Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

Lozka to twoj tez 83:) no ba ze fajne kuzwa uczyc sie mialam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :) Ja też bym chciała fotki, od wszystkich nowych dziewczynek... mój mail: olcia33319@wp.pl Na pewno odeślę swoje :) Teorka to nieźle miałaś z tym pobraniem krwi, u mnie też nigdy porządnej żyły nie może znaleźć :P Mi zostały jeszcze trzy zaliczenia, z tym, że za chuja nie chce mi się uczyć, cały czas mam w myślach, że od 5 lutego zostanę sama, bez wieści co tam u P. może nawet przez cały miesiąc. Jeszcze jak jego rodzinka się spakuje od auta, to nie mam z kim jechać na przysięgę...i mam doła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lozka no ja wiem ze to w trosce o mnie i masz razje spadam bo kurna nic jeszcze nie umiem, obiecuje sobie ze zajrze tu na chwile po nauczeniu sie dwoch stron:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny nie mogłam wejsc wczesniej bo szwankowała stronka i błąd 505 sie wyświetlał, poczta nao2 tez mi szwankuje i non stop sie zawiesza dlatego mail pusty poszedł, ale z gmalia wysłałam więc juz powinnyście miec jeśli chodzi o oddawanie kwi to ja nigdy dobrowolnie nie oddawałam tylko na jakies badania a w ciąży to co 3 tyg pobierali mi krew do badania wszystkim poszukującym pracy zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Ewcia ja pamietam, ze juz tutaj jakby co, tylko czasem zajrze gdy zobacze ze ktos sie odezwal na tamtym topicu... uciekam na troche musze kolezance odwiesc katalog z avonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wściekła Krowa ślicznaś jesteś :) Wszystkie tu piękne w ogóle jesteśmy :P:P:P trochę nieskromnie zabrzmiało ale co tam :P Odesłałam moje :) Lożka no mam nadzieję, że będzie mógł mieć tą komórkę, ogólnie najczęściej jest tak, że zabierają do przysięgi a potem oddają, ale jakoś to będzie 1 miesiąc to nie wieczność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tylko na chwilkę bo uczę się na kolosa z niemca:D Ja tez prosze o fotki ...ale poodsyłam jutro jak juz będę miała trochę spokoju i wolnego. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was serdecznie...troche mnie nie było...teraz jestem bo jestem a urlopie w Polsce -mam nadzieje, że mi wybaczycie ten brak obecności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór 🖐️ gadam z moim na gg :) tylko to mi dziś pozostało :) Aśka, moja siora ma też przeboje, kiedy tylko idzie oddać krew :O aaaa... ta prostownica jest boska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co słychac? chujowo jak barszcz... chłopak mnie pozucił, zostałam w Anglii sama, bez rodziny, bez miłości...teraz jestem w Polsce i lecze stresy przed wyjazdem z powrotem;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yohim co Ty gadasz?Przeciez Ty wyjechałas tam specjalnie dla niego przeciez?Czemu Cię zostawił?Jaki plaster... ChWK zdjęcie jeszcze nie doszły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że dla niego...i to własnie boli najbradziej!!!! czemu? nie wiem...odwidziało mu sie! jego niby prawdziwa miłość.. najgorsze, że każdy się dziwi, że to on zerwał... bo niby był tak zawsze za mną... nie potrafię sobie z tym poradzić...nie chce wracać, ale perspektywy mieszkania tutaj nmie przytłaczają...jestem w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yohimm a czemu tam wracasz, może rozejrzysz się za czymś w Polsce, tu jednak masz znajomych i rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yohim ja tez mysle tak jak Dizzy nie lepiej poszukac czegos tutaj i zostac wsrod osob Ci bliskich? A powiedz gdzie w takim razie tam mieszkasz skoro juz nie jestes z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yohimku, a to świnia z niego!! 😠 Ty za nim pojechałaś, a on zachował sie jak ostatni ...:O ściskam................. 👄 widocznie nie jest tego wart, skoro tak postąpił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym wszystkim to jak Ci sie wiedzie w uk?? zadowolona, dużo pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×