwilowo), ale jestem zagrzebana w nauce...... mam 2 koła w plecy..(ale do poprawy :)), na pt napisać coś co ma wyglądać jak 1 rozdz. mojej pracy mgr ( coś - bo i tak wiem, że gość bedzie chciał wiele w tym tekście poprawić - do każdego tekstu musi cos dodać od siebie), no i 3 examy za pasem :( dziś już jestem zmordowana, ide spać.... ale jutro znowu to samo ;) a jeszcze dziś próbowałam stworzyć bibliografię do pracy lic. :) udało się i jutro muszę ja oddać na konsultacjach ;) buziaczki 👄 dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeesc :) Myszka to Cie baba załatwiła z tym egzaminem, A jak idzie z domkiem, juz mieszkacie tam nie?? okna macie a jak w środku?? Angi uwierz ze wole posprzątac i miec cisze niz z tymi brzdącami siedzieć ;) kurcze szkoda ze oblałaś, mozesz poprosic o wgląd do testu czy co tam miałaś i zobacczyc co źle było Let powodzenia :) Wesolutka ehh, ja tez nie dodadałam wszystkich znajomych z klasy a co tam nie bede zapraszac kogoś kogo nie lubie Teorka zdjec jeszcze nie oglądałam ale w wolnej chwili nadrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teorka no sporo Was pracy jeszcze czeka, a ta szafa rzeczywiscie wydaje sie baaaardzo cięzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek wesoltka co to za smuty? Uwazasz, ze osiagnieciem sa tylko np. studia, dobra praca? Oczywiscie, ze nie! Osiagnelas wiele, nawet wiecej niz Ci, ktorzy nie maja duzo kultury i nie dodali Cie do znajomych. Tobie jest przykro, Ty masz ta kulture i dobre serce, a dobroc i madrosc to najwieksze osiagniecia ludzi. Ci ktorzy sa wyksztalceni, maja zajebista prace ale nie maja serca, rozumu na co dzien uwazasz, ze wiele osiagneli? Przestan teraz pieprzyc farmazony, bo na dupe Ci zaraz przywale pozadnie i od razu Ci sie glowka zresetuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki!! no ja w parcy walcze troche posprzatalam bo chlopacy zapuscili te poomieszczenia:P jawczoraj sie scielam ze swoim zakretem bo tak mnie zdenerwowal tu sie nie odzywa i w ogole ja oczywisciue 100 najgorszych mysli na minute!! ale jakos sie zrehabilitowal ale kwri napsul jak nic:( zdejcia teorki zaraz lookne i pewnie cosik skrobne!!! a studentom powedeznia nasesji!! pozdrwoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choroba nie ma sprawy :P a mi zdjatko swoje tez moze prześlesz co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze... kolejna chetna mi nakopac, hmm to juz jest was 3 moje drogie :D:D:D ja nie dodawalam nikogo, wlasnie jesli ktos nowy sie pojawil to po prostu sam wysylal do mnie zaproszenie, bylam chyba trzecia z osob ktore dolaczyly do naszej klasy... widac teraz faworyzacje z tamtych czasow, kto z kim rozmawial itd... huj im w leb, bo w dupe to przyjemnosc... mialam cicha nadzieje, ze nawet jesli pamietali to co sie dzialo w szkole podstawowej to teraz ze jako jestesmy doroslymi ludzmi najzwyczajniej w zyciu wyciagna do mnie reke, przeciez kiedys bylismy dziecmi, a teraz?? szkoda gadac... dawne relacje sprzed 10 lat faworyzacje widac istnieja do dzis... trudno... a czy ja osiagnelam wiele?? no raczej nie, moze sie duzo zmienilam doroslam, widac nie kazdemu jest to dane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ewcia nie jeszcze nie mieszkamy i zanim bedziemy to troche portfa :o Narazie jest skonczony jeden pokoj w plytach, zostal nam jeszcze ten drugi pokojokuchnia lazienka bo przepokoj juz w zasadzie cay jest polozony. Ale jeszcze trzeba wylewki zrobic w lazience i jednym pokoju i kupeee roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×