Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

Madzia masz zajebisty przepis !! :D :D mówię Ci PCYHA !!! :D Makaron tagliatelle z sosem mascarpone. Potrzebujemy: - 2 małe filety z kurczaka - 1 średnia cebulę - 3 średnie pomidory - makaron wstążki albo tagliatelle - ok. 200g serka mascarpone (najlepszy jest z piątnicy, w okrągłym opakowaniu - tam jest od razu przepis na to danie) - sok z połowy cytryny - pieprz, sól Najpierw kroimi w ząbki i podsmażamy lekko cebulę, dodajemy pokrojone w kostkę i doprawione (ja doprawiłam vegetą) piersi z kurczaka i całość podsmażamy, aż cebula będzie złota, a kurczak usmażony. Do tego dodajemy pokrojone w małe ćwiartki pomidory (wcześniej je sparzamy i zdejmujemy skórkę) i dusimy całość kilka minut. Jak pomidory się zrobią miękkie i zaczną się rozpadać, dodajemy serek mascarpone i wszystko mieszamy. Doprawiamy solą, pieprzem i sokiem z cytryny (naprawdę poprawia smak). Makaron gotujemy klasycznie i podajemy z powyższym sosem Wychodzi pycha i jest dość szybkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej to powiedzcie mi to moge tak z ksiazek zywcem psac czy nie bardzo ?? Moze leiej zmieniac troche tresc no nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i chciałam prosic aby mnie któras tak w dupsko kopła, bo ja juz powinnam iśc nynki:P albo jeszce jedno... Aska co na obiada jutro masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia nie dołuję ale wiem jakie Mysia ma tempo :D więc patrzę realistycznie :classic_cool: poza tym trzeba jej troszkę na ambicję powjeżdżać to się spręży dziewczyna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ja jeszcze se głowy obiadem nie zaprzątam :D jak sie wyprowadzę to bedę pewnie codziennie Was, doświadczone kucharki nudzić :D :D :D Mysia no pisz trochę z książki , potem trochę zmieniaj, potem znowu z książki :D przeplataj tak ;) albo wpisuj hasło w google i rób KOPIUJ, WKLEJ :D ja tak najczęściej robię :classic_cool: tylko nie korzystam z wikipedii i ze ściągi.pl bo tam głupoty straszne piszą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia a czemu by nie jadły ? ;) czego nie lubią ? kurczaka , makaronu, pomidorów ? :D przeca tam nic wydziwianego nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia sorki nie widzialam wczesniejszego posta. Hmmm nie wiem czy jutro cos bede gotowala, mojej mamy nie ma bo jest u tescia a dla mnie jednej nie chce mi sie gotowac. Dzis prazonki robilam bo szybko a nie chcialo mi sie przy garach stac :P Moze mielone zraziki zrobisz mialam ostanio robic jak jechalismy do P babci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia to ty juz gotuj co bys problema nie miala jak sie przeprowadzicie, bo wtedy zas strony nadziargamy na dawanie Tobie przepisow i bedzie trza nowy topic zakladac :P joke :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby nie ma nic takiego ale one tak... makaron to w pomidorowej albo w rosole. kurczaka to tylko jak schabowe , a pomidorek to na chlebku z ogórkiem:P w sumie to w Kinge cokolwiek trzeba wciskać , bo jej nic prawie nie podchodzi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia liiii to szkoda ;) w takim razie zrób to kiedyś małżowi na romantyczną kolację ;) mówię Ci będzie zachwycony :D a co do gotowania - nie jestem aż taka noga ;) zupę jakąś ugotować umie, ziemniaki i kotlety też a reszty bedziecie mnie uczyć :D może być na innym topiku nawet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde mi sie teskni juz za P a tyle co pojechalodemnie :( Jak sie wkurze to w piatek pojade do niego i w niedziele wroce tylko nie wiem co z tym egzaminem z logiki czy pojde na niego ?:o Ejj jakie my filmy dwa dzis z P ogladali fajne, jeden to jestem legenda zarabisty film a drugi to cos prosto do koszmaru cy cos takiego noo super filmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurvze melone miałam ostatnio... ale tak se mysle ze rybe mam , zrobie w panierce , do tego ziemniaczki , kupie kapuste , zrobie surówke i chyba bedzie git:) Asia , napewno nie bedzie żle... jakby co pomozemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za mna chodzi strogonow tak mi sie juz chce ze szok A przecie Myfe tez zagonsz do garkow a coo :P Niech ci pomaga Moj P cos tam gotuje w domu jak mnie nie ma u nich zreszta oni na zmiane z tesciem zalezy jak ktory do pracy ma. Ale jak ja jestem to P nawet sie nie pokazuje w kuchni hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia no jak do P pojedziesz to na pewno do niedzieli napiszesz :P :P :P :D Madzia dobry pomysł, zrób na Walentynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaa Myfa to tylko omleta umie :P i parówki ugotować :P także jakbym sie na niego zdała to anoreksja jak nic :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mysia mój u mnie przed ślubem to nawet sam proponował zmywanie naczyń... a teraz to rzadkość:) ale nie moge narzekać , bo mój zajmie sie dziecmi8 jak mnie nie ma , wykapie , położy spa ć , jak tzreba to ugotuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia znaczy wiesz zalezy ile napisze jutro i w piatek :D Ze teeen tego nie wiem czy pojade :P Juz mi nie wiezdzaj tak na ambicje napisze napisze hehehehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja rcuchow nie robilam nigdy. Jak robisz Madzia normalnie z mleka z jajkiem i jablko dodajesz do tego czy jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu , tak. mleko/najlepiej zsiadłe/maka, jaaablka,jajka i ok 1,5 łyżeczki proszku do pieczenia prościzna w sumie to wszystko na 'oko. tak zeby ciastodosc geste było ale nie za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×