Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

Krówka dzieki:) a jesli chodzi o mnie to Magda ; pochodze z wielkopolski. leci mi 26 roczek;) od ponad 6 lat jestem mezatka i mamy 2 córcie :) obecnie dorabiam sobie w solarium.. hmmm co jeszcze. A z kobitkami moimi kochaniymi gadam tu od ponad 2 lat:) i chyba mnie tu troszke lubia , bo w zeszłym roku nie miałam jakis czas neta i dziewczyny przeprowadzały śledztwo;):classic_cool: zaraz zmykam do kuchni szykować obiadek:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ewka , wiem co to znaczy:P nasz tez maja ten odkurzacz zabawkoey:P a te kuleczki styropianowe sa okropne;p w sumie to były , bo nasz juz nie maja. a co do zelu na paznokciach , to powiem Ci ze wzmocnić to nie wzmocnisz , bo jak zdejmiesz to i tak beda słabsze. majej mamie teraz zel nakładam i mówi ze chodiaż ładniejsze bedzie miałą i chociaż troche zapuści:) bo ja to chyba po niej mam ze swoich nigdy nie dochowałąm by mieć takie do opuszka chociażby wszystkie , góra 3-4:/ wtedy napewno byłoby Ci łatwiej je zapuscić:) chyba nie namieszałam za bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia 🖐️ wyspana ? ;) Krówka znaczy wiesz ja generalnie sport lubię , ale tylko oglądać :D i piłkę nożną też chociaż wole tenis, curling czy siatkówkę ;) ale życie z takim zapaleńcem jest na prawdę ciężkie :O tyle razy go prosiłam żeby przyjechał do mnie zamiast iść na trening to nieee bo on musi :O a jeszcze dodatkowo gra w dwoch turniejach halowych więc go prawie w ogóle nie widuję :D gdzie gra ? hmm nazwa pewnie Ci nic nie powie - gra obecnie w 5 lidze bo pracuje i już nie jest taki czasowy jak kiedyś a jak nie pracował to grał w 3 ligowym Okocimskim Brzesko ;) nie wiem może kojarzysz no i PODZIWIAM Cię że tak jeździsz na te mecze :P :D [ a komu tak kibicujesz ? ] ja kiedyś jeździłam ale sorry stanie przez 90 minut w zimnie a czasami w deszczu nie jest przyjemne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grał w 3 ligowym Okocimskim Brzesko ---> tzn wtedy byli w 3 lidze a teraz chyba są niżej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam krowie w odp na jej maila nie wysyłam fotek pierwsza z toba teoria chętnie bym sie wymianiła, reszty babeczek niestety nie znam, to moze z czasem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu , hmmm wyspana to nie powiedziałąbym:P hheh mezus po nocce próbował mnie rozbudzac:D ale później to jescze bardziej mi sie spać zachciało:P dzis nie bede juz tu z Wami tak do późna siedzieć;P hehezreszta jutro na rano ide wiec i tak bym nie mogła , bo chyba bym sie sama na tełózka połozyła i kimono:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haris ok ;) wyślę Ci swoje ale nie teraz bo właśnie uciekam :D musze iść na mieszkanie, zacząć wynosić graty na śmietnik :D Madzia ja też sie nie wyspałam :O :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe 🖐️Haris... kurcze to ciezko bedzie z tymi fotkami:P Bo my tutaj sie z antykoncepcji cała zgrana paczka przeniosłyśmy i miałysmy taka zasade że ktos nowy zawsze nam wysyłał , a póżniej dopiero my:) ale nie nalegam;0 a jeśli bys chciała jednak posłać to na madziak-1982@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Ja tylko przelotem bo własnie się szykuje i uciekam na wykłady. Teorka powiadasz że remoncik czas zacząć:D Krowa bardzo ładna z Ciebie dziewczyna:)I faktycznie na jednym zdjęciu jestes troche do Włodaryczkowej podobna:)Ja swoje odesle jak wróce,bo teraz juz nie dam rady. Pare słow o mnie...Mam na imie Justyna jestem z wojew.łodzkiego.28lipca skonczę lat 20 studiuje dziennie Pedagogike.I z tego co widzę jestemy z Krową obie lwiątkami :P Ze swoim chłopakiem jestem juz (bez miesiąca)5lat:) To chyba tyle o mnie:) Reszte dziewczyn tulam👄 I uciekam,bo się spoznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem Marta i pochodze z podlasia ;) w listopadzie skoncze 24 lata, ze mnie rasowy skorpion :D z moim A jestesmy juz prawie 3 lata razem a od pazdziernika 2006 mieszkamy razem. obecnie szukam pracy i mam nadzieje, ze ja szybko znajde ;) a z dziewczynami na forum jestem od chyba 26.07.2006 roku :D wiec jakby co fotkoff tez pierwsza nie wysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoria pewnie nizsza liga, ja nie kojarze ;) Ja kibicuje swoim czyli Olimpii Elbląg, aktualnie III liga, no a zgody to Legia Warszawa i Zaglebie Sosnowiec - do nich na mecze tez jezdze :D Wiesz te 90 minut w deszczu nie jest przyjemne faktycznie, ale wyobraz sobie jak ja jechalam ponad 400km. (ja kierowalam w obie strony:O) i tam padal snieg, byl mroz, potem pojechalismy o 40km dalej na Zaglebie i nastepne 90 minyt i tam jeszcze zimniej :o Przemarzlam do kosci i wracajac ogrzewalam sie godzine chyba, w dodatku w porzednia noc spalam tylko 3 fodziny nie wiedzialam, ze chlopaki wrobia mnie w kierowanie i jak sobie pomyslalam, ze przede mna jeszcze 7 godzin jazdy do domu w nocy to chcialo mi sie wyc ;) Ale wyjazd byl kozacki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja po pierwszym egzamie . 1,3 ;-) Tylko prosze bez tekstów, \"a nie mowilam\"...;-) Odp tez ztej firmy, ze jak tylko pojawie sie w polsce mam sie odezwac i umowimy sie na konkretny temat. Teraz klade sie na chwilke, a potem musze uciekac do Rosmanna po tampony bo leje sie ze mnie jak z zażynanej świni i nie wiem co jest grane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga ostatnio tez sie ze mnie lało że szok:O i o dziwo znowu dostałam w piatek , a nie tak jak ostatnie miesiace w sobote.. ale na szcescie już mi sie we wtorek skonczył:classic_cool:yeah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki!! to i mi wypada napisac cosik o sobie!!! a wiec justa per classic z bialegostoku, ur 20 listopada 1983roku, od 29 pazdziernika mgr ekonomii:) w lutym albo marcu bronie licencjata z angola, a od 7 stycznia parcuje sobie:) moj kawaler gdzies smiga w brukselii i nie dawno od niego wrocilam!! a jesli chodzi o fotki to poki co wstrzymam sie bo mialam lipe z tym wysylaniem zdjec nie znajomym!! przykro mi! pozdrwoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaam Kurde a ja od rana sprzatalam :o I nic jeszcze nie napisalam, ale ide si zaraz wykapac i siadam. Musialam posprzatac bo ja to nie mo9ge jak mam balagan w pokoju czy w domu lubie miec cycus glancus :D Choroba Wscieklych Krow sorki, zapomnialam ze maila nie mam w nicku7 bo wykasowalalm, bo ciagle mi na poczte jakies powiafdomienia z forum przychodzily. A wiec moj mail kasiulamz@wp.pl Jesli chodzi o mnie, to ja jestem Kasia mieszkam w woj slaskim, jeszcze mam 22 latka :P, 6 lutego skoncze 23 :D Z moim facetem jestesmy prawie 2 lata i obecnie jestesmy na etapie remontu domu. Hmm co jeszcze studenta 3 roku rachunkowosci i finansow :) clasic jaka lipe mialas z wysylaniem fotek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia 🖐️ 👄 Wiesz co wszamalam dzis na obiad :D zupke chinska hehe. Kurde noo nie chce mi sie gotowac dla mnie jednej. Ale jutro chyba cos zrobie bo pasowaloby zjesc cos normalnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ świrusy normanie!! ileście tych stron napykały?? ;) u nas dalej ciche dni.. a raczej nieaktywne dni.. kolejna noc w osobnych pokojach.. i kolejna noc przeryczana.. no i oczywiście łeb mnie napiernicza a tu jeszcze prace do napisania.. ide lyknać jakiegoś procha i do roboty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cie w pyte ale oczojebne tło o_o o a teraz ładne zielone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguu moze poprostu Tester twoj taak na niego mowisz :P mial zly dzien i tyle. Napewno sie pogodzicie :) A mnie to tlo denerwuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia to on ma zły dzień 3 dzień z rzędu.. Eee mnie tez zaczyna wpieniać to tło.. Oczy mnie od niego jeszcze bardziej bolą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguu❤️ kochana ja chyba cos przeoczyłam , bo nie wiem o co kaman? testerowy kopniaka znowu che chyba dostać!! Mysia , powiem Ci ze mój P to ma na obiada ziemniaczki rybke z rusówkaa, a moja S wymyśliła sobie ze ona zupke z kasza //bo ostatnio po gulaszu kasza jej zasmakowała:P// no wiec my mamy krupnik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×