Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

Jak się ładnie prezentuję tytuł mojego pomysłu ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P a t r y c j a
Halo Halo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gackowata 🖐️ Smiley 🖐️ :D :P gwoli wyjaśnienia powiem tylko, że to nowy topik przeniesiony ze starego, który ma juz ponad 1 600 stron i tnie sie jak cholera :P :D :D :D także grono tu się pojawi piczek, które sie znają i na kafe piszą od 2 lat nawet, ale oczywiście każda nowa osoba mile widziana jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście TYTUŁ TOPIKU to pomysł AGUU ;) żeby nie było, że se profity przypisuje :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nglcia 🖐️ 😘 tyle razy chciałam Ci pogratulować ale co gdzieś wejdę to Ciebie już ni ma :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ngLka ja Cię chyba kojarze z Antyforum ;) Gratuluję bejbika :) Teorka ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie jakos nie u siebie.. musze zrobic jakies przemeblowanie w stopie to moze mi sie poprawi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzebym sie rozluznila i przyzwyczaila to by sie jakas flaszka przydala, ja mam flasze ale winka wiec jak by ktos chcial to sie czestowac no i jeszcze jakies niedobre cukierki mam:D ogorkow chwilowo brak bo do piwnicy nie chce mi sie isc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nglcia to się ciesze, że przekazała ;) a ja podczytywałam sobie u Ciebie na 28 dniach także wszystko wiem :D tzn to wszystko co tam piszesz :D Figuś nie rób scen ! :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kuś... nie kuś... z tym winem - jak ostatnio chciałam sie napić w wątku gdzie się pije wódę to mnie pogonili bo się okazało, że się nie pije :/cukierki ja mam - różaneBrać, bo częstuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teorka - a no to na bieżąco jesteś :-) nie jest źle :-) Tego - może się skusisz, żeby mnie dogonić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kobity - spadam tymczasowo, trzeba zaległości nadrobić bo potracę Klientów, tak zwlekam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×